Treść opublikowana przez seves
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
+1 Dokładnie i z tego co pamiętam Puma kupił 2kolorowe i przemalował - urok rotora to wg mnie et i 2kolory a jak rotor z dużym et to robotę robi kolor:wink: u Mirka na żywo te fele robią robotę i nie wiem dlaczego na niektórych fotkach wychodzi tak średnio ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- mody konkret a ja pół roku temu myślałem że zostały Ci juz tylko hamulce do zrobienia
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nosz urwa liczę te dukaty i liczę ale nie chce mi wyjść a z matmy niby nie byłem zły Szymek miło było znów zobaczyć i musze przyznać że jak autko zrobiło na mnie ogromne wrażenie w dzień tak ostatnio w SG w ciemności te wszystkie ledy ledziki i zegary robią wrażenie do kwadratu ... dalej liczę i liczę i no nie ma szans zabraknie mi jeszcze:grin:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Siema siema, Jeszcze żyja To kaś był ? siostra przyjechała z córeczką na 2tygodnie i tak jakoś się z nimi dzień w dzień siedziało i nie było na nic czasu ja jak miałem coś do zrobienia z wydechem to zawsze jechałem do michela ale do Radlina - z tego co wiem to ta sama firma ale w Radlinie mniej biorą (bo i warszat mają tam skromniejszy)
-
[ALL B5] Audi S4
megaaaa sesja
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zetony mi sie skonczyly
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Polko styk opony z asfaltem i delikatność stopy na pedałe gazu przy pierwszym i drugim biegu to muszą być Twoje mocne strony - tu musisz szukać sekund bo od 3biegu będzie Cię szybko doganiać poszukaj jeszcze zbędnych kg w bagażniku, z tyłu i prawej przedniej strony samochodu:decayed: może być ciekawie:naughty: ja Cię nie przekreślam - ew. skoczysz do Grześka w czwartek rano i poprosisz o hardkorowy program na jeden dzień ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- a nawiasem mówiąc po tym co usłyszałem o kreskach to boję się że też nie mam szans
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:grin::grin: Pioter - Tomek i Kuba poza zasięgiem bo nieźle chłopaki modzą ja się już za turbiną w takim razie rozglądam
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema i jak tam wczorajsze kreski? udało się coś pobawić?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jechałeś dużym? Mam nadz że nie stałeś zbyt długo w tym korku dużym, quwa drogę zamkneli bo w przyczepke z utrzymania dróg gościu wjechał i droge zamkneli na 4h ja tylko godz. stałem na macu:wink:,a o zamknięciu zadecydowała gddkia a nie policja sprawca wypadku mówił bo wrak odholowali na następny parking:facepalm: To się stało kilka minut przed tym jak ja przejeżdzałem na Wrocław - na szczęście stałem tylko 1km w korku. A w drodze powrotnej się zdziwiłem że wszystklo jeszcze stoi:facepalm: bo nazbierało się z 15km korka:thumbdown: Dobrze że gościu w tym caddy'ku nie miał pasażera bo auto rozjebał konkretnie:shock3:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Siema siema, Jeszcze żyja
-
[ALL B5] Audi S4
Gratki modów i samozaparcia:kox: też mi się podobają wnetrza typowo sportowe ale u mnie nie przejdzie bo autkiem zbyt dużo podróżuję a mam tylko jedno:decayed: co innego jak w garażuj stoją 2 lub więcej samochodów:slina: Co do opatrzonych recaro to idąc tym tokiem - Gracjan dobrze że jeździsz jeszcze audi bo one są opatrzone, jakbyś wybrał np indyjskie TATA to byłbyś wyjątkowy:grin:
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
o zesz urwa ja perdole doyeb na maxa no prawie bo na maxa to bylyby sporty z rs4 nie no konkret jest Andrej ale doebałeś gratki
-
Spoty wrocławskie
Pozdrowienia tym razem dla Kolegi w czarnym avancie b6 DWR... Wyprzedzał mnie w poniedziałek ok 15:30 na obwodnicy Wrocławia między A4 a zjazdem na lotnisko niestety nie przywitał się tylko pojechał ramki miał
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Potwierdzam z Hammerem i Tolkiem zrobiliśmy sobie w niedzielę małego spota na poboczu A1 pod Bytomiem:grin: i jeszcze raz dzięki Hammerku i Tolku za pomoc w sumie za chęć pomocy Jechałeś dużym? Mam nadz że nie stałeś zbyt długo w tym korku Ja Ciebie też nie szczaiłem Jechałem po rodzinkę do Wrocka na lotnisko ale turlałem dropsa bo po niedzielnym wystrzale opony miałem 2zimówki a 2letnie a to w quattro nie jest wskazane
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Pięknie jest mi osobiście bardzo pasuje czarne wnętrze w czarnym szamochodzie do tego "S"
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
o żesz jak to auto się zmieniło:kox: przepiękne Nie ma to jak wyrezać cudeńko i sprzedawać by rezać od nowa?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Też się zastanawiam nad spojlerkiem na klapę - taki jaki był w b6 s-line sedan - nie widzieliście czegoś takiego do b7 s-line (do zwykłej klapy znalazłem ale w slinie klapa jest delikatnie wypukła)?
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Ja też na topgeara leciałem jakbym wiedział że mnie gonisz to zaczekałbym bo we dwójkę byłoby raźniej. Twoja też piękna - zmyliła mnie naklejka ecuproject bo byłem pewien że to 3.0tdi:decayed: Dzięki za dobre słowo:wink: mam sporo zdjęć furki ale nie mam cierpliwości do wrzucania fotek przez portale fotkowe:facepalm: może kiedyś doczekamy się że wystarczy przeciągnąć fotkę Faktycznie żadnego zdjęcia środka nie wrzuciłem - poprawię się Z nowości to wpadła nowa szyba przednia pilkington + lusterko z czujnikiem deszczu/zmierzchu i fotochrom, no i siedzi już w końcu kompletny zawias gwintowany FK dedykowany do S4 - kupiony nowy w DE - zakup kontrolował Hammer - dzięki . Zawias z S4 jest bardzo dobry - sprężyny progresywne - z przodu są 2sprężyny, duża i mała dzięki temu komfort bardzo się poprawił bo za drobne nierówności odpowiada mała sprężynka- ale nie jest idealny, jednak przyzwyczaiłem się do sztywnego zawiasu i zaskoczył mnie ostatnio delikatnym bujnięciem w zakręcie przy dość dużej prędkości na niemieckiej autostradzie- być może ta nierówność na jezdni była w kształcie "muldy" musiałbym to sprawdzić w innym samochodzie:decayed: . Bujnięcie było delikatne i wszystko było pod kontrolą ale po prostu się tego nie spodziewałem. Z negatywów: po zmianie zawiasu pojawiły się dziwne stuki w przednim zawieszeniu które ciągle próbujemy z mechanikiem wyeliminować - na stacji diagnostycznej uprzejmy Pan nic nie wykrył a stuki są bardzo wkurw:kwasny: Niebawem wrzucę jakieś fotki z Włoch i Anglii
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ale mam nadzieję że nie masz wpływu na popyt na te produkty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dzieki za spota- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pozdrowienia dla Kolegi w czarnym avancie a4b7 (nie jestem pewien ale rejestr chyba DJA ****) - widziany na autostradce na wlocie do Wawy od Łodzi przy nieczynnych bramkach w sobotę ok 15 naklejka na tylnej klapie ecuprojekt:naughty:- Spoty wrocławskie
Pozdrowienia dla Kolegi w czarnym avancie a4b7 (nie jestem pewien ale rejestr chyba DJA ****) - widziany na autostradce na wlocie do Wawy od Łodzi przy nieczynnych bramkach w sobotę ok 15 naklejka na tylnej klapie ecuprojekt:wink:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja się zastanawiam może mi się uda bo majster szuka stuków których nie można zlokalizować- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nooooo - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81