Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mam od nich gumowe i jestem zadowolony więc chyba zamówię ja też jestem zadowolony bo przede wszystkim rozmiar jest idealny a do tego stopery bardzo dobrej jakości bo nawet przy wyjmowaniu i wkładaniu przez kilka lat nic sie z nimi nie stało
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zamiast foty możeby jaki spot ustalić co? jak będzie pogoda to można postać pogadać bo w końcu dużo sie pewnie u każdego działo jo jeszcze ni mom auta ale może już w końcu niebawem będę mioł
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Synki dywaniki są na allegro i mają swoją stronę Dywaniki samochodowe,*O Firmie - *Producent Dywanikw samochodowych, Firma PFI w Knurowie, dywaniki welurowe, dywaniki gumowe. - firma PFI i są z knurowa - można sobie osobiście odebrać do pierwszej b6 kupiłem u nich i letnie i zimowe - szyją na zamówienie i wybiera się jeden chyba z 4kolorów - wyglądają jak ori i mają trzymacze w ori miejscach - ja byłem super zadowolony
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
tak skomplikowane zdanie wyszło że już nie wiedziałem jak to określić oczywiście inną parę wiezie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ostatnio się dowiedziałem dlaczego Miron zmieniał felgi - on po prostu tak jak kobieta 2gi raz nie włoży tej samej sukienki - nie może drugi raz wieźć pary młodej na tych samych felgach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to koła do bagażnika i na jakiś parking zadaszony jak coś to ochroniarzowi powedz ze złapałeś "gumy" 4na raz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
coś to kupił za CCCO ? jutro dopiero jadę oglądać i faktycznie nie ukrywam że niepełną olimpiadę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam letnie ale niemam auta to i tak jesteś lepszy ode mnie bo nie mam ani auta ani zimowych ani letnich - wszystko sprzedałem Ale Ty masz chociaz rower jak tak liczymy to mam nawet 3rowery
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry ciekawe co tam ukrywa że chce som:grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam letnie ale niemam auta to i tak jesteś lepszy ode mnie bo nie mam ani auta ani zimowych ani letnich - wszystko sprzedałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bry mam nadz ze spot udany pewnie się już większość na letnich lansuje co
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dydo ja mam S - jeśli chcesz przymierzyć żeby potwierdzić że S jest za małe dla Ciebie ne ma sprawy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
blant dziś ok 20:20 na nowinach koło małego tesco
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
widziałem go parę dni temu cena super, przebieg niesamowity i wypas za***isty bo w sumie tylko biksów brakuje tylko malbork to jednak szmat drogi no i jestem juz umówiony w weekend i mam nadz ze wszystko bedzie ok i wrócę nowym nabytkiem
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
bierz klekota bo lepiej idzie:grin: podobno porównywalnie, albo nie dużo gorzej
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
no pięęęknie to wygląda tylko star przeszkadza Dydo a ta deska to do pływania czy lansu na dachu?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema możesz się wstydzić, chyba trza Ci zakupić tabletki na pamięć.... :polew: tabletki na pamięć? ciekawe czym Ty byś mnie poczęstowała jedź to ustaw te pompki, bo kopci Ci to gorzej niż Polo mojej Żonki:decayed:---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- widać, że masz stare nastawy:wink: Dobrze o tym wiem i pon. jade na korektę ---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ---------- nie no nie jest tak źle - jak mnie Hammer ostatnio przewiózł to w ogóle nie kopciło
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek jesteś w pl? to czemu czekasz do przyszłego tygodniaz VAGiem - jak coś to mam - możemy podpiąć
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
az głupio sie przyznać ale zapomniałem o spocie... miałem trochę do załatwienia i jakoś... no zapomniałem no
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
winczako świetna fura sam nie wiem czy cieszyć się czy żałować że dopiero teraz kiedy już jestem umówiony żeby kupic klekota, przeczytałem ten wątek bo pewnie skusiłbym się na eSę
-
Podczas odpalania i gaszenia auta pikanie
Bulczas nie wiem czy mam rację, ale gdzieś słyszałem że kiedyś w niektórych samochodach jak sterownik wykrywał błąd to powodował piszczenie - określony rodzaj i liczba pisków to jakiś rodzaj błędu.... Coś jak taki alfabet morse'a - nie trzebabyło podpinać VAGA tylko można było z pikania wyczytać Skoro Ci wyskoczyły błędy to może to jest z tym pikaniem powiązane
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammer gościu a już myślałem że wszystko tam masz, widać myliłem się nie pierwszy raz Mi niestety jeszcze dojdzie koszt wymiany zderzaka i spryski z tego co się orientowałem to kolo 700 powinienem sie zmieścić w zwykłym chyba, że się porwe na zdrzak s-line Ale z tego co mnie słuchy doszły to warto zainwestować w bixy instalacja sprysków wyjdzie drożej niż sam zderzak a jak zmieniać zderzak to nie ma sensu zmieniać na normalny - tylko s-line takie moje zdanie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
heh jak da rade ja wyciągnąć w całości, to jak najbardziej damy radę spokojnie, wezmę kątówke nie ma szans żeby zmieniara się oparła
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Oglądalem .....skoro jako uszkodzone wystawili to motor kaput...mieli go naprawic i sprzedac....ze 2 miechy temu ....ciekawy wypasik....klima w schowku ,i inne bajery.... ale koszt roboty musi byc znaczny skoro idzie w cenie sprzed kilku miechow... ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- I do lakierni obowiazkowo musi jechać....4 el.do robienia z tego co pamietam.... ---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- A i auto podobne do tego od Kuny.......bez tempomatu.... silnik na pewno do wymiany.. ale 1.8T to sie pewnie w 1500 za goly motor mozna zamknac jak ktos szuka taniego b6 w quattro moze zaryzykowac - jesli serio jest bezwypadkowy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chyba ciekawe autko... AUDI A4 QUATTRO S-LINE 1.8TURBO SKÓRA XENON ALPINE (3157514842) - motoAllegro