Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- Wolne mam mom to na wierzchu, patrzyłeś a copart? kurde kliknalem na predko i zapomnialem o tym zadzwonia po poledniu to podjada dzieki W ogóle jeśli ktoś jest zainteresowany to moja furka do oddania już od 25000* miałem kilka zapytań więc na szybko przeliczyłem że wyjmując kilka gratów typu rns'e, bluetooth, kierownica, dekory i z jednym kompletem kół można zejść do ok. 25000 Nie wkurwiaj mnie dalej, teraz sie za sprzedaż zabrał jak se pomyślę ile kasy by mi zostało ale byś miał starą furę a nie nówkę 2011
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie no nie wpadnę, leżę w łóżku bo rozłożyła mnie choroba hmm pewnie najpierw Ty rozłożyłeś chorobę a potem ona Ciebie, ...a na drugie jej Anna
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron słyszałem że zmieniasz hamulce żeby 15cali weszło i tym samym autko dla kradzieji nie będzie już takie smakowite
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mom to na wierzchu, patrzyłeś a copart? kurde kliknalem na predko i zapomnialem o tym zadzwonia po poledniu to podjada dzieki W ogóle jeśli ktoś jest zainteresowany to moja furka do oddania już od 25000* miałem kilka zapytań więc na szybko przeliczyłem że wyjmując kilka gratów typu rns'e, bluetooth, kierownica, dekory i z jednym kompletem kół można zejść do ok. 25000
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
do wydechu pasują idealnie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł można ja mam 2raz pirelli pzero rosso/nero ale tylko na jednej osi - jestem zadowolony bo na 235/18 nawet przy niewysokim już bieżniku (4-5mm) dalej nieźle trzymają nawet na mokrym- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Nie jest tak źle w benzynie bez Q:decayed: w klekocie jest dużo większy moment i tam bardziej się quattro przydaje wszystko oczywiście zależy od warunków i opon na suchym u mnie na 235/18 na dwójce rzadko zerwie w zasadzie tylko w zakręcie albo przy strzale ze sprzęgła i to minimalnie z jedynki umiejętnie da się ruszyć a np w 1.9 po programie trzeba się nieźle nagimnastykować bo na 2też zrywa ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- ja pamietam ta rolke od 30 to bylo czy jakos tak? :grin::grin: jak robiliście rolkę BEX vs 1.9po programie od 30 to już znam wyniki bo w bexie przy 30km/h andr3i musiałby jechać i tak z 1biegu bo na 2 za słaby przy tej prędkości a diesielek spokojnie z 2mógł ruszać jak z rolki benzyna/diesel to tylko od 50km/h- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
do rnse mam czy do innych pasują nie wiem- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
babyboy chyba :- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
furmanka obejrzana ostatnio, świetna furka:wink: recaro robią oczywiście mega robotę PS Widzę że dużo czasu od naszego spotkania nie zajęło Ci pomalowanie grili- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dalej czekam na parapetówę... W sumie.............jutro dopiero na 12.......hmmmmm hmmm sprawdzę jakie mam plany i dam znać po południu- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dzięki bardzo- [b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Ale jak dla mnie idealnie teraz się otwiera - nic nie zmieniaj chyba że jeden siłownik działa inaczej niż drugi.. Bardzo fajnie to wygląda jak klapa zwalnia!- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry pozdro z roboty dzięki Hammerku za mamówienie mi tych czyścidełek- [b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
a klapa otwiera się idealnie pięknie się szybko otwiera i przyhamowuje z gracją idealnie jak dla mnie- [b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
wiem jakie szły ale u mnie jest 1BR = Zawieszenie i amortyzatory w wyposaż. na złe drogi takie coś mi wychodzi po rozkodowaniu wlepki pierwszy raz takie widzę tu już nie chodzi o klientów a o samochód ze czasem trzeba wjechać gdzieś gdzie nie najlepsza jest droga jest coś rozkopane i chodzi o to żeby dało się przejechać nie urywając niczego albo np przejazdy kolejowe gdzie w Radomiu są nie najlepsze a nie mogę jechać inaczej bo muszę zrobić duże kolo co klientowi nie na rękę plan jest albo właśnie 1be albo gwint Ta technix żeby ustawić najlepiej jak się da nisko a zarazem dało się przejechać przez "przeszkody" + 17/18 cali kolo ale bardziej 18 plan idealny 17szybko Ci się znudzą sorry za zamieszanie byłem pewien że masz ba i nieczytelnie rozkodowałeś 1br pierwszy raz słyszę że było coś takiego- [b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
1ba s-line to 1be, usztywnione 1bv na taryfie to faktycznie Ci trochę zawęża pole manewru ale 1be jest niżej a jednocześnie przyjemnie komfortowe więc nie trzeba się o klientów martwić- [b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
przód miażdzy ale pierwszy raz patrzę na listwy s4 i coś mi się nie widzi - patrzę i patrzę i nie wiem o co chodzi - to pewnie ori listwy co? jeśli ori to prawdopodobnie mi tu po prostu zawias nie pasuje dosyć wysoko stoi i listwy według mnie nie robią takiej roboty jaką mogłyby robić - ale to oczywiście tylko moje skromne zdanie- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
końcówki będą wg mnie idealne nie mogę się doczekać wyników softu tylko program czy mechanicznie coś poprawiasz?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:doberek Ty a co Cię tak wzieno sprzedać tą swoją ? Ładna przecie je:wink: aż mi dzisio siara było jechać koło Ciebie bo moja jak by z dołu wyjechała ... chyba trza na myjnie jutro zajechać za***ista jest nawet nie zauważyłem że byla zmazana a sprzedawać, szczerze juz mi przeszło chyba bo albo kupie moto albo dołożę do b7 i tak jestem rozbity lekko - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81