Treść opublikowana przez seves
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
jakie lampy
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Laki lampa Ci paruje kiedy ta roleta montujesz?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
wg mnie rozmiar idelny na sotto niestety nigdy nie jeździlem ale wiem że są szybsze niż pirelli snowsport na których jeżdzę już z 4autkiem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dopiero 2 zgrupowanie, bardziej testy ale trenerzy są zadowoleni więc mysla że jest OK i do przodu:decayed: no to pięęęęęęęknie gratki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Krzycho Tyś w kadrze je
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry spam nadrobiony
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
chcesz je bo w przyszlym tygodniu pojda pod mlotek ---------- Post dopisany 30-09-2012 at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 11:44 ---------- jednak listw nie bedzie bo ..... musze szukac dalej:facepalm: ale za to rusza projekt full czern a pomoze mi w tym plasti dip znaczek przod i tyl juz pomalowany:decayed: http://images35.fotosik.pl/1638/c511dfd1c51743afm.jpg http://images48.fotosik.pl/424/a0a5c842663c56e5m.jpg http://images38.fotosik.pl/1807/9358727dae3a037dm.jpg http://images37.fotosik.pl/1790/784d4676d0f71134m.jpg aaaaa no i podziekowania dla SEVES-a za zalatwienie plasti nie ma problemu fajnie to wyszło Pablo:wink: ... może też się kiedys skuszę na całość w czerń :eusathink:bo póki co znaczki podobają mi się widoczne ale moje upodobania szybko ewoulują
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pozdrowienia ze stolycy Synki powiem Wam że u nas na śląsku są śliczne dziewuchy ale co tu chodzi po ulicach to szok na szczęście są do życia i pogadania
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
pomaluje jak Ty pomalujesz a co mi tam jak jaja to jaja ale ja nie mam córki jeszcze przynajmniej nic o tym nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
bry dzien ---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- na gnój ? Q ma sens w dieslu od 200KM + a w benzynie od 300km +
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bry dzien
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do 10 razy sztuka jak dobrze liczę to 10 kapelusz bez treści nie wie ktoś jak z wodzisławską? bo podobno znów wiadukt mają na jakiś czas zamknąć ?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Artur a nie zrobiłbyś córuni niespodzianki taki... różowy akcent
-
Spoty Katowice i okolice
nie słuchaj ich Akjam, 7 to bardzo szczęśliwe miejsce
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturoo ma takie czyli trzeba pomalować
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wiem wiem, podobają mi się od zawsze ale póki co mam a jak mi się uda sprzedać i będę zmieniał to na większe
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam i jak i jak poszło?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie koniecznie ale ori na pewno nie ale cena taka że sam się na zimę zastanawiam * zastanawiałbym się jakbym miał kasę- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bry- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
piękne są te gieesikserki po 2003- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
pięknie pięknie:wink: jakie praktyczne dodatki w końcu będę miał gdzie cole położyć żeby na sucho kebaba nie wpier_dalac- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o tak tak- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
miszka nie myślałeś czasem żeby zmienić nicka ? proponuję szpiegA4 lub: A4szpieg szpiegowicz?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to pożyteczny poranek ja jedyne co zdążyłem dziś zrobić to spałem i jadłem - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81