Treść opublikowana przez seves
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
61Ah s5? a ja byłem pewien że oznaczenia s3/s4/s5 zależą od Ah człowiek uczy się całe życie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema ode mnie dla wszystkich, wszystkiego naj na święta, żeby po prostu były takie jak mają być.. Idealne
-
Spoty Katowice i okolice
siema ode mnie dla wszystkich, wszystkiego naj na święta, żeby po prostu były takie jak mają być.. Idealne
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i ode mnie dla wszystkich, wszystkiego naj na święta, żeby po prostu były takie jak mają być.. Idealne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i ode mnie też życzenia dla wszystkich Zdrowych radosnych i spokojnych Świąt!!! No chyba że ktoś woli szalone, to szalonych:wink:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie wiem czy wiecie ale trzeba pamiętać zmieniając tarczę na ori żeby przeprogramować licznik, ew. można wrzucić tarczę nieori (tak żeby w pionie było ok.120km/h) ale wtedy już na pierwszy rzut oka widać że coś jest nie tak Nosb tym zegarom jak byłem u Ciebie zrobilem sobie nawet fotkę walały sie niechciane na regale:facepalm: ja to bym takie w szlanym pudełku podświetlonym ledami trzymał ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ---------- możnaby się skusić bo wygląda przepięknie, gorzej jak masz obniżoną furkę albo coś do bagażnika wrzucisz bo koło nie będzie się miało gdzie schować
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mówiłem Ci kup torebkę, a nie jakiś karnet do salonu odnowy biologicznej, bo teraz się myśli że Ci się nie podoba oszczać to...jo tam sie nie przejmuja.. Laki takigo wkurwa u Ciebie jeszcze nie widziałem, powiedz to się zjawimy i jak zaczniemy robić spota na placu to sama Ci powie że możesz jechać- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
niby nikt tego nie widzi a jednak , przeciw mgielne jest po innej stronie w angliku i po innej stronie w europejczyku ---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ---------- mikaszi mi się wydaje że lampy są identyczne tzn przeciwmgielne jeśli chcesz mieć z drugiej str to tylko wkładasz tam żarówkę - instalacja w aucie tak jest poprowadzona:wink: człowiek uczy się całe życie bo tego nie wiedziałem , będę musiał sprawdzić sprawdź ale ja już mam drugą a4 ściągnięta z uk i przełożoną na Europę trzeba instalację przerobić żeby druga lampa świeciła, ja w obu lampach miałem gniazdo na żarówkę ---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ---------- Tolek pewnie chce S-line na przód- Jaki akumulator kupić do Audi?
jest dokładnie tak jak piszesz zbyt dużego akku nie powinno sie kupować ze względu na alternator- spróbuj na szybko PW do kilku dostępnych kolegów którzy mają b5 i silnik 1.8 napisać- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
schyliła się że niby czegoś szuka?- Jaki akumulator kupić do Audi?
Kolego boluss - 44Ah to bardzo mało, dobrze sprawdziłeś na wlepce? ja bym na Twoim miejscu wziął min 60Ah - nie tylko silnik ale i wyposązenie (im więcej elektroniki tym większy) ma znaczenie..- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dookoła rybnika też było nieźle driftowo kur jeszcze przed 13 sprawdzałem co z tym spocikiem i była tako cisza że szok.. olałem a miałem czas, teraz patrze żeście sie jednak zebrali- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
mikaszi mi się wydaje że lampy są identyczne tzn przeciwmgielne jeśli chcesz mieć z drugiej str to tylko wkładasz tam żarówkę - instalacja w aucie tak jest poprowadzona:wink:- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
znalazłem przez przypadek, przejrzałem i jest miazga p oprostu.. zazdroszczę ładny prezent na święta nie ma co by dużo frajdy ciągle dawała życzę- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ten kolo co chwilę jakieś wypasione auto sprzedaje No fotkach widać jeszcze prosiaka i lambo potem przejrzałem furki które sprzedaje i ma tego na jakies 20baniek lambo w garazu to reventon za 1,7banki- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
nie, mieli swój kluczyk który zakodowali seves dużo czasu wam to zajęło Ty ciuliq Tobie coś w tajemnicy powiedzieć- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w środku bida w tym bolidzie dla przeciętniaków ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- AUTO-MARKET-BD, Lamborghini Aventador CARAMIKA KAMERA F.VAT OD REKI - otoMoto.pl urwa mać ---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- normalnie pieprzony bat mobil, rozmiar feli jak rowerze to chyba nie są jego fury bo łacznie ma tego na jakieś 20baniek- Wydech przelotowy w Audi A4 B6 1.9TDI
ale mnie właśnie rozbawiłeś mogłeś znaleźć inny pretekst bo nie mam pojęcia o co Ci chodzi:grin: a jeśli masz na myśli trwałość tej "gumy" to zapraszam do wnętrza b6 z lat 03-04- Wydech przelotowy w Audi A4 B6 1.9TDI
ale dalej nie rozumiem po co chcesz kuć, chyba ze nie wiesz co to znaczy:decayed: przemyśl jeszcze zakup b6 np z poczatku produkcji, tylko że b6 cięższe to i moc na kołacg słabsza:wink:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ten kolo co chwilę jakieś wypasione auto sprzedaje albo tak szybko się nudzi albo handlarz pewnie na jednym dobrze sprzedanym zarabia tyle co inni w rok- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zerknijcie do garazu Oferta - Ferrari F430 - FERRARI F 430 KOLOR CZARNY HAVANA PERŁA METALLIC CZARNA SKÓRA NAPPA OBSZYTA ŻÓŁTA NICIĄ SPORTOWE FOTELE ELEKTRYCZNIE FOTE maja ludzie fantazje:slina:- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
gleba + min. 19 zrobi robotę większość dużych kół wygląda dobrze,- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
nie, mieli swój kluczyk który zakodowali- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zerknijcie do garazu Oferta - Ferrari F430 - FERRARI F 430 KOLOR CZARNY HAVANA PERŁA METALLIC CZARNA SKÓRA NAPPA OBSZYTA ŻÓŁTA NICIĄ SPORTOWE FOTELE ELEKTRYCZNIE FOTE maja ludzie fantazje:slina: - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81