Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. siema Hammer Ty się ciesz że bez dźwięku w robocie oglądam i nie wiem o co chodzi ale jakby taki gościu podobny faktycznie, ciuchy skrojone jak moje tylko se dzokejkę muszę kupić
  2. Zazwyczaj ktoś ma kabel i kompa, co do frekfencji to zazwyczaj koło +10 nas jest ja bym tego nie nazwał zazwyczaj a raczej "czasem" dobry
  3. Mam to samo też mnie kręcą strasznie ale 5czy nawet 6 tysi trzeba liczyć z oponami
  4. na glebę :grin::grin:
  5. nie było mnie a potem mało czasu jakos na wszystko i na forum oczywiście też wracam a tu jakiś Polko do mnie zagaduje dobrze żeś te cycki zostawił to nie muszę kombinować
  6. I jak Seves ogarniasz się z BT ? No właśnie Seves ogarniaj się , 12 miejsc jeszcze tylko zostało no muszę się ogarnąć , w sumie miałem włączyć w tym roku tryb eco żeby kupić moto w marcu/kwietniu a byłem na nartach we włoszech, 2dni na nartach w wisle, przyszły weekend zapowiada sie na slowacji , Hammer mnie na kolejny mod namowil... i tak nie nazbieram i wezme wiekszy kredyt w ogóle chłopaki mój brat szuka leona II z 2005-2007 1.9tdi - jakbyście coś wiedzieli.. do sprzedania też autko mojego Kuzyna - toledo I 1.9tdi 110km 2000r 325tys prawdziwego przebiegu jakby ktoś szukał - 10000pln
  7. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema Miszka graty furmanki
  8. dobry
  9. sprawdź najlepiej na wlepie- powyżej masz kody u mnie w bexie siedział moll 12V 340A 70Ah (570A prąd rozruchu) w avj pewnie podobnie - poprzednio miałem AVJ ale nie pamiętam co było:wink:
  10. siema Wiesiek , Arek , Seves i reszta , a wy? Synki szczerze nie wiem, raczej się ogarnę wezmę flaszkę albo 2 i pojadę ale to nie pewne:kwasny:
  11. jaja se robie bo yno jaja mi zostały przed chwilą zech dojechol, ida spac bo po 5 stowom ech mam nadz ze spot udany
  12. Akjam nie mogłem się doczekać fotek, jest koks do potęgi ma sa kra wypas jest poważnie musze tą Twoją furke ja nowo na zywo oblookać
  13. tylko pytanie co to znaczy porządny? każdy kupuje co chce, ja bym nigdy do tego jak to nazwałeś "audi" nie kupił noname ale są osoby które kupują i akku za 150czy 200pln- nie oceniam ich a jedynie podpowiadam komuś kto ma zamiar kupić. Piszemy tu ciągle tylko i wyłącznie o markowych akku, 100pln dołożysz i co.. dołóż jeszcze 500 i kup za 1000pln limitowaną edycję, ale wczym Ci to pomoże... Nie zawsze chodzi o to by zapłacić więcej i więcej bo czasem to sie po prostu mija z celem:wink: Powtarzam nie porównujemy tu fairlane czy innych wynalazków tylko markowe akku a dla mnie to ma znaczenie dlatego pytałem czy padł komuś np bosch? i nie usłyszałem odpowiedzi twierdzącej
  14. Marek ale dowaliłeś piekna jest a domyślam się że na żywo dopiero robi robotę widzę że na dzień dobry kilka super modów wpadło wypas:kox:
  15. Kolego ja kupiłem bosha bo jeśli słyszę że ktoś powiedział że komuś jakiś bosch padł jeszcze na gwarancji ale nikt nikogo zna to nie biorę tego do wiadomości:decayed:, kilku moich dobrych znajomych kupiło ostatnio oprócz tego znajomy mechanik ciągle wymienia akku na boscha i nie miał przypadku reklamacji, także długo się nie zastanawiałem - kupiłem tak jak mi mechanik polecił zwykły s3 (mój Kuzyn kupił s3 jakieś 3lata temu i działa bez zarzutu). Zapłaciłem niecałe 300pln (za 70Ah 570A rozruch także 90Ah będzie na pewno droższy) więcej nie mogę powiedzieć bo to świeży zakup, ale jestem dobrej myśli bo skoro bosch sprzedaje takie ilości akku to jest małe prawdopodobieństwo że mój padnie:wink: a ogólnie nie oszczędzam, tym bardziej na a4:wink: tylko nie lubie po prostu przepłacać
  16. najlepszego w nowym!!!!!
  17. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    najlepszego w nowym!!!!!
  18. dobry synki najlepszego w nowym!!!!!
  19. dobry synki najlepszego w nowym!!!!!
  20. może być? Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.beveragewarehouse.com/images/products/1469.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.