Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema dokładnie, taka koza to do kołpaków jescze pasuje, ale im większe koło tym wypada żeby siedziało niżej- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema synki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no też prowda, kożdy im starszy tym je coroz bardzij wymyślaty i wygodny ciekawe czym się Basia sugerowała w wyborze autka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi się to tak od razu skojarzyło jakbym mial taką jettę to bym mieszkania nie musioł kupować jak se przypomna jak boroki Koleżanki musiały się ukłodać to...- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
po kolei może:decayed: pablo- jakby to nie był kłopot sprawdź proszę - bo na pedałach mam nakładki z RS a brakuje podstopnicy więc albo kupię komplet i sprzedam nakładki albo kupię samą podstopnicę chuck - ja nie hamowałem furki - ostatnio była strojona u Rogala i wypluła podobno 311 czy 312km - nie mam wykresu niestety:wink: robert- nie ma sprawy ale wezmę zimówki bo w nich bieżnik jest dostosowany do orania andrzej- podsufitka jest obszyta czarną alkantarą - nad głową robi niesamowitą robotę ale niestety na słupkach przednich i bocznych jak również na tylnej półce wyblakła miejscami od słońca - muszę to poprawić- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahaha fajną fajną ma furkę i ile tam jest miejsca ze zadku:decayed: no szok- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
też u niego kiedyś repliki rs4 brałem daaawno temu i byłem bardzo zadowolony- [B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"
furka oblookana na spocie i ładny dośc zadbany egzemplarz, golas ale będzie kosa, wierze w to dokładki w kolor i gwint zrobią robotę - szybko zapomnisz o b5 w b6 mozna rezać bez końca tylko niestety trochę to kosztuje- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie ma za co Wiesiu;) Twoja tez za***ista.. Highline wymiata;) i to wnetrze moze ciezko utrzymac ale robi robote;) ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- Nie ma sprawy;) Mam nadz ze wyszukales co to za blad i wiesz juz wiecej... Bez mechanika sie pewnie nie obejdzie 3mam zeby to jakas pier**la byla;)- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
dzięki za dobre slowo podobno żeby mieć 3 z przodu wystarczy odetkać wydech i wstawić porządny intercooler- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to jak synki? bo nikt nic nie pisze? o 18 kolo neste na parkingu tesco? pasuje?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jeronie jasny a Panowie policjanci nie byli zaciekawieni co to za potwora prowadziła Twoja żona? ---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ---------- widziałeś jak sobie spokojnie 70-100 leciałem to Hammerek mnie zaczął podpuszczać- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
w lusterku też się za***iście prezentuje- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mario my tez nie wiemy ale jedziemy krotko - z godzinke tam posiedzimy - wstepnie ok 13 na miejscu od nas jak mi Hammer przeliczyl ok 5furek bedzie... Ja szybko wracam bo potem biore rowerek i ide cos pokrecic- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jest koks teraz w porównaniu do stali- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojjj przydała by się- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ten teraz to by wszedzie jezdzil coś w tym jest- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Bartek nie uwierzysz, ale jak dla mnie Hammer komfort ma ok, u mnie w b6 na 1bv było podobnie - na pewno na 1bv nie było bardziej miękko a miałem koła 18 tylko ciśnienie ok. 2,6 - nie wiem na jakim Tomek jeździ- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zajś do Kędzierzyna ? Egon Ty tam masz chyba cos na boku i pewnie zapomnisz dekielków i za pare dni znów pojedziesz... a potem po śruby:grin: Egon jak cos mam boczki do b6 w bdb stanie do sprzedania jakbyś chciał wywalić te nakladki alu z wersji exclusive - teraz mi sie przypomniało bo na spocie jakos o tym nie myślałem - mam jeszcze inne graty - klimatronik - nie wiem w jakim masz stanie.. itd ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- a letni od zimowego różni bagażnik na rowery zamiast na narty?- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Dzięki Hammerku, wiesz jak ze mną - mi pasuje nawet dziś- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:dobry: jedzie ktoś na tego spota ?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tyle dobrze, że chociaż "wyglada" toczyć też sie potrafi Dzięki za spota starzy wyjadacze Wysyłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio za pomocą Tapatalk 2 bardziej chodziło mi o mojego hebelka ...do C6 bym mojego nie porównywał ....hehe...ale dzięki to było mile skoro tak pomyślałeś Nie mów tak, wszystkie fury były piękne. Ja muszę nad swoją popracować ale samemu z mała ilością czasu jest jak jest A właśnie ktoś wspominał, że ma dobrego typa od orurowania IC, chyba kolega z Rybnika od szybkiej b7 mogę prosić o więcej info? Wysyłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio za pomocą Tapatalk 2 A witamy Kolegę Ja Wam tylko powiem że niebawem trzeba będzie zmienić nazwę klubu na cos w stylu a4&a6 miałem na myśli Gregora tutaj w wątku Akjama możesz zerknąć jaką robotę wykonał w jego furce http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-blb-akjam-s-line-s4-recaro-s4-b7-soft-rogalotti-rs619-kiera-tts-str-61-a-88685/index42.html na stronie 42 jest kilka fotek z prac - i efekt - idealnie dopasowany intercooler a to w b7 mało komu sie udaje... tylko pytanie czy Gregory znajdzie czas - ale to już byś się musiał z nim zgadać- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
dzięki Jędrek Musi pójść w dół chociaż trochę ale chcę zostawić koła RS4 a nie wiem jak bardzo da się jeszcze wyciągnąć te błotniki:kwasny: Co do dokładki to po obejrzeniu fotek Hammera też mu sugerowałem żeby ją pomalował ale na żywo to zupełnie inaczej wygląda - dużo ładniej i raczej tak zostanie... thx Arturo Dydo ależ Ty masz oko - Real i Ruda na przeciw Carrefoura no tego się niestety nie da ukryć A tutaj jedna fotka z RS6 kolegi sirred od nas z forum przed wczorajszym wypadem na spota- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to co o której? mi by może bardziej 18 pasowała - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE