Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. KUNA a Ty w ogóle nie pier**l że szukasz b5 bo dzis mijałem z przeciwka a4 ... b8 ok 13:15 na trasie cieszyn - jastrzębie b8 nr rej S... KUNA (chyba s1 KUNA) ramek klubowych nie zdążyłem zauważyć - ale chyba nie miałeś jeszcze co:wink: teraz mi się dopiero o tym przypomniało ale się uśmiechnąłem jak ta tablicę przeczytałem:decayed:
  2. dziś ok 13:15 na trasie cieszyn - jastrzębie b8 nr rej S... KUNA (chyba s1 KUNA) ramek klubowych nie zdążyłem zauważyć - ale chyba nie miał
  3. ja kupiłem z boscha podstawowy s3 za niecałe 300pln i podobno wystarczy s4 są minimalnie drozsze Kuna nie chcę sie wymądrzać ale często się spotyka takie sytuacje chociaż może nie do końca to "konflikty" kiedy po prostu mieszka się z rodzicami... Wiem że niektórzy rodzice inaczej patrzą na to - ode mnie nigdy nic nie chcieli ale nie raz koledzy i nawet koleżanki mówiły mi że jednoznacznie rodzice chcą od nich kasę za to że mieszkają jeszcze z nimi... tak samo jeśli chodzi o coś co siebie dzieci "kupiły" jeszcze nie pracując.. Nie zrozum mnie źle nie znam Waszej sytuacji nie wiem skąd miałeś pieniądze na auto czy od taty czy nie i nie mam pojęcia o co poszło chcę tylko pomóc w ewentualnym Waszym dojściu do porozumienia tzn dziecko nie zawsze ma rację i czasem po prostu wypada przytaknąć i "się poświęcić" dla spokoju rodzinnego
  4. dobry z roboty potem skomentuję bo za duzo czasu mi czytanie zabrało hahaha
  5. Oferta - Audi RS4 - AUDI RS4 B7 produkcja 08/2007 pełne możliwe wyposażenie m.i. pakiet stylistyczny Phantom Black w środku i na zewnątrz kubły alcan ale golas nawet komputera nie ma z tego co widzę
  6. nie zazdroszcze:kwasny: widzę że się rozumiemy bo żeby zacząć sprzątać trzeba się dobrze napić najpierw ---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ---------- Stan na katowickich lepiej na pewno nie jest
  7. niebieskie tabletki czy wysportowane paluszki, środki nieważne, grunt żeby nie zapomniała do końca życia ---------- Post dopisany 28-12-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 23:58 ---------- Ja tego nie zazywam ale jak cos to Ci papier na nie pomoge zalatwic......trza se pomagac :grin: Arturo i jego dobre serce a właśnie Arturo apropos dobrych uczynków do kiedy siedzisz sam? może Ci tam cos pomóc w sprzataniu? ekipe sie zorganizuje i mieszkanko raz dwa bedzie gotowe na powrot Księżniczek
  8. :grin::grin: fakt mógł nie złapać o co mi chodziło
  9. Kuna będziesz wytłumaczony jak gumą z tego Cieszyna śmierdziało w Ustroniu nawet ja dojechałem w końcu ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ---------- też mam takie objawy ale to dopiero tak po 6pifku a nie po drugim:whistling: ściul...
  10. też mam takie objawy ale to dopiero tak po 6pifku a nie po drugim:whistling:
  11. nie ma sprawy Arturoo pff...jakiś złom... :grin:
  12. A gdzie ten manometr się wpina? W waż od turbo? I jakie powinno być ciśnienie? Sorka za OFT sprawdzi Ci to mechanik:wink: bo z tego co pamiętam chodziło o ciśnienie oleju:wink: Wstrzymałbyś się Jak według ciebie turbina nie jest smarowana olejem to faktycznie jedź do mechanika:hi: Obejrzyj sobie najpierw turbine od BLB a potem wal komentarz - chociaż jak węża od oleju nie widzisz to faktycznie pogratulować!! grzecznie napisałem, więc jeszcze raz przeczytaj co napisałem ja a co Ty jestem laikiem ale cisnienie oleju chyba sprawdza się poprzez podpięcie manometru w miejsce czujnika cisnienia oleju i nie ma z tym nic wspólnego wąż od turbo
  13. A gdzie ten manometr się wpina? W waż od turbo? I jakie powinno być ciśnienie? Sorka za OFT sprawdzi Ci to mechanik:wink: bo z tego co pamiętam chodziło o ciśnienie oleju:wink:
  14. świetnie wygląda, tzn coraz świetniej czarny sufit pasowałby idealnie a przełączniki szyb są niesamowite co to? z czego to? pasują?
  15. Tylko ten pisak jest chyba zmywalny? A mi chodzi o trwałość... 0,7-1mm gruby olejowy pisze po prostu olejem czyli taką farbą - jest niezmywalny, a jeśli to rozpuszczalnikiem wezmę Ci z firmy ale może być grubszy - napisane na nim jest 1-2mm? bo cienki ma metalową końcówkę i generalnie jest podobny do biurowego korektora tzn zależy do czego potrzebujesz..
  16. Hammer markera nie mam ale mogę mieć biały pisak olejowy generalnie bardzo podobne - daj znać czy chcesz i jaka grubość ewentualnie
  17. bry ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- jak tampo świętach? kto dziś będzie bo daaawno Was nie widziałem
  18. bry po świętach
  19. większość z nas zrozumiała
  20. czas pokaże, tylko nie wiadomo co było by lepsze: 1.8T, 2.7BIT czy 2,5TDI ( 180KM) musi być q... najwięcej do wyboru jest 2,5tdi, dwóch pozostałych na jakimś sensownym wypasie, w dobrym stanie technicznym praktycznie nie ma pytasz a wiesz, oczywiście 2,7bT - a6 i allroadów też jest dużo.. Silnik tylko drogi w eksploatacji ale podobno fajny:kox:
  21. Stanley a co nie mieścicie sie juz z wózkiem do a4? czy potrzebować będziecie 2wózki? moja tak jak napisał Mervin - średnio jak się nie zapirdala ok 10-11L, jak zupełnie spokojnie bez szaleństw to z 7-8L, a jak się pogoni trochę to ok 15L/100.. więc taka A6 myślę że 1L więcej łyknie.. Arturo, Hammer ma rację moja nie jedzie, muszę w końcu na jakiś program skoczyć bo ileż można serią jeździć ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- Mervin śliczna ta Twoja nowa
  22. Arek ja też tak kiedyś myślałem o zimówkach tzn kiedyś nawet każdy oponiarz tak zalecał ale od kilku lat zmienili zdanie:decayed: często zakłada się teraz taki sam rozmiar jak letnich (taki sam jak producent zaleca bo akurat w przypadku letnich często zakłada się szersze). Węższa opona jest lepsza tylko jeśli ma się wbić np w świeży śnieg a na asfalcie czy mokrym czy suchym zawsze będzie gorsza...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.