Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zmierzymy (się), zobaczymy:wink: Tylko wiesz... Mam 500kg więcej wiec potrzebuje fory załóż małe felgi i dobre deszczowe opony na przód - jak będzie mokro to na trakcji zaoszczędzisz kilka metrów:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
bry
-
Spoty Katowice i okolice
helloł hmmm no trzeba by jakieś popołudnie a czy niedziela też wchodzi w grę ? w niedziele sie nie pracuje niedziele jadę na grzyby w sobote tez mnie nie ma najwyzej w przyszlym tygodniu ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- no i tak sprawa sie wyjasnila po wyslaniu meila do (osobistego doradcy ) o tresci takie ze zglosilem spawe na policje o wyłudzenie ktoś odpisał ze jutro będzie dzwonic do mnie pani z proamy o wymiane uszkodzonej szyby [oczywiscie szyba pod czujnik z paskiem ] a niech tylko powiedzą ze nie - moja szyba ma juz czujnik i lustro foto i niech se robia zdjecia i inne takie a co to reszty problemow z tym panem poprosili o wycofanie oskarzenia w jego kierunku poniewaz sprawa zostala wyjasniona ten ( doradca zmienił miejsce pracy i juz nie pracuje na tym stanowisku) czyli wszystko się skonczylo dobrze i napisali ze w trybie natychmiastowym zostanie jeszcze raz przeanalizowana moja reklamacja - buahahahha no i pięknie nie ma to jak postraszyć władzą Soprano ale nie rezasz jeszcze tego czujnika? - dopiero jak ori szybę dostaniesz a teraz wystarczy że będzie wyglądało że masz czujnik przecież nie sprawdzą czy działa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dzięki za spota i miło było mi poznać nowe twarze
-
Spoty Katowice i okolice
Co do tej szybki to Soprano serio przemyśl wymianę na ori Akjam a Tobie kiedy pizetju się zgodziło bo ja się orientowałem i rozmawiałem i z firmą i przedstawicielem nordglas i przedstawicielką pzu (od każdego prosiłem nr do kolejnego na kogo się powoływali:decayed:) - wszyscy powiedzieli że PZU już się nie zgadza (od niedawna) na wymianę szyby na inną niż zamontowana - i uzasadniali to tym że warsztat musi zrobić zdjęcie i przed i po wymianie pytałem nawet w warsztacie żeby tylko na chwilę bez kleju wsadzili zwykła szybę tylko do zdjęć ale powiedzieli że nie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jakiegoś bana na żorskie Admin któryś wrzucił
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
uuuuuu Ty zawsze odpadasz a i tak jesteś ja się wybieram ale zobaczymy co będzie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
aaaaaaa a ja myślałem że powinieneś mieć SR bo na nowinach przebywasz ale rozumiem że w takim razie meldunek masz SRB i wszystko jasne:doh:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Czarny avont b8 czyli to po SRB furmanka:decayed: a zmienił już blachy czy dalej śmiga na SRB**** ?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
oooooooooooo ciul jeszcze w najgorszym miejscu dobrze że wyrwał tą barierkę bo by się skończyło jak z kubicą ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ---------- teraz do końca obejrzałem serio laska a myślałem że Hammer z tym żartował- [A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
na moim monitorze kolor jest bardzo żywy ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- Tipy z tego co czytałem m.in. w tym wątku są bardzo trwałe i spokojnie wytrzymują ponad 600Nm - ktoś pisał że nawet 700:kox: co innego multi którą m.in. do 2,7tdi montowali- Spoty Katowice i okolice
siema Soprano ja ostatnio wymieniałem szybę na tą pod czujnik bo miałem zwykłą - ubezpieczalnia nie chciała się zgodzić na wymianę na inną niż zamontowana w samochodzie więc wymieniłem w swoim zakresie - za szybę z pilkingtona z wymianą zapłaciłem 540pln śmieszna kasa bo spodziewałem się 1000-1500- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dzięki za spota PS Widzę że wczoraj co najmniej 2spoty były- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i ja postaram się dojechać pewnie raczej później niż wcześniej:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a to nie jego fura w sygnaturce to widzę niezłe marketingowe posunięcie :decayed::decayed: http://s8.postimg.org/xk0x8yys1/CAM00213.jpg e tam od razu chwyt marketingowy nie no jest zayebiście wrzucaj tu real foto- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a to nie jego fura w sygnaturce to widzę niezłe marketingowe posunięcie :decayed::decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w A4 B5 przed liftem się da? no tego właśnie nie wiem, trzebaby podpytać kogoś kto ma lub miał a4b5- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek w a4b6 na pewno się da bo sterownik to obsługuje - wystarczy tylko zmienić kodowanie, nie wiem niestety jak jest w pasku. Próbowałem to zrobić koledze w fabii 2005r i się nie da a w octawii z tego okresu działa bez problemu. Trzebaby sprawdzić czy Twój sterownik to ogarnia (domyślam się że jeżeli w a4b5 się da tylko zakodować to u Ciebie też).- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Domy rada i bez windy PS tak tak juz się próbuję na krzywy ryj wkręcić- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
To może z moim mam prawie 170ps :-P a ja bym chętnie to zobaczył różnica obstawiam oczywiście że na korzyść Polko ale może być zaskakująco niewielka- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
helloł byłem na trzepaku na stacji diagnostycznej i sprawdzał i sprawdzał i mówi nic nie ma - mówię mu że "to napierdala" dosłownie tak to ująłem to sprawdzał jeszcze raz - zapytałem o drążki to kierą kazał ruszać i nic Te stacje diagnostyczne są uja warte zagadaj do Grzesia, oni Ci to posprawdza. ok- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
byłem na trzepaku na stacji diagnostycznej i sprawdzał i sprawdzał i mówi nic nie ma - mówię mu że "to napierdala" dosłownie tak to ująłem to sprawdzał jeszcze raz - zapytałem o drążki to kierą kazał ruszać i nic ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- dokładnie, bierze ją jeszcze pod uwagę- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:grin::grin::grin::grin: majkel - oglądnięta:wink: co do wnętrza to drobiazgi za kilka stówek i będzie ideał bo włączniki praktycznie wszystkie w słabym stanie ale to standard w 01-02.. Na kompie błędów troche wywaliło ale większość pierdół z klimatronika, webasto i nawi... Najbardziej zaskakujące i ciekawe to kalafiorki rdzy wzdłuż lewego słupka przez prawie cały dach i to będzie dosyć trudne do ogarnięcia - farba jeszcze jest cała ale nie wiadomo jak długo i ska to się w ogóle wzięło:kwasny: hammer - ale to takie dziwne głuche stuki i to niezależnie od wielkości dziury - tak samo napierdala na lekkich jak większych nierównościach i jak auto dłużej stoi to sa wieksze a jak troche pojeżdzę to są trochę cichsze dziwne w uj - [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana