Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja nigdy z gazem nie miałem do czynienia wiec się nie odzywam, ale faktycznie ze słyszenia co do mnie dociera to automix poszedł w ilość i kiedyś byli dobrzy a teraz jacyś uczniowie zakładają i partoczą podobno a podobnie jak Arek dobre słowo słyszałem o rudzkiej i jakiś dobry gazownik jest jeszcze na prostej w rybniku ale powtarzam nigdy tam nie byłem nic nie wiem tylko słyszałem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a nawiasem mówiąc w 97 roku pewnie wszyscy narzekali że drogie paliwo
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no tak
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammer coś z podobnej beczki Failowe holowanie motocyklem - Ochyachy.pl
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
juz spada przecież stoi po ok. 5,5 - 5,6 a latem pod 6zeta podchodziło jak prawdziwy Polak yno narzekać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...tysięcy:blink: ja jak już to max 50 chcę się zadłużyći spłacić wciągu max 3-4 lat, ale to dopiero za jakiś czas:wink: z kredytem jest jak z kobietą.. Najpierw za***iście i szalejesz na całego a potem się po prostu przyzwyczajasz do comiesięcznych wydatków hahahahahhaha ale jestem z siebie dumny sam to właśnie wymyśliłem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale frank teraz będzie spadał w wolnej chwili... Kolejny traumatyczny dowcip w windzie [WIDEO] - Ochyachy.pl chyba bym ich zayebał jakby mi coś takiego zrobili
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
co to psa? kurde jakiegos stunta na spole bym kupil poza tym na wiosne postanowione biore jakas maszynke zalezy co sie trafi... r6.. r1... cbr 600rr... cbr1000rr, albo którąś z gieesikserek 750 albo 1000:decayed: ważne żeby była niebieska co bym ze skórą nie musiał kombinować jak nie nazbieram to wezmę kolejny kredyt:polew: kurna już wiem czemu Cię lubię :decayed: :decayed::decayed: ja to póki co jestem jakieś minus 180
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
co to psa? kurde jakiegos stunta na spole bym kupil poza tym na wiosne postanowione biore jakas maszynke zalezy co sie trafi... r6.. r1... cbr 600rr... cbr1000rr, albo którąś z gieesikserek 750 albo 1000:decayed: ważne żeby była niebieska co bym ze skórą nie musiał kombinować jak nie nazbieram to wezmę kolejny kredyt:polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Grzesiek , brat mi xboxa podrzucił ostatnio i wiesz jak to jest po 10 się obudziłem dlatego od tego czasu nie jeżdzę z kuframi :grin::grin::grin: a tak poważnie nigdy kufrów nie miałem i dobrze żeś mi to pokazał bo jak kiedyś założę to może będę o tym filmiku pamiętał ale filmik dojebany jest ale sie uśmiałem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry:hi: w dzień górnika wszystkim górnikom wszystkiego naj też mom wolne choc ze mnie taki górnik jak np nauczyciel a dnia nauczyciela nie świętuję ide po bułki na śniadanie ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- o zesz kurw ja pierd i on wyszedł z tej kabiny jeszcze
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
polecam takie jak ja mam - ultera ścięte 90
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry:hi: w dzień górnika wszystkim górnikom wszystkiego naj
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Sam jestem ciekaw jaka byłaby różnica między 5xx a 6xx a tak szczerze to pewnie niewielka co? wiadomo mieć 100 czy 200 kuni to przepaść, 200 a 300 to w piz*u, 300 a 400 pewnie mocno odczuwalne ale potem pewnie koszta jak i awaryjność niemiłosiernie rosną a odczucia już tylko minimalnie większe co?! wiadomo jak furacz na kreskę byłby szykowany to kązdy kg i koń ważny ale do luźnych szaleństw? tak sobie tylko skromnie myslę
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
fajna nie zastanawiałeś się zakładając zderzak tył żeby tą dokładkę wokół wydechu pomalowac całą w czerń? żeby tych wywijasów wokół wydechu nie było widać? ciągle mnie zastanawia czy są ludzie którym się to podoba mi osobiście nie bardzo ale wiadomo może mam zryty gust
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- wypas Kuna nie zebym sie czepial i w tym celu celowo pl znakow nie uzywam ale na koncu w podziekowaniach brakuje ogonka w ostatnim e od slowa dziekuje wiesz... youtube zobowiazuje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nic się nie chwaliłeś.... co oglądałeś? coś ciekawego? [b8] na pewno co Ty przecież Wiesiek nie lubi a4
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Danielom to nie sądze żeby karta SD była potrzebna do aktualizacji przynajmniej mi sie nigdy nie zdażyło jeszcze w żadnym modelu telefonu albo wifi albo usb i bez kart pamięci w środku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hellol Grzesiek Ty pijesz kawę na sen?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
i prawidłowo naklejka o której wspomniał Arturo cos zdradzała- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja nie dam rady- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to wypas:thumbup1: i co kiedy kupujesz? a Ty Wiesiu sprzedajesz swojego? to r6 dla Ciebie czy dla synka? a kupione? panowie takie pytanko: czy ktoś korzystał bądź korzysta z kantoru internetowego? ja nie, nie wiem jak to działa- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jak to przeze mnie nie wchodzisz to mi sie teraz przyro zrobiło że aż taki ze mnie gbur Ależ Szymek jaki gbur, ja tak wcale nie uważam. Nie ma czemu Ci być przykro:friends: uffff - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81