Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema synki kope lat i co... patrzę a tu Robert ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- a Wy zajś oleje ja tam dałem się namówić i 2wymiany na zimę lałem 0w30 motula, a na lato shell racing 10w60, ale od tej zimy przeszedłem już tylko na shella i teraz mam hmm 5w30 czy 10w30 shella, i uważam że w tym wszystkim najważniejszy jest czaoskres wymiany a nie marka oleju (oczywiście pod uwagę biorę tylko markowe oleje spełniające wymagania producenta:decayed:)
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja już dawno chciałem zaproponować by pisać tu jedynie negatywne bieżące uwagi na temat akku którę sie nie sprawdziły i po stosunkowo krótkim okresie padły bo wypisywanie pochwał baterii które siedziały w naszych autkach dosłownie mija się z celem bo to były produkty wypuszczone na rynek 8 czy10 lat temu a powszechna opinia mówi że w tej chwili akumulatorów które wytrzymają 10lat już się nie produkuje. Dla porównania podam że w samochodzie mojego znajomego typu Daewoo Lanos produkcja 2000r akumulator wytrzymał 8czy 9lat a nie sądzę żeby ktoś z nas połasił się na baterię producenta który puszczał na pierwszy montaż dla daewoo. Sam kiedy rozglądałem się za akku nie miałem zamiaru pytać komu dłużej wytrzymała bateria tylko zapytałem kto słyszał że w ostatnim czasie po krótkim okresie padł akumulator znanej marki i do teraz żadnej takiej opinii nie usłyszałem. Z jednej strony hortomagiko precyzyjnie i rzeczowo naświetlił sprawy reklamacyjne i jestem spokojniejszy bo kupiłem boscha, jednak z drugiej żałuję że mechanik zamówił mi s3 (pewnie dlatego że wie że od kilku lat do samochodów się zbytnio nie przywiązuję) bo po tym jak dowiedziałem się że jest "coś takiego" jak s3 s4 i s5 wziąłbym na pewno s4 bo różnica w cenie żadna... tyle ode mnie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Nie zna ktoś czerwonego golfa V SRC - brak oznaczeń podwójny wydech na środku ala R32? Co mu tam pod maską siedzi bo lecieliśmy w sobotę z SR na SG i było idealnie równo:decayed: jeśli to granat a nie czarne to możliwe że to moja była bo poszła na ramkach:naughty:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Niestety nie, narazie auto stoi bez felg, zawiechy i lamp, reszta jest w środku, czekam na kiere na wymiane i będzie ta customowa na sprzedaż jak by ktoś reflektował, 1000zł + kw, mniej niż zapłaciłem... Byle tylko się pozbyć Młody 1000pln za samą kierę czy z poduchą? a w ogóle lampy gdzie poszły? daleko?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- [A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Marek nie myślałeś żeby wzmocnić stelaż siedzenia pasażera? Tak na wszelki wypadek przy tym momencie jak cięższą osobę weźmiesz na przejadżkę to siedzenie może nie wytrzymać chyba że nakleisz coś w stylu zakaz wstępu powyżej xxxkg- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
łopaty są świetne też brałem pod uwagę RS6:wink: tylko dlatego zwlekam bo Akjam pewnie nie odczuje różnicy a mi furkę zamuli niemiłosiernie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
zarobiony. A co potrzebujesz? pw no to się nazywa desperacja żeby prosić przez forum żeby ktoś napisał PW. :grin: jak chcesz to ja teżdo Ciebie moge wysłać PW :decayed: ależ Siemian przevież Bart wcale nie prosił o PW, sam chciałem mu wysłać Bart no właśnie jak pisałem jedyne co możesz zrobić to sprawdzić poduchę z b7 sterownikiem z b6 no i przypuszczam że jeden nabój strzeli.. wtedy każdy tylko sprawdzi ktory nabój ma u siebie podpięty i tyle:wink:- [A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
no ładnie doebałem wiadomo o belkę mi chodziło- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
zarobiony. A co potrzebujesz? pw- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
miażdzy.. ale wg mnie felgi średnie juz nie wspomnę że dekielki z bmw to mała profanacja- [A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
nie pierwszy i nie ostatni raz Graty graty Marek ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- ależ kreski pięknie wyszły, w 3xx wierzyłem a wyszło z ładnym bonusem no i 623Nm.. musi byc dopier**l:kox: chociaż z RS6 Cię Marku troszkę poniosło - może raczej eS6:decayed: PS ładnie Ci podziurawili tą podłużnicę, by luft jeszcze lepiej łapać- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
dokładnie, oby się trafiło CCCO bo jak tak spojrzałem na te podziękowania, to brzmią one jak pożegnanie:decayed: jakbyś co najmniej chciał zmienić markę i forum- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Gryfi Tyś znów furę zmienił nieźle rwd na zimę no ba, jestem hardcorem zabawa pewnie jest genialna- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Gryfi Tyś znów furę zmienił nieźle rwd na zimę- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammerku jakąś wąską tą gumę wybrałeś tak żeby pod błotnik weszła?- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Wydaje mi się że nie ma sensu zastanawiać się nad przypadkami kiedy poducha strzeliła, tym bardziej że faktycznie jakieś klucze na trawie leżą i pewnie nie służyły do dokręcenia koła woda wyciekła i nie ma zdjęcia silnika i pasa przedniego - nie wiadomo jak wyglądają lepiej zastanowić się kiedy nie strzelają i sprawdzić czy ta z b7 strzeli kiedy dostanie impuls z czujnika b6... Właśnie Bart jak tam z czasem stoisz?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Zgadzam się, w tym przypadku uderzenie wygląda na powierzchowne W kazdym przypadku w tym poscie to uderzenia powierzchowne :grin::grin: więc jednym słowem zaczynamy od początku bo się okaże że wtedy gdy poduszki nie strzelały to po prostu strzelić nie miały bo autko za słabo dostało, nieźle :polew::polew:- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
lustra wymiatają nieźle Laki nieźle, chociaż nieźle to już u Ciebie dużo za mało powiedziane- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Zgadzam się, w tym przypadku uderzenie wygląda na powierzchowne- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Kolego Darek a to: Steering Wheel swap tzn strzela poducha pasażera a nie strzela kierowcy? Źle zamontowana poduszka?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema siema ---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- siemasz skąd jestes? ja mam kompa i kabel wiec jak masz po drodze do rybnika to nie musisz wpadac na spota tylko podjedz do mnie:wink: jak cos to PW Co do miejscówki to mi to jest obojetne byle byl parking i miejsce zeby usiasc przy sredniej/ujowej pogodzie - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.