Treść opublikowana przez seves
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Robert, to mnie chyba namierza Pani Snajperowa Autko po kolejnej trasie - w sobotę wróciłem z Włoch, spisało się oczywiście wyśmienicie:kox: spalanie lepiej niż dobrze bo w Czechach trzeba uważać, w Austrii też i w tamtą stronę w miarę spokojna jazda prawie zgodnie z przepisami - wynik 7,5L/100, a powrót kulając przysłowiowego dropsa bo jechaliśmy na 2autka spaliło 6,5L/100km w upale ponad 35st.C i w tym kilka dosyć długich korków:grin: tym samym spalanie które przelicza za mnie "motostat" od momentu kupna spadło do 8,75L/100km:shock3:.
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Oczywiście aktualny ale ta grupówka nabrała innego kształtu niż inne do tej pory - umawiasz się indywidualnie z Kolegą Anderlh a cennik podany jest na pierwszej stronie wątku.
-
[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
Świetne kreski wyszły:naughty: gratulacje Temperaturą w trakcie pomiarów się nie musisz martwić bo program to powinien przeliczyć i jeśli temp jest niska to wartości pomniejsza a jeśli za wysoka to zwiększa, co do Nm to faktycznie bardzo dużo wyszło w serii i na pewno nie jest to zasługa wtrysków bo przecież auto nowe w serii też ma nowe wtryski
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pozdrowienia ze slonecznych wloskich gor PS spam nadrobiony tylko z tej str - wszystkie kapelusze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu Ty jestes prawdziwym szczesciarzem bo za ten czas Ci placa a my wydajemy
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Pieeeeknie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja pozdro z rivy wczoraj i przedwczoraj się najeździlismy za kolarzami z tour de pl ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- ooooo a ja w czwartek do Rivy jak co roku wyjeżdzam Przez 5 lat pracowalem w desenzano, sirmione i moniga del garda no to pewnie ładnie znasz te tereny ja w rivie kiedyś hmm w sumie może z 5-6lat co roku w lutym/marcu siedziałem i czasem w wakacje
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Kolego popraw sobie w opisie bo póki co masz jedyne i niepowtarrzalne a4b6 RWD a jeśli wszystko się zgadza to chętnie bym się nim przejechał
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Andrzej ja nic kompletnie nie robiłem, ani vagiem ani niczym innym - się po prostu pojawiła w poniedziałek rano - widocznie zasięg złapał - a z tego co się kiedyś orientowałem bo mi się palemka zawsze podobała:grin: to jest jakiś moduł montowany w tylnym zderzaku odpowiedzialny za łapanie tego sygnału:wink:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ooooo a ja w czwartek do Rivy jak co roku wyjeżdzam
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
ta od auto czasomierza:grin:
-
Co wybrać a4 b7 - 1.6 czy 2.0 wszystko benzyna
co tu dużo pisać, to właśnie w audi a4 wg wielu osób z forum jest definicja golasa klimatr dwustronny:naughty: wspomaganie kierownicy też jest, tak jak serwo i elektryczne szyby przód, dywaniki, bagaznik otwierany z pilota itd w weekend miałem okazje jechac ibiza 1.5 85 Km. wiec osiagi pewnie identyczne jak B7 1.6. wrazenia nie do opisania. spocone plecy, do wyprzedzania szukujesz sie 30 sekund. powiem tak sam miałem keidys ibize SDI i tez mi wystarczała, bo nie miałem mocniejszego auta w rekach. aaa i bajeczka 6,5 litra... ok. mi skoxowany diesel spalił kiedys 3.1 litra na odcinku 20 km:wink: nawet film mam na telefonie nagrany ta ibiza pojedzie pewnie lepiej niż b7 w 1.6 co do spalania to takie autko pewnie weżmie te 6,5L przy spokojnej jeździe na prawym pasie bez zastanawiania się "czy zdążymy wyprzedzić" bo wiemy że nie zdążymy to i nie spalamy więcej paliwa:wink: Ale przy takiej samej jeździe silnik 1,8T czy 2.0 nie spali więcej:wink: mi dla porównania b6 1,8T brało średnio 7l/100 ale było w tym dużo odcinków 50km bez pałowania, bez turlania, normalna dość szybka jazda. To samo auto przy turlaniu spalało średnio 5,0-5,5L/100km realnie! bo dla sprawdzenia kiedyś z lekką nogą próbowałem się turlać
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Sprawa z enterem wyjaśniona Win podczas aktualizowania zaktualizował mi IE do wersji 10 - różnice to m.in brak języka polskiego na pasku i... brak możliwości wstawienia "enter" w poście na forum wiem wiem - mam jeszcze chrome'a do zwykłych stron ale mimo wszystko używając IE czuję sie bezpieczniejszy ---------- Post dopisany 24-07-2013 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 11:49 ---------- Do autka samoistnie wpadł nowy mod Przedwczoraj rano pojawiła się słynna palemka przy zegarze:decayed: także żeby nie było ciągle coś jest modzone
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Leon wczoraj shamowany i skorygowany - brat jest przezadowolony:decayed: ze 105km i 250Nm udało się zrobić 136 i 315 także nie kombinować nie czekać nie wymyślać tylko się umawiać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
lista uaktualniona Artur każda góra kiedyś się kończy w końcu musi być z górki ---------- Post dopisany 18-07-2013 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 19:55 ---------- ... Wczoraj miałem przyjemność poznać Grześka i potwierdzam że facet ma na prawdę dużą wiedzę i "ogarnia" nie tylko temat samego programu - u mojego brata w 1,9tdi słyszalny był na ciepłym silniku delikatny stukot trudny do zlokalizowania bo nie pojawiał się zawsze ale autko wczoraj zostało uleczone:wink: póki co kilka dni testowych i brat wraca na program- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
jasne że widziałem - też machałem chociaż w ostatniej chwili a zastanawiaem coś to za trasę na Niemcy wybrał ale pewnie do Hammera śmigałeś Maniek ta Twoja fura jest KOOOOOZAK nie da się jej nie zauważyć akurat odskoczyłem z roboty i wiozłem swoją furkę na kurację obniżającą.. w końcu ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- potwierdzam, pogadane, podilowane- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ale wtedy mocno pyli i brudzi felgi .... :-):-):-):-):-):-):-) i często wymieniać ale jak zawsze... coś za coś- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bry Nie wiedziałem że haldex tył włącza elektronicznie myślałem że po proostu jak się przód zaczyna ślizgać to mechanicznie tył się jakoś dołącza:decayed: Ale Krzysiek Arkowi pewnie nie chodziło o to jak to działa bo to wszyscy wiedzą że 4motion to nie jest stałe 4x4 tylko czy któs tym jeździł hehe jakie są wady zalety i czy się nie sypie zaleta pewnie taka że mniej pali- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie ma za co mi to też na rękę było bo brat chce robic program- [B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
Świetna jest w końcu się pochwaliłeś milltek rządzi, niesamowity ten dźwięk:kox: tylko zastanawia mnie - bo ktoś gdzieś pisał że 3.0tdi 204km wychodziły z dpf'em lub bez, a ASB 233km wszystkie z dpf'em? Na pewno fabrycznie nie miałeś DPF'a?- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Nie ktoś, tylko Łukasz - poprzedni włąściciel furki który na pewno wie o niej więcej niz ja . Fotki zrobie na pewno bo lubię przy każdym dłubaniu sobie cos pstryknąć także jeśli nie zapomne to wrzucę do wątku . PS. Nie wiem czy tylko ja nie potrafie czy ogólnie nie da się enterem przejść do linii niżej żeby posta ładnie napisać?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek to wszyscą są teraz ciekawi kogo wybierzesz i jak ta zabawa się skończy- [B7 BPW] avant US quattro by dydo
też liczę że nastąpi to już na dniach- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
jemu to idzie tak samo jak mi Krzysiek kur jeszcze raz sorry że nam się to tak ciągnie ale prawdopodobnie - jak pewnie wiesz - już to długo nie potrwa ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- Belki w miejscu coolera nie ma na pewno a co do mocowania zderzaka to dla każdego kto do tej pory stał przy samochodzie była to zagadka lipy jak to mawiają mam nadzieję że nie ma a na czym siedzi zderzak dowiem się jak w końcu go zdejmiemy na pewno regulacja góra-dół jest zaburzona co podpowiada że zamiast belki może byc cos innego - byc może jest po porsotu zamocowany co coolera i jego mocowań niebawem zderzak bedzie zdejmowany do malowania i zagadka się wyjaśni ale póki co mój mechanik niechętnie za niego zerka bo kryje sie tam dużo niewiadomych:decayed: - Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh