Treść opublikowana przez seves
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
doyebane na maxa
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
no pięknie się tu dzieje lustro, boczki, biksy PS Andrzej jeśli można skąd i za ile brałeś czujnik deszczu/zmierzchu - może byc na pw:wink:
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
właśnie poprawiłem posta bo mi się o naklejkach przypomniało
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
:grin::grin: ale śmieszne W końcu mam fotki - zrobione telefonem do tego fotografem nie jestem więc wybaczcie jakość i kadrowanie ale byle było wszystko widać.. Parę rzeczy do poprawki - się zrobi Póki co pierwsze mody za mną - jest grubo nie ma co : 1. Wpadła oczywiście naklejka nurburgring na tylną klapę i nasza klubowa naklejka na tylną szybę, 2. Założyłem postojówki led can-bus . Autko kupiłem z jedną przepaloną postojówką led i nie mam pojęcia jak to działało że wyświetlał się błąd na fisie podczas włączania świateł bo w poprzedniej a4 jak ledy z canbus'em przestały świecić to błędu i tak na fisie nie było ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Mam nadzieję że zaspokoiłem choć trochę Waszą ciekawość ja jestem dosłownie w niej zakochany - zarówno w wyglądzie jak i silniki i jego możliwościach
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Marek jak będziesz przejazdem na śląsku to też zapraszam możemy też jakieś kreski ustawić bo ciekawi mnie różnica pomiędzy tiptronikiem a manualem
-
Spoty Katowice i okolice
fajna, ale w tej kasie można już szukać A6 C6 za***ista - oglądałem to ogłoszenie jakieś 2tyg temu, full wersja i jedna z najdroższych sztuk na allegro tylko że avant i tiptronik a to dla mnie byłoby zło konieczne Stanley jak ja szukałem kilka lat temu to a6 3.0 były nawet tańsze niż a4 w 3.0 w a6 ten silnik był dużo bardziej popularny
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Dzięki Pretor Wrażenia z jazdy RS6C6 są nie do opisania, wskazówka po prostu szaleje, to jak pracuje zawieszenie i z jaką prędkością można pokonywać zakręty tego fizyką nie da się wytłumaczyć Kolega SirRed mam nadzieję że się niebawem pochwali na forum swoim nabytkiem - póki co eReSka w serii i nie chce w niej dłubać ale to pewnie kwestia czasu i 7xx pęknie Wczoraj trochę się pobawiliśmy na niemieckiej autostradzie ale nie ustawialiśmy jeszcze kresek, pogrążyłby mnie pewnie tak jak ja pogrążam malucha w serii:grin: od 100 ruszył co prawda kilka sekund wcześniej ale w miejscu w którym ja miałem jakieś 250 on miał 290 po prostu koks Dzięki SirRed za ciekawy wieczór wczoraj nakręciliśmy sporo filmików - głównie z myślą o tym jak ryczy wydech RS - niebawem trafią na jutuba:wink: Pablo sorry wiem że Ci obiecałem ale najpierw nie chciałem zapeszać a potem było mi głupio się chwalić sprawdziłeś może tą podstopnicę?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema dzieki za spota Egon gratki furki i nie słuchaj Pucka - Twój się okaże mega zadbanym rodzynkiem i okazją szkoda tylko że gościu nie zanzaczył "bezwypadkowy" bo ja od pewnego czasu się takich furek boję - z drugiej strony nigdy nie wiesz tak na prawdę co kupujesz bo różnicy magicy sie zdarzają Na spokojnie powoli jak bedzie kasa wcale nie potrzebujesz kasy - tylko gwint bo koła przecież masz no i oczywiście dokładki musisz pomalować w kolor bo pakiet s-line raczej drogi jest tylko gwint + dokładki w kolor i będzie kosa ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ---------- :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: chyba asystent jezdni
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
to koło to tylko 18 cali? Mi się wydawalo dużo większe- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
my bedziemy ok 18:30 - 19:00 czekam na majstra od licznikow z wody jeszcze mi jest obojetnie - pasuje arena i forum jak Miron woli Arene (bo wczoraj nie było mu dane siedzieć w rs6) to niech jest Arena- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zdzwonimy się- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi w niedzielę pasuje jeśli będzie pogoda- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
halo halo to gdzie w końcu?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ale miejmy nadzieje że to tępy złodziej bo kit tam z komórką chodzi mi tylko o tego kolesia no ja rozumiem tym bardziej że to ktoś z Twojej roboty prawdopodobnie ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- W OGÓLE CHŁOPAKI NIE WIEM CZY WIECIE ALE W NASZYM PIĘKNYM MIASTECZKU JEST JEDEN CHŁPAK KTÓRY BUJĄ SIĘ PO NASZYCH DROGACH.... RS6C6 wczoraj wpadł na spota do Żor - mieszka w Rybniku fura jest po prostu koks do kwadratu niesamowita niesamowitość także dobrz byłoby pomyśleć już nad jakimś spotem bo pogoda coraz częściej dopisuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek pomyśl co ja mam jak autkiem się nacieszyłem 5dni i takie coś- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokładnie Kuba to dzieki Tobie bo nie wstydziles sie jak ja:grin: PS Kuba - Audi a3 2.0tdi - ile za wyciecie dpf'a u Ciebie? moze byc pw - kolezanka musi wymienic- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to dzwoń po urlop albo ze chory bo z dobrze poinformowanego zrodla wiem ze jest po co przyjechac na spota- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siema Sir Redzie i ja jeszcze raz ogromne dzięki Ci powiem że niezłe zamieszanie na forum zrobiłeś już wysyłam namiar na PW - ja pojadę na pewno na gliwice ok 18 z centrum Rybnika- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Artur wrzuciłeś link pod którym widzę swoje filmy- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ni ma sprawy mam nadz że chocioż trocha Ci się podobało:decayed: Fajne to masz ale ja nie taki wazeliniarz jak co niektórzy dzieki Hammerku ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- klank był potężny jakby to komentator F1 powiedział- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj ok 20-21 jakaś zgraja napaleńców czekających w kolejce na jazdę RS6 C6 przy szaszłyku w Żorach- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ni ma sprawy mam nadz że chocioż trocha Ci się podobało:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry w dzień spota - [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana