Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry KUPIĘ... A4B7/ A4B8 sedan manual 2.0TFSI-3.0TDI w niezłym wyposażeniu po niezłej cenie... golasy niestety odpadają ale np s-line wewnętrzny chętnie wezmę (zderzaki się wyreza)... Oczywiście jeśli ktoś coś słyszał o innych ciekawych ofertach niespełniających powyższych kryteriów proszę o kontakt - może się zdecyduję na avanta/tiptronic... s4b6... może nawet na 2.0tdi cena w zależności od wyposażenia 30-50kpln z góry dziękuję
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry KUPIĘ... A4B7/ A4B8 sedan manual 2.0TFSI-3.0TDI w niezłym wyposażeniu po niezłej cenie... golasy niestety odpadają ale np s-line wewnętrzny chętnie wezmę (zderzaki się wyreza)... Oczywiście jeśli ktoś coś słyszał o innych ciekawych ofertach niespełniających powyższych kryteriów proszę o kontakt - może się zdecyduję na avanta/tiptronic... s4b6... może nawet na 2.0tdi cena w zależności od wyposażenia 30-50kpln z góry dziękuję
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
pięęęęknie Dydo pięęęknie
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
no właśnie się dziwię tak mnie właśnie lubicie:naughty: że jak jest możliwość że już nie będę miał a4 i nie będę w klubie to się wszyscy ożywili
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
3mać mocno kciuki proszę bo od tego która opcja, zależy na ile lat będę musiał wziąć kredyt
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
ta opcja odpadła niestety bo Koleżanka ma i dużo pali... Będzie Tico ale lakier metallic
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Jeżeli znajdzię sie chętny to furka do oddania tak jak stoi za 30kpln do negocjacji jeżeli ma być sporo taniej to wyjmiemy parę gratów... Jedyny powód sprzedaży-> b7 2.0tfsi... Info dla niewtajemniczonych - jest to anglik sprowadzony przeze mnie równo 2lata temu - kierownica przełożona na lewą stronę w profesjonalnym zakładzie - nie oszczędzane sama przekłądka kosztowała mnie 8200pln ---------- Post dopisany 28-03-2013 at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 12:48 ---------- ################################################################# Samochód sprzedany ale - na czym mi zależało - zostaje w klubie i bardzo blisko mnie #################################################################
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
lepiej się będzie przeglądało dzięki wielkie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
mozecie wrzucić tu fotke bo mi za dużo czasu zajmuje wrzucenie na jakis fotosik i skopiowanie linka a klubowicze chyba mają trochę łatwiej co?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron teraz do kółek pasowałby Ci niebieski kolor- pomyśl nad plastidipem:decayed: Też brałem pod uwagę rotory ale razem ze zmianą koloru auta na niebieski bo bałem się że za bardzo zleją się z czarnym lakierem:kwasny: ale u Ciebie każda fela wygląda dobrze:wink: http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429562_10151414033503347_305467008_n.jpg a tutaj taki mały drobiazg od caractere co myślisz?
-
Spoty Katowice i okolice
udanej imprezy w Buko dla wszystkich:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
udanej imprezy w Buko dla wszystkich:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
udanej imprezy w Buko dla wszystkich:hi:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siema, dzięki za spota i również wszystkim życzę udanej imprezy w Buko poszło
-
Spoty Katowice i okolice
naj naj dla wszystkich kobietek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
naj naj dla wszystkich kobietek
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry, najlepszego dziewczyny
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
taki żarcik oczywiście
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akjam no na tej feldze jest koks co ja gadam wcześniej był koks teraz to jest kosk do kwadratu
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Brysiu czy byłbyś tak uprzejmy i umówił się z Andrzejem Srb?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a co Ci się tak te stickery spodobały kierownik czy kierowniczka
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
niestety.. jak coś to wskoczą do nowej fury ejjjj no nie rób jaj szkoda płynuuuuuu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
W ogóle jeśli ktoś jest zainteresowany to moja furkado oddania już od ok. 25000pln * miałem kilka zapytań więc na szybko przeliczyłem że wyjmując kilka gratów typu rns'e, bluetooth, kierownica, dekory i z jednym kompletem kół można zejść do ok. 25000
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kurw Mervin teraz mi sie przypomnialo jak Cie tu widzę