Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i ja podziękował
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja wczoraj umylem bo wiedzialem ze chce sie do Was wybrac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema tak jak Wiesiek napisał Dejmien jak coś daj znać bo jednak nie wystawiam na allegro, jak się sprzeda na forum to pójdzie, a do żyda nie wysyłam bo szkoda wolę ją sobie zostawić, bo przemyślałem zakup i jednak żeby kupić golasa b7 to muszę dołożyc 10 a potem go jeszcze trzeba wyrezać bo bardzo mało s-linów wewnętrznych mają b7 w normlanych pieniądzach- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
ja uwielbiam śnieg ale lato też jest potrzebne ale pewnie gdybym miał quattro juz bym o lecie nie myślał- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammerku dzięki za spota kebabik za***isty jak zawsze, ale że na stodolna dojedziemy tego się nie spodziewałem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
blant kiedy się żenisz gratulacje- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mało masz wrażeń po ostatnim zaś angol ? właśnie przez te wrażenia zajś będzie angol prosto z uk jak Ci sie te wrażenia podobały to se klekota kup właśnie mi się wrażenia nie podobały i dlatego pojada osobiście do uk a swojego za wiela chcesz? tak jak stoi ze wszystkim -2kpl kół- 30k do negocjacji można zejść dużo z ceny ale wtedy najwyżej wyjmiemy coś z wyposażenia.. muszę zrobić fotki i wystawić...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mało masz wrażeń po ostatnim zaś angol ? właśnie przez te wrażenia zajś będzie angol prosto z uk jak Ci sie te wrażenia podobały to se klekota kup właśnie mi się wrażenia nie podobały i dlatego pojada osobiście do uk- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akjam pięknie usiadła:kox: , fajne koło - jedne z najładniejszych ori chociaż mi się trochę opatrzyło bo mam rozmiar mniejsze Naciąg ideał jak dla mnie chociaż nie wiem czy nie możnaby minimalnie większego dystansu zaryzykować albo tak się Hammerkowozu naoglądałem Nie mam pytań czekam na foty, wykresy z hamowni może tu chodziło o 2.0TFSI- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mało masz wrażeń po ostatnim zaś angol ? właśnie przez te wrażenia zajś będzie angol prosto z uk- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kusi mnie ciągle 2.0tfsi.. w ciągu 2tyg czy miesiąca muszę się zdecydować ale wszystko zależeć i tak będzie od tego czy znajdę kupca na swoją- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammerku wydech robi robotę ale dokładkę jednak spróbowałbym malnąć w kolor furki, ew. moze ktoś by ładnie ogarnął fotkę i dokładke poprawił na czarno dla porównania?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- ja od pewnego czasu unikam aukcji i ogłoszeń w których brakuje słowa "bezwypadkowy" w skrócie co zaobserwowałem- jeśli wyraz jest to auto może jest bezwypadkowe a może nie, a jeśli wyrazu nie ma to można się niezłej rzeźby spodziewać niedawno szukałem z bratem auta i jechaliśmy obejrzeć kilka bezwypadkowych w grubym cudzysłowiu bo w aukcji/ogłoszeniu wyraźnie słowo widniało a po obejrzeniu na żywo masakra - niespasowane elementy w komorze silnika na ścianie grodziowej (w jednym przypadku) czy regenerowana deska i zderzak cofnięty o jakis 1cm w stosunku do maski (w drugim przypadku)- to odpowiedź sprzedawców taka sama -> "ja tak go przywiozłem nie znam się":facepalm:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- a Ty co za jeden nieznam Cie niewypowiadaj się :decayed::grin: :wink: mosz co do mie? czy się straciło na amen? Uhuhu synek 10w30 na lato z twoim pałowaniem, no no widzę że nie czytasz o właściwościach oleju i zakresu temperatur pracy. Wiesiu gdzie tu mowa o lecie? ja dwa razy w roku olej zmieniam i na lato wpadnie pewnie znowu racing 10w60 a z pałowaniem to znowu bez przesady tym bardziej że może autko bedę sprzedawać po prostu dynamiczna jazda- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Dziś furka mnie zawiodła 2bieg wciskam gaz a ona jakaś bez życia taka zerkam na fis:eusathink: a tam +8st. C. nieźle się człowiek do ujemnych temperatur przyzwyczaja a gdzie tam lato i +40st to już w ogóle wtedy nie pojedzie:grin: Chyba mam za delikatną stopę i każde 5czy 10st C wyczuwam- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
pięknie ale Laki myśl i słuchaj starszych - korby są bleeeeeee- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
BMW M5 "NeedForDrive.com" LAST ILLEGAL Street Racing and Drift, Driver - Giorgi Tevzadze - YouTube pewnie już widzieliście ale jestem w szoku i momentami brakuje słów przekleństw żeby określić ten hardkor- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
nie no coś Ty, rotiform na szybie przecież- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
widzial ktos nowego peugeota 301:decayed: jednak dalej klepie sie "thalie" do ktorych chyba doplaca sie potencjalnym zainteresowanym:grin:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokładnie to miałem na myśli pisząc "nieoficjalnych" :grin:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no wiem wiem jakoś się ostatnio szlajam i na nic czasu nie ma a spoty staram się nadrobić na nieoficjalnych w czwartek już sie postaram- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammerq:brawo: miazga będzie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zaś jakiś nowy...zaraz napisze, że potrzebuje z Vagować auto:doh: skąd wiesz Kolego? mam błąd na wyświetlaczu ciągle mi sie jakieś krzywe kreski pokazuja i migają nie wiesz co to oznacza?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
cześć wszystkim, jestem seves mieszkam w Rybniku. - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81