Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. dobry KUPIĘ... A4B7/ A4B8 sedan manual 2.0TFSI-3.0TDI w niezłym wyposażeniu po niezłej cenie... golasy niestety odpadają ale np s-line wewnętrzny chętnie wezmę (zderzaki się wyreza)... Oczywiście jeśli ktoś coś słyszał o innych ciekawych ofertach niespełniających powyższych kryteriów proszę o kontakt - może się zdecyduję na avanta/tiptronic... s4b6... może nawet na 2.0tdi cena w zależności od wyposażenia 30-50kpln z góry dziękuję
  2. dobry KUPIĘ... A4B7/ A4B8 sedan manual 2.0TFSI-3.0TDI w niezłym wyposażeniu po niezłej cenie... golasy niestety odpadają ale np s-line wewnętrzny chętnie wezmę (zderzaki się wyreza)... Oczywiście jeśli ktoś coś słyszał o innych ciekawych ofertach niespełniających powyższych kryteriów proszę o kontakt - może się zdecyduję na avanta/tiptronic... s4b6... może nawet na 2.0tdi cena w zależności od wyposażenia 30-50kpln z góry dziękuję
  3. pięęęęknie Dydo pięęęknie
  4. no właśnie się dziwię tak mnie właśnie lubicie:naughty: że jak jest możliwość że już nie będę miał a4 i nie będę w klubie to się wszyscy ożywili
  5. 3mać mocno kciuki proszę bo od tego która opcja, zależy na ile lat będę musiał wziąć kredyt
  6. ta opcja odpadła niestety bo Koleżanka ma i dużo pali... Będzie Tico ale lakier metallic
  7. Jeżeli znajdzię sie chętny to furka do oddania tak jak stoi za 30kpln do negocjacji jeżeli ma być sporo taniej to wyjmiemy parę gratów... Jedyny powód sprzedaży-> b7 2.0tfsi... Info dla niewtajemniczonych - jest to anglik sprowadzony przeze mnie równo 2lata temu - kierownica przełożona na lewą stronę w profesjonalnym zakładzie - nie oszczędzane sama przekłądka kosztowała mnie 8200pln ---------- Post dopisany 28-03-2013 at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 12:48 ---------- ################################################################# Samochód sprzedany ale - na czym mi zależało - zostaje w klubie i bardzo blisko mnie #################################################################
  8. lepiej się będzie przeglądało dzięki wielkie
  9. mozecie wrzucić tu fotke bo mi za dużo czasu zajmuje wrzucenie na jakis fotosik i skopiowanie linka a klubowicze chyba mają trochę łatwiej co?
  10. Miron teraz do kółek pasowałby Ci niebieski kolor- pomyśl nad plastidipem:decayed: Też brałem pod uwagę rotory ale razem ze zmianą koloru auta na niebieski bo bałem się że za bardzo zleją się z czarnym lakierem:kwasny: ale u Ciebie każda fela wygląda dobrze:wink: http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429562_10151414033503347_305467008_n.jpg a tutaj taki mały drobiazg od caractere co myślisz?
  11. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    udanej imprezy w Buko dla wszystkich:hi:
  12. udanej imprezy w Buko dla wszystkich:hi:
  13. udanej imprezy w Buko dla wszystkich:hi:
  14. Siema, dzięki za spota i również wszystkim życzę udanej imprezy w Buko poszło
  15. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    naj naj dla wszystkich kobietek
  16. naj naj dla wszystkich kobietek
  17. dobry, najlepszego dziewczyny
  18. dobry
  19. taki żarcik oczywiście
  20. Akjam no na tej feldze jest koks co ja gadam wcześniej był koks teraz to jest kosk do kwadratu
  21. Brysiu czy byłbyś tak uprzejmy i umówił się z Andrzejem Srb?
  22. a co Ci się tak te stickery spodobały kierownik czy kierowniczka
  23. niestety.. jak coś to wskoczą do nowej fury ejjjj no nie rób jaj szkoda płynuuuuuu
  24. W ogóle jeśli ktoś jest zainteresowany to moja furkado oddania już od ok. 25000pln * miałem kilka zapytań więc na szybko przeliczyłem że wyjmując kilka gratów typu rns'e, bluetooth, kierownica, dekory i z jednym kompletem kół można zejść do ok. 25000
  25. kurw Mervin teraz mi sie przypomnialo jak Cie tu widzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.