Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Do innych zderzaków różnie pasują, ale do s-line w b6 są po prostu skrojone na wymiar nie? Idealnie komponuja się z tymi wycięciami Popatrz na nie przez jakis czas a później na fotki jak było wcześniej - ja po tym modzie nie mogłem się nadziwić jakie to wcześniej było małe
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
i wszystko jasne - że tarcze są zimmermana się domyślałem bo stare dałeś mi w pudełkach właśnie po zimmermanie hmm czyli do mnie nie pasują tarcze 345 z esy tylko - jakby coś - trzeba szukać innych z mesia jakiegoś? Ale spoko jak trzebabedzie tarcze wymienić to znając moje przywiązanie do aut tym się będzie już nowy właściciel martwił oby nie bo póki co nie wiem co mógłbym innego kupić i mam nadzieję że te związek będzie trwał z 5lat:kox: ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- dzięki Piotrek faktycznie miałeś przyjeżdzać po b6 a nie czekać tak jak Cię prosiłem:doh: - Krzysiek który ją kupił na pewno będzie długo z niej zadowolony - ja przez jakieś 2tygodnie strasznie żałowałem sprzedaży ale na szczęście trafiło się to cacko i smutek szybko minął
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
najlepsze końcówki z możliwych wg mnie co do gratów z rs4 to w ogóle się nie wypowiadam bo oczywiste że wypas:wink:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
witaj, moja by chciała doładowanie za 30 podaj konto a przeleje ci 25zł Blant sorry już nie da rady... szukałem wczoraj ale nie bylo chetnych i Kolezance zasililem, kumplowi mervina i bratu za 200pln zeby nie przepadlo i sie skonczylo
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Niedowiarki jakieś Łukasz powtórze się ale to co mi sprzedałeś to była masakryczna okazja tyle frajdy ile sprawia, to jak jest doinwestowana, jak wygląda, jak jeździ - idealna strasznie się nią cieszę
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
dokładnie :grin::grin: jeszcze z 5stron jak to zapier_ala jak wrzuci filmik
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Generalnie z tego co wiem to w przypadku innych producentów często ich modele nie trzymają serii , ale akurat koncern VAG przyzwyczaił po prostu swoich klientów do bonusów w serii:kox:.
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
pięknie pięknie, 3mam kciuki za kolejny mega projekt PS Nosb a jak przypuszczałem (pisałem jeszcze w starym wątku 30grudnia) że może być rs5 to było że nie bo Ci się nie podoba, niezła zmyłka była:grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorki że tutaj ale prawdopodobnie uda mi się to zrobić tylko dziś przenoszę nr z plusa do innej sieci a mam sporo pnkt ktore moge wymienic m.in na zasilenie simplus/mixplus 30- za 25pln, 50- za 40; 100-za 75pln wg kolejnosci PW
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
sorki że tutaj ale prawdopodobnie uda mi się to zrobić tylko dziś przenoszę nr z plusa do innej sieci a mam sporo pnkt ktore moge wymienic m.in na zasilenie simplus/mixplus 30- za 25pln, 50- za 40; 100-za 75pln wg kolejnosci PW
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
sves godej wiela moze pw byc bo moj sszofer mo mam nadzieję że przeszło bo zasilałem 2nr jeden po drugim i tylko za jeden skasowało i czekam na potwierdzenie który:facepalm:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dzięki wielkie Mario za info uwaga uwaga! nie ma ktoś telefonu w plusie na karte? simplus/mixplus? bo moge mu zasilic konto ale musimy to zrobic jeszcze dzis 30 50 100 - jak chcecie a ile mi odpalicie to wg uznania
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mirek miał komputer ze sobą i próbował różne programy, bo pierwszy start prowadzący mówi że czarne audi ma 220km a przy drugim już 250 o ile dobvrze słyszałem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema po weekendzie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
dokładnie tak, fury robią niesamowitą robotę, a tym bardziej kiedy stoją obok siebie to spojrzenia i komentarze osób dosłownie bezcenne:kox:
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
mój trener Miron78 udzielił mi kilku podstawowych ale bardzo ważnych uwag (mój pierwszy start) co na pewno miało znaczenie, a nie wiem czy Kolega z rs4 też ma swojego trenera:decayed:
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Dzięki wielkie Tolek Uwierzcie mi że nie mam pojęcia jak to się stało że z ORI RS4 jechałem koło w koło najlepsze w tym wszystkim jest to że poważnie brałem pod uwagę kupno rs4 i nawet jedno prawie kupiłem. Tym bardziej teraz nie żałuję bo jednak mimo wszystko kosztowałaby jakieś 30tys więcej no i spalanie jednak też ma znaczenie dla mnie ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- na pewno kiedyś gdzieś będę dopóki nie zacznę trenować na rowerku mam jeszcze dużo wolnego czasu:grin: nie złoiłem jej - Kolega kiedy zmieniałem bieg na 4 wysunął się na prowadzenie:decayed: dzieki max
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hahaha to wymyśl coś tak co jutro na trzeźwo Ci nastawienie nie zniknie:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ten avatar masz za***isty, cieszę się że moja furka się załapała nie mogę się doczekać jak te filmiki z Twojej kamerki wyjdą
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie pier_ol bądź tam:wink: Będzie Krzysiek i jego kumpel w A6:wink:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Luuuz Odnośnie niedzielnego wyjazdu, ja muszę jechać przez miasto bo trzeba zatankować Pucek to jak cos to o 8:15 na parkingu pod Rudą przy carrefourze
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammerku to prawdopodobnie była ta sama bo jeździł tam i z powrotem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mario kurw nawet nie gadaj bo do wczoraj mi się wydawało że niezłą furkę mam (już abstrahując od RS6 które każdego chyba wprawia w zakłopotanie ) a objechała mnie ibiza i prawie corolla i z jedną i drugą furką było dosłownie koło w koło poza małymi uchybieniami kierownika czyli mnie i małym falstarcikiem ibizy