Treść opublikowana przez seves
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
64cm to ja mam zimą, teraz jest 61-60,5cm i jakoś da się jeździć poza tym nie jest powiedziane że im wyżej tym twardziej Nie bądź miękkim robiony Hammer Ty masz chyba mniejszą oponę bo u mnie tarło po błotniku przy skręcie na tym 62:wink: więc już nawet mm niżej by się nie dało zejść.. u mnie siedzi 235/35/19
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
ja tylko tak od siebie dodam żeby zobrazować różne spinki i wiarygodność efektów w tym samym tygodniu stanąłem z pomodzoną na xxx ibizą 1.9tdi (3drzwi - goła w środku sama blacha ale jednak to 1.9) wynik? Równo do ok 200! Byłem niemalże załamany ale kilka dni później w kamieniu śląskim na 1/4 z RS4 B7 też było koło w koło dosłownie (kto widział filmy ten wie:wink:) - dopiero jak zmieniałem na 4bieg odjechał mi na 0,5sek bo pewnie pociągnął na 3:wink: oczywiście RS4 pewnie dalej by przyspieszała i wyścig na milę wyglądałby inaczej:wink: może wyglądałby inaczej także prosiłbym się nie spinać a z przymrużeniem oka traktować różne porównania bo przy tych prędkościach i mocach 50km w jedną czy drugą nie robi różnicy za to różnicę jak wiadomo zawsze robi moc do masy bo np RS6C6 od Sirred czy nowe s7c7 od Szymeniu to jest już przeciąg i widać gołym okiem jak auta od startu po prostu odjeżdzają. Wszystkich chyba mega zaskoczyła przepaść pomiędzy RS6C6 a RS4B7 przez wzgląd raczej na nazwę RS nie na moc bo sam spodziewałem się w miarę wyrównanej walki, ale niestety wyrównana nie była
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
fota od razu mmsem poszła na macu tylko się przywitałem z sirred i pojechaliśmy na parking za tesco pogadać na spokojnie bo na macu było jak zawsze full:doh: A dziś... A dziś jedziemy dopingować gumball Wogóle od przedwczoraj na przodzie autka siedzi gwint (dzięki wielkie Polko ) ale mam mieszane uczucia i nie wiem czy nie wróci zwykły zawias ew sprężyny -35 lub -40 Zaobserwowane efekty: 1. Przedwczoraj z uwagi na późną porę i brak czasu kręcenia gwintem w górę miałem chyba -70:shock3: (dla zobrazowania od asfaltu do błotnika było mniej niż 62cm, a but pod dokładkę przednią mieścił się tylko do połowy śródstopia) jeździć się nie dało a na parkingu zwykły "garaż" na 3razy żeby max kół nie skręcać 2. Od wczoraj jest może jakieś -50mm (od asfaltu do błotnika ok. 64cm) ale to i tak za nisko jak dla mnie i nie wiem czy jest sens próbować to ustawiać wyżej bo będzie coraz twardziej a furką jednak chcę od czasu do czasu pogonić nie zastanawiając się nad niczym...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
co do gumball to ja jednak proponuję świerklany pomiędzy rondem z a1 a pierwszymi światłami na których zawsze jest korek pooglądamy ich sobie dokładnie ze wszystkich stron a później możemy pojechać za nimi.. wsiadamy w fury pełen gaz i lecimy na wiedeń
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Synki rondo się pisze przez on bo rado rądo czy radzie rądzie to nie wiadomo o co chodzi
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Siergiej a już myślałem że za mną skręcisz to byśmy pogadali Dzięki za ciekawą przejażdzkę odpycha Ci się to świetnie:wink: ale na wyzwolenia trochę po bandzie poszedłeś Jadąc za Tobą zrobiłem nawet fotkę Andrzejowi:grin: ale byłem z sirred umówiony na mc i musiałem pogonić
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
u mnie siedzi już połowa gwintu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry to ma ktoś jakiś plan:decayed: gdzie i o której? A za zapełnienie żołądka?? :polew: a jak wparowali "do tego", to aż miło się patrzyło:wink::grin: thx jeszcze raz za spędzenie tyle czasu pod i obok mojej fury a i Ewko faktycznie przeoczyłem:facepalm: ale nie wiem czy oficjalnie tu reklamować jakie przepyszne placki i ciasteczka robisz:kox: bo sie spoty do Was na plac przeniosą dzięki za wszystko i niebawem zajś się pojawię i ja dziękuję
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:grin::grin: co za gośc lol
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
se pisza z tobą na wspólno jazda mom fajno kamerka ta gopro hero 3 Krzysiek ale na kilka aut byśmy musieli śmigać bo ja mam już 2pasażerów brata i sirreda będą filmy bo krzyś też ma gopro:kox: Hammer kiedy odbierasz auto? ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- Dalej wysoko stoi Hammer stoi właśnie za nisko i nie umia jeździć :grin::grin: bo mi ociero przy mocnym skręcie o coś i skręty na parkingu biera na 2 albo 3 razy lol
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w ogóle Grzesiek vel Polko dzięki za wczorajsze pomodzenie mojej furki i proszę o jeszcze
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
o zesz ile ja juz filmikow z tych edycji obejrzalem nawet sie kiedys na ragerace wybieralem a to słaba namiastka ja jadę na pewno tylko zbieżność kurw muszę ustawić po wczorajszym modzeniu:kox: jakbym wiedział o gumball to bym na starym zawiasie smigal Co do przejazdu to ja proponuje gdzies np w gliwicach (albo lepiej przy zjezdzie na knurow na parkingu) ich trafic i ew. przejechac z nimi całą A1 i filmiki nakrecic z trasy:kox::kox::kox:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
helloł- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"
jakby trochę niżej usiadł- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema ---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ---------- a jeszcze to, zapomniałem napisać, ale sam nie wiem co to - wydaje mi się że to jakaś płyta CD czy coś, nie wiem kurde nie znam się http://s9.postimg.org/4n3egieln/20130514_163352.jpg dodam tylko ze przy tym Krzysiek juz na 19 nie pojeździ 405mm- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema coś Ty o 4:20 do domu wrócił?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:grin::grin::grin::grin::grin::grin: a Ty skąd wiesz o co mi chodziło co? k**wa widziałeś te majteczki- dokładnie to chciałem napisać: "zajs się zakochałem " a lato idzie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- od razu jak to dziś po południu zauważyłem to mu esa pisałem pochwalił się dzięki komu ma taki fajny ten podpis:naughty:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek ale wiesz jak to jest z obniżaniem obniżysz o 2cm i będziesz super zadowolony, ale za rok albo i za kilka miesięcy a może i już po kilku tygodniach popatrzysz kurw jak to wysoko stoi i znów obniżysz do -30... i jak znam życie scenariusz sie powtórzy:grin: i generalnie kończy sie w okolicy -40mm Ja mam u siebie teraz cos w okolicy s-lina - stoi wyżej niż bex którego miałem a bexa chciałem teraz na wiosne obniżać i jak przemyślałem temat sprężyn i teoretycznego efektu którego tak na prawdę do końca nikt nie jest pewien to wybrałem gwint który posiada regulację i można go dopasować idealnie pod siebie - ja nie chcę skręcać max w dół tylko osobiście zostawię sobie jakiś cent pomiędzy oponą a błotnikiem - na razie- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pucek ok 15 na bp na raciborskiej w SR - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.