Treść opublikowana przez seves
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
O zesz w mordę Dobrze że tylko tak się skończyło!!! A ja dlatego uwielbiam a4 - za pewność prowadzenia bo swego czasu moją pierwszą a4 wypadłem z pasa jezdni. Długa historia ale generalnie robotnicy źle oznaczyli roboty-wymieniali nawierzchnię i w drodze nie było całego lewego pasa a nie było ani znaku wskazującego koniec pasa ani 3 kolejnych słupków pionowych które powinny stać wzdłuż pasa! Wykopali cały pas jezdni wraz z podbudową (jak obmierzyli policjancji na głębokość 80cm) - zauważyłęm to w ostatniej chwili i próbowałem zmienić pas ale nie zmieściłem się lewym przednim kołem (zmierzyli że zabrakło mi 20cm) i jak się domyślacie ściągnęło mi furę do tego rowu. Skręciłem odruchowo kierownicę i cudem zjechałem tak że autko stało na kołach, jedyne co to olej zgubiłem każde wyższe węższe autko stało by 100% na dachu:decayed:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
O tym nie pomyślałem:wink: ale wizualnie jakiś mi to w oko kole
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jakieś lachony to fakt i jakieś wyścigi w furce w końcu siedzi gwint przód i tył nowa szyba, lusterko fotochrom z czujnikami (ale deszczu zmierzchu jeszcze nie podłączony:P ) Niestety po zmianie gwintu z przodu słychac wkurwiające trzaski - podobno może to być wina amorów (nowych bo gwint był nowy)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mieliśmy w domu kiedyś poloneza w takim kolorze i do teraz ten kolor mi się nie podoba
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek co się nie chwalisz że furka już do Ciebie jedzie PS. Trochę licho wyglądają te końcówki zatopione w zderzaku tłumik kończy się kilka cm wcześniej dobrze widzę? Takim wiejskim tuningiem trochę zalatuje w 4:00 patrzysz w wydech i widzisz asfalt
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jak w bajce gratulacje Szymek:wink: wg mnie ideał z zewnątrz - wewnątrz pewnie też- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
alkohol to nie kochanie to się pisze przez samo h ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- :grin::grin::grin::grin: mam nadzieję że ten hak z tyłu ma wpięty bo chwilę wcześniej wyciągał jakąś terenówkę z rowu- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
no pięknie Polko pięknie ciekawi mnie porównanie Twojej b5 z jakąś b6 po programie wiadomo 1.9 130 w b6 idą na ok. 170km i 390Nm ale są cięższe więc Twoja może teraz jechać bardzo porównywalnie- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Jeśli zimna przy odpalaniu daje koncert to przy wymianie oleju sprawdź pompę oleju - czy czasem smok nie jest zabrudzony. Nie wiem jak jest w eSie ale u mnie kiedyś w 1.8T to było powodem porannego tyrkotania:wink:- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Ja 1.8T na lato zalewałem 10w60 shella racing - niestety dosyć drogi bo za 4L ok 200pln ale byłem również bardzo zadowolony Winczako przemyśl sprawę tego oleju na zimę... Ile robisz km rocznie? Ja robię ok 30tys km więc wymieniam olej na zimę i na lato - 10W60 na zimowe warunki, zimny rozruch i krótkie trasy podobno może nie być zbyt dobrym wyborem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chyba bym tam coś dla siebie wybrał- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
bry trenuję teraz sporo i każde wolne popołudnie/wieczór na kole siedzę a do Was na kole nie ma co przyjeżdzać bo każdy się dziwnie patrzył wstydzili się czy coś Ja bym się chętnie zjechał na Twoim kole ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- nie ma sprawy Sławek bo jest różnica akurat wtedy byłem na szosowym a on jak to mówią jedzie sam na góralu w tym roku siedziałem tylko raz i to w tą sobotę, a w piątek dopiero rower do kupy składałem Może poza Sevesem który ma duże koła w swojej kolarce . mogę pożyczyć 26' z górala albo 29 z szosy- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammerku powiem Ci więcej - moja stoi dalej tylko na gwincie z przodu bo na tył czasu nie mieli a ja potem autko brałem na przyszły tydzień jestem umówiony i zderzak póki co też pomalują chyba że coś się znów z czasem zmieni ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- trenuję teraz sporo i każde wolne popołudnie/wieczór na kole siedzę a do Was na kole nie ma co przyjeżdzać bo każdy się dziwnie patrzył wstydzili się czy coś Co sie dziwisz?? Jedzie sie tu i tam.....i nie wszędzie na spoty wpadają kolesie w rajtkach dla mnie i reszty moich znajomych to normlane ale oni znają mnie dłużej- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Przecież mu to nie jedzie a lusterko też zawsze możesz urwać mi nie jedzie bo jest quattro i go muli ale Pretor będzie miał w ośce kumpel kumpla z moich okolic wsadził podobno do ibizy 1.9 130 - turbine z 3.0 IC wydech i pompki - i wyplulo mu 270/500 jest dopier**l podobno- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
trenuję teraz sporo i każde wolne popołudnie/wieczór na kole siedzę a do Was na kole nie ma co przyjeżdzać bo każdy się dziwnie patrzył wstydzili się czy coś- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pioter spalanie tu możesz zobaczyć : Zużycie paliwa, diesel - Audi A4 - seves - Motostat a teraz na trasie ok 7-7,5L ale tylko na A4 w PL i w Niemczech lekko pogoniłem poza tym turlanie:wink:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
myślisz? w pon. zrobiłem małą trase (80 km) i na komputerze spalanie pokazało mi 8,8 L:whistling: jazda prawie emerycka ale da się zresztą w Polsce za moją godzinną stawke byłem w stanie kupić 2 litry ON, więc aby przejechać 100 km dieslem musiałem pracować 3 godziny. tutaj za godzinną stawke kupie około 5-6 litrów Pb więc aby przejechać teraz 100 km musze pracować 2 godziny..... prawdziwy fan motoryzacji normlani ludzie przeliczają na chleb- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
bry a ja po kolejnej trasie bo znów do Anglii poleciałem - zakochałem się w pewnej d*pie. A w zasadzie d*pach bo było ich więcej na trasie http://www.millteksport.com/images/productnews/107.original.jpg- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Teraz tak myślę że to 2,5 TDI:facepalm: chyba by mnie musiało.... http://s24.postimg.org/omreouo29/DSC_0088.jpg czyli 2.8? 4motion? Arek a co Cię tak wzięło w ogóle na wymianę b5 na b5? Że troszkę więcej miejsca z tyłu:decayed: chyba że z Aczwórką coś się działo to rozumiem- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Chłopie nie pier**l, Ty to jeszcze nie wiesz co znaczy zmiana zdania wraz ze zmianą wiatru:facepalm:- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Tak jak pisałem kilka dni wcześniej - za palemkę odpowiada moduł/antena montowana w tylnim zderzaku:wink: widocznie złapał zasięg i się palemka pojawiła, później przez tydzień autko stało w garażu podziemnym we Włoszech i palemka zniknęła ale po kilku dniach znów się pojawiła - ja nic kompletnie nie robiłem po prostu pewnego dnia się pojawiła - być może podczas upałów ten moduł wysechł Co do coolera to nie mam jak go zmierzyć z zewnątrz bo nie wiem dokąd sięga a zderzak nie wiem kiedy pójdzie do malowania bo nie ma czasu - w tym tygodniu z furką znów lecimy do Anglii:decayed: - grubość coolera to 9cm- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
nie tak lekko większe turbo, fmic lub drugi cooler, wywalenie dpfa jeśli masz to już jednak sporo większy wydatek wolę to dopisać żeby przypadkowy posiadacz 2.0tdi czytający wątek nie pomyślał że kupi turbo za 1000pln i zrobi 200+- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No ładne góry Daniel ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- Blant wysłałem Ci PW - potrzebujesz jeszcze mój kabelek bo by mi się przydał - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE