Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:No i wreszcie coś konkretnego Seves to ja jestem za :banan:dej eno znać to się zgadamy gdzieś na centrum SR i jadymy na te Żory pozbierać resztę i ruszamy ja nie wiem jeszcze czy będę wyjeżdzał z centrum SR czy z niedobczyc ale mozemy sie na spokojnie umowic od razu w świerklanach chyba że wolisz jakos inaczej jechac z zor nie wiem czy bedzie ktos chetny - na razie siedza cicho więc pojedziemy A1 na gliwice a z gliwic chlopaki wyjezdzaja o 9:30 - zdzwonie sie z nimi na A1 i na A4 jedni na drugich zaczekają taki jest plan ale co z tego wyjdzie się okaże w praniu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
seves już się tak nie podniecaj tym wyjazdem, bo ja i tak z Tobą nie pojadę coooooooo? a wczoraj tak Ci się podobało że obiecałeś się postarać i miałeś zrobić wszystko żeby jechać ze mną na 2autka
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
lampy ori pomalowane ale czym Badboy i jak malował to się sam wypowie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mnie też nie będzie.. a kto z żorskich wybiera się w sobotę na summer? planujemy w miarę możliwości wszyscy razem się zebrać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no szkoda synku bo Twój karaktere też nadaje indywidualności naszej grupie my planujemy dojechać na 9:45 na 3stawy - tam po go sportem zbiera się ekipa gliwicko-katowcka + "goście" także dobrze byłoby wyjechać ze świerklan z parkingu przy wjezdzie na A1 ok. 9:15 - po drodze może uda nam się dolecieć do chłopaków gliwickich i razem byśmy wpadli na 3stawy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja jadę przez Bielsko do Katowic, bo mam tam coś do załatwienia rano a taki miałem fajny plan bez b7 jechać na pare aut to już nie to samo.. takie b7 na ledach to jednak ładnie między innymi aczwórkami się prezentuje a dzięki temu cała grupa poważniej :decayed: No widzisz peszek, pamiętaj że mam bixenon do lansu i navi co pokazuje moją lokalizację dziekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Hammerku bo mnie serio wku_rwia juz ten lacznik
-
Spoty Katowice i okolice
co taka słaba ekipa się na summersy szykuje?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no właśnie :grin::grin::grin::grin: :polew::polew::polew::polew: no on nic nie kuma- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja jadę przez Bielsko do Katowic, bo mam tam coś do załatwienia rano a taki miałem fajny plan bez b7 jechać na pare aut to już nie to samo.. takie b7 na ledach to jednak ładnie między innymi aczwórkami się prezentuje a dzięki temu cała grupa poważniej :decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no właśnie kto chętny na summer carsy 1. dejmien 2. seves dejmien możemy razem pojechać - próbuję zebrać chętnych tak żeby wszyscy razem pojechali - może Hammer da się namówić i pojedziemy na 3 autka na żory tam weźmiemy resztę i all na 3stawy wyjazd pewnie ok. 9:00 z SR może 9:15 - 9:30 ze świerklan z parkingu przy A1- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ---------- jak tam na sobotę kto się szykuje:naughty: możnaby eqipę raciborsko-wodzisławską (czyt. Hammer) poprosić żeby przeleciała przez Rybnik, po drodze dołączy do nich eqipa rybnicka (czyt. Seves) i wszyscy razem uderzymy na żory - zgarniemy Was i razem pojedziemy na 3stawy- [B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
PacNW Photog Mike Kippen Produces Video Feature of Mark Lambert's Stanced B6 A4 - Blogs - VWVortex.com tak delikatnie pakiet czerń można sobie zobrazować kolega trochę wyszedł z serii ale generalnie tylko o wyobrażenie czerwieni bez chromów chodzi- [B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
jeśli chodzi o moje skromne zdanie to tak jak napisał pablo - jeśli idziesz w czarny to przede wszystkim relingi, ramki szyb, grile - wszystko w czerń - trochę z tym roboty Cię czeka - ale jest warto bo już widzę jak efekt zmiażdzy co do dupki i tylnego zderzaka to moje zdanie się nie zmienia od lat nie widzi mi się jakoś to ori malowanie zderzaka a konkretnie te wywijasy nad wydechem ale to tylko moje zdanie nie zastanawiałeś się jakby wygladała cała ta dokładka wokól wydechu w czerń? może byłby efekt:kox: a może byłoby za dużo czerni najważniejsze że dzieje się z furką- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a przed środą wtorek:decayed: właśnioe dzięki Arturo za wczorajszego spota- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chłopaki szykować się na sobotę imprezka jest- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
na trasie r6 pali więcej znaczy yyyy na takiej trasie na której lecisz z tysiącami- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hahahahahhaha i wszystko jasne do konca roku Kuna juz bedzie na r6 jeździć PS jedzie ktoś w sobote na summer? jakas ekipa sie zbiera- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Laki w końcu się pochwaliłeś zderzak nie w moim guście ale trzeba przyznać że robi robotę i furka bardziej rzuca się w oczy O wiele bardziej masywny tył teraz ma- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dopiero teraz przeczytałem Arturo jakbyś wykrakał- żarłem wszystko i nic nie pomagało na to gardło i w sobotę wiecz się już wkurw wziąłem flaszkę i zacząłem płukać gulgać sobie gargło i... w niedzielę obudziłem się lekko słaby ale gardło już nie bolało poważnie ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- . . . . . komu ja vagowanie obiecalem bo mi sie wlasnie przy problemie Adama przypomniało- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
młody masz tam jakieś znajomości? gratki w ogóle niebawem myślę że lampy zrobią szał "na zachodzie" i "za wielką wodą" jak się Twoje fotki zaczną rozprzestrzeniać- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
urwa znow jestem chory.. od tygodnia mnie gardlo boli i coraz gorzej a juz u laryngologa bylem ze czesto na gardlo choruje i... wszystko ok wk_urwia mnie to juz bo klimy w ogole juz nie wlaczam a efekty te same- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
każdego stać zależność jest prosta -> jeśli masz w chu kasy to ładujesz w b8 -> gratki miron wrc patrox etc a jeśli nie to: stać Cię na b8 to kupujesz b7 i rezasz jeśli na b7 to rezasz w b6 jak na b6 to modzisz b5 itd..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
masakra- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wszyscy pili a Ty jesteś stratny Kompilacja porąbanych GIFów + muzyka - Sadistic.pl tego sie obawiałem że wyczekasz na jakiegoś spota kiedy dojedzie nas tylko 5 i wtedy postawisz ale cóż z ekonomii, organizacji, reklamy, marketingu ocena celująca - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81