Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
helloł
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wg mnie nie wygląda to dobrze ani nawet korzystnie taka chwilowa (wg mnie średnio ciekawa) moda była przez chwilę moda na to może dalej jest i jak to w takim przypadku bywa rzecz gustu - ale jeśli serio bierzesz to pod uwagę żeby oszczędzić maskę to pomyśl nad eksploatacją bo trzeba to na pewno naciągnąć żeby założyć i musi to ciasno wchodzić a z drugiej strony jak będzie padało czy przy myciu syf będzie Ci pod to podchodził i przy zdejmowaniu możesz coś zarysować... Wiec wg mnie prędzej zdupisz maskę korzystając z tego nic jeżdząc bez bo wydaje mi się że to jest przydatne przy jeździe raczej po polnych szutrowych drogach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jestem takiego samego zdania - ta osłona to Ktoś to wymyślił żeby podczas krótkich przejazdów po zniszczonych drogach założyć a niektórzy zaczęli to stosować dzień i noc Przypuszczam że jak przejeździsz lato to maska i tak do delikatnej polerki będzie bo kolor się będzie różnić ciekawe jak z myciem kiedy to jest założone bo brud na pewno się dostaje pod to
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a czemu mielibysmy nie jechac? ja sie wybieram jak bedzie pogoda jesli bede padalo albo bedzie zimno to odpadam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Spoty wrocławskie
tak czułem bo jak się z nim zrównałem i kiwnąłem to chyba zrozumiał że ma ładny samochód- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i ja dorzucę swoj ale jakby kto co chcial to sms albo pw bo zanim tu zerkne to troche minie hahaha spam trza bedzie nadrobic- Spoty wrocławskie
pozdrowienia dla Kolegi z którym mijałem się w niedzielę ok godz 20:30 na A4 pomiędzy kątami wrocławskimi a wrocławiem (kierunek katowice) szare b6 (nie pamietam czy sedan czy avant - byłem lekko zmeczony po podrozy z UK ) customowy wydech - na 2rurki (zderzak chyba zwykly przycinany pod rurki) miał ramkę a4-klub ale środkowa część zaklejona/zamalowana- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mozna przynajmniej troche bokiem z rond polatac a szczerze to podobno caly tydzien mamy angielska pogode... Bo w Anglii to byla pogoda prawie hiszpanska momentami to dobrze że w Anglii nie mieszkam bo dawno już umarłbym no wlasnie na poludniu wcale nie jest tak zle... lata upalnego raczej nie maja ale i zimy tez nie maja hehe- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mozna przynajmniej troche bokiem z rond polatac a szczerze to podobno caly tydzien mamy angielska pogode... Bo w Anglii to byla pogoda prawie hiszpanska momentami- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Is back to malo powoedziane Podobno uzbrojone po dach- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kuna nie wiem czy wiesz ale koncowka haka to tylko jedna czesc haka- masz u siebie zanontowana belke haka? Jesli tak to juz tak nie oszczedzaj tylko kup koncowke za 150pln na allegro i bedziesz mial kompletny hak a jesli nie masz belki to bedzie troche roboty z tym zeby to wszystko poprzekladac;) Pozdrowionka sprzed angielskiego brzegu- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
pozdrowionka przed startem za wielka wodę zajs lecimy... lecimy ale fura- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeden z najladniejszych wzrow jesli chodzi o mnie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No stary słyszałem że pod autobus wpadłeś http://www.polskiwilk.org.pl/images/galerie/d1kx59_kuna-droga.jpg :polew::polew::polew::polew: Hammerku Ty jesteś MISZCZ to racja....jak przyjebie to jak łysy o beton drugi taki- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No stary słyszałem że pod autobus wpadłeś http://www.polskiwilk.org.pl/images/galerie/d1kx59_kuna-droga.jpg :polew::polew::polew::polew: Hammerku Ty jesteś MISZCZ- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
dzięki wielkie za dobre słowo- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Trzeba było jak Maniek wpaść na katowicką 10 ogrzać się przy ognisku, siedzieliśmy do 23.00 z haczykiem musiałem być o 21 w gliwicach więc sie spieszyłem a wracałem faktycznie ok 22:30 tylko o tej porze bez sensu byłoby już podjeżdzać bo byśmy się minęli ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- maniek mi też przybyło po jezdzie za ta vectra i badboyem a jak vectra przyspieszyla badboyowi kiedy ja wyprzedal wiedzialem ze musze bronic honoru klubu- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
ale rezasz PS dzięki paczuszkę, dotarła- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
heh i ja dziekuje seves, za twoją furką wszyscy się oglądali, więc stykło by ino naklejke gumballa nakleic na mache i zaraz by podlatywali se foty pstrykać Myśmy z młodym staneli na koniec jeszcze na rondzie przy samym zjeźdżie, i tam chyba były najlepsze miejscówy później jak się rozstaliśmy dzwonilem żeby jak coś Adaśka do szałasu zabrać i potem go odwieźć, ale miales chyba wyłączony tel kurw do mnie ciągle ktoś dzwonił bo sms z numerami nieodebranych mi przychodziły ale było tego tyle że nie dałem rady oddzwaniać oni się oglądali bo jeszcze tylu odprysków na zderzaku nie widzieli- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dzięki Pany za wczorajsze marznięcie- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Zgadzam się Tak dla ciekawosci czasy z 2009-2010roku dla eSek stockowych i nieco zmodyfikowanych http://farm6.static.flickr.com/5282/5233405127_0ca5201a3a_b.jpg http://farm6.static.flickr.com/5203/5233993488_8fc6abf812_b.jpg Czasy mają niesamowite, bo w kamieniu śląskim RS6C6 niehamowane 580km i S6C7 hamowane 450km od nas z klubu mieli ok. 12,6 - 12,7 a to były najlepsze czasy samego przejazdu tego dnia jeszcze pomodzone ttrs miało podobne ale ttrs nie wiem jakie czasy przejazdu bo tam kierownik wstrzelił się w start idealnie:shock3:- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Nie nie Paweł nie chcę porównywać tu na papierze naszych furek bo mam na myśli tylko to że po ostatnich przypadkach widzę że przy normlanych prędkościach wszystko jedzie po prostu bardzo podobnie i ciężko zauważyć różnice bo bardzo dużo zależy od kierownika i jego nastawienia na ściganie się . Z ibizą zepsułem start i cała przewaga quattro zmarnowana:wink: za to w RS4 siedział prawdopodobnie Kolega który wziął sobie tą zabawę na spokojnie bo szczerze wątpię żebym mógł się ścigać z rs4:wink: Czasy w kamieniu mieliśmy fatalne bo całkowite miałem ok 14,5 a przejazdu ok 14:20 ale porównując wszyscy mieli słabsze czasy podobno dlatego że było pod górkę i wiał wiatr:grin: ale ja nie mam porównania bo tylko tam startowałem... Dobrze by było żebyś bezpośrednio porównał się z innym s4b6 czy b7- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Follow the Gumballers - Interactive tweet map pierwsi są już za Radomiem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dziś gumball 3000 leci z krakowa do wiednia przez swierklany warto ich sobie poogladac siedzi tylko przod ---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Follow the Gumballers - Interactive tweet map pierwsi są już za Radomiem - Spoty wrocławskie