Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema Hammer Ty się ciesz że bez dźwięku w robocie oglądam i nie wiem o co chodzi ale jakby taki gościu podobny faktycznie, ciuchy skrojone jak moje tylko se dzokejkę muszę kupić
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zazwyczaj ktoś ma kabel i kompa, co do frekfencji to zazwyczaj koło +10 nas jest ja bym tego nie nazwał zazwyczaj a raczej "czasem" dobry
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
Mam to samo też mnie kręcą strasznie ale 5czy nawet 6 tysi trzeba liczyć z oponami
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akjam graty pięknie to strojenie wyszło
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na glebę :grin::grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie było mnie a potem mało czasu jakos na wszystko i na forum oczywiście też wracam a tu jakiś Polko do mnie zagaduje dobrze żeś te cycki zostawił to nie muszę kombinować
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I jak Seves ogarniasz się z BT ? No właśnie Seves ogarniaj się , 12 miejsc jeszcze tylko zostało no muszę się ogarnąć , w sumie miałem włączyć w tym roku tryb eco żeby kupić moto w marcu/kwietniu a byłem na nartach we włoszech, 2dni na nartach w wisle, przyszły weekend zapowiada sie na slowacji , Hammer mnie na kolejny mod namowil... i tak nie nazbieram i wezme wiekszy kredyt w ogóle chłopaki mój brat szuka leona II z 2005-2007 1.9tdi - jakbyście coś wiedzieli.. do sprzedania też autko mojego Kuzyna - toledo I 1.9tdi 110km 2000r 325tys prawdziwego przebiegu jakby ktoś szukał - 10000pln
-
Spoty Katowice i okolice
siema Miszka graty furmanki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
sprawdź najlepiej na wlepie- powyżej masz kody u mnie w bexie siedział moll 12V 340A 70Ah (570A prąd rozruchu) w avj pewnie podobnie - poprzednio miałem AVJ ale nie pamiętam co było:wink:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema Wiesiek , Arek , Seves i reszta , a wy? Synki szczerze nie wiem, raczej się ogarnę wezmę flaszkę albo 2 i pojadę ale to nie pewne:kwasny:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jaja se robie bo yno jaja mi zostały przed chwilą zech dojechol, ida spac bo po 5 stowom ech mam nadz ze spot udany
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dzieki za spota
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akjam nie mogłem się doczekać fotek, jest koks do potęgi ma sa kra wypas jest poważnie musze tą Twoją furke ja nowo na zywo oblookać
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
tylko pytanie co to znaczy porządny? każdy kupuje co chce, ja bym nigdy do tego jak to nazwałeś "audi" nie kupił noname ale są osoby które kupują i akku za 150czy 200pln- nie oceniam ich a jedynie podpowiadam komuś kto ma zamiar kupić. Piszemy tu ciągle tylko i wyłącznie o markowych akku, 100pln dołożysz i co.. dołóż jeszcze 500 i kup za 1000pln limitowaną edycję, ale wczym Ci to pomoże... Nie zawsze chodzi o to by zapłacić więcej i więcej bo czasem to sie po prostu mija z celem:wink: Powtarzam nie porównujemy tu fairlane czy innych wynalazków tylko markowe akku a dla mnie to ma znaczenie dlatego pytałem czy padł komuś np bosch? i nie usłyszałem odpowiedzi twierdzącej
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Marek ale dowaliłeś piekna jest a domyślam się że na żywo dopiero robi robotę widzę że na dzień dobry kilka super modów wpadło wypas:kox:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
dalej nuda chociaż fotki pierwsza liga oczywiście:wink:
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Kolego ja kupiłem bosha bo jeśli słyszę że ktoś powiedział że komuś jakiś bosch padł jeszcze na gwarancji ale nikt nikogo zna to nie biorę tego do wiadomości:decayed:, kilku moich dobrych znajomych kupiło ostatnio oprócz tego znajomy mechanik ciągle wymienia akku na boscha i nie miał przypadku reklamacji, także długo się nie zastanawiałem - kupiłem tak jak mi mechanik polecił zwykły s3 (mój Kuzyn kupił s3 jakieś 3lata temu i działa bez zarzutu). Zapłaciłem niecałe 300pln (za 70Ah 570A rozruch także 90Ah będzie na pewno droższy) więcej nie mogę powiedzieć bo to świeży zakup, ale jestem dobrej myśli bo skoro bosch sprzedaje takie ilości akku to jest małe prawdopodobieństwo że mój padnie:wink: a ogólnie nie oszczędzam, tym bardziej na a4:wink: tylko nie lubie po prostu przepłacać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najlepszego w nowym!!!!!
-
Spoty Katowice i okolice
najlepszego w nowym!!!!!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry synki najlepszego w nowym!!!!!
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry synki najlepszego w nowym!!!!!
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
może być? Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.beveragewarehouse.com/images/products/1469.jpg