Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. Hammer co postawił czy dopiero jak będzie pewny? hmm kiedy rozstrzygnięcie? dobry
  2. a bo jakos nudno bylo same kapelusze to cos innego chcialem wrzucic
  3. ___ __ ___ __ :decayed: __ ___ __ ___ __
  4. :slina::slina: piękne są tylko mi do stroju ten repsol nie pasuje w ogołe przed chwilą jeździłem nową toyotą gt86 takie maleńkie coupe 2.0 boxer 200km myślałem że małe i lekkie to pojedzie ale w sumie delikatnie jakoś bez szału to szło za to fajnie przyjemnie.. tył napęd to esp mi się 2 razy włączyło kto se taką zabawkę sprawił ? Kupujemy avensis do firny i przedstawiciel przyjechal tym gt;) Autko przesliczne i niesamowicie sie trzyma asfaltu:)
  5. przed chwilą jeździłem nową toyotą gt86 takie maleńkie coupe 2.0 boxer 200km myślałem że małe i lekkie to pojedzie ale w sumie delikatnie jakoś bez szału to szło za to fajnie przyjemnie.. tył napęd to esp mi się 2 razy włączyło
  6. :slina::slina: piękne są tylko mi do stroju ten repsol nie pasuje w ogołe przed chwilą jeździłem nową toyotą gt86 takie maleńkie coupe 2.0 boxer 200km myślałem że małe i lekkie to pojedzie ale w sumie delikatnie jakoś bez szału to szło za to fajnie przyjemnie.. tył napęd to esp mi się 2 razy włączyło
  7. dzięki Hammerku dziś se do Andrzeja podjada i sorry za szumy ale jechaliśmy razem z kumplami i nie mogłem stanąc bo bym musiał ich potem gonić
  8. po długiej przerwie co do klocków to w poprzedniej furce znajomy założył mi podobno jedne z droższych zamienników "twardsze" i rozumiał przez to że lepsze i że na dłużej wystarczą ale różnicę poczułem od razu kiedy odebrałem autko- wyraźnie gorzej hamowało i klocek nawet po dotarciu słabiej hamował!!! Ale to nic! 2razy mi się zdarzyło że po kilkukrotnym shamowaniu z ok.160-180 do 70-100 musiałem napirdalać w pedał żeby kolejny raz wyhamować!!! tragedia wystraszyłem się strasznie - pierwszy raz myślałem że przesadziłem i to przypadek ale po drugim razie od razu wymieniłem klocki na jakieś ori - nie pamiętam chyba trw czy coś i wszystko wróciło do normy - a wymieniane były tylko klocki więc niech nikt nie pisze że klocek nie ma znaczenia bo to akurat przerobiłem na własnej skórze i piszę poważnie- nie ma nic gorszego niż Twoja furka która w normlanym momencie nagle nie hamuje bo tego się po prostu nie spodziewasz
  9. ---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:56 ---------- :grin::grin: dobre
  10. dzięki dzięki Synki jeszcze raz jak wszystko pójdzie dobrze to w przyszłym sezonie będzie lepiej tak się przynajmniej nastawiam
  11. dzieki Mario pytanie czy chcę d*pę na stałe a wyścig serio cudem ogarnąłem chociaż się nastawiałem na to od maja
  12. teraz już wiem czemu 2 rok bez przeglądu jezdzi i światła stopu no i światełko z tablicy rej też nie działa no co... alternator oszczędzam:decayed: ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ---------- Kuna tu masz jeszcze jakieś fotki na wieczór 5 BDC Tour de Rybnik 2012 | Facebook na 87 ładnie wyszła
  13. to ,że stoi na podium i podobnie ubrany do sevesa to nie znaczy ,że jego dziewucha :decayed::decayed: :decayed::decayed::decayed: :decayed::decayed: :decayed::decayed::decayed: :decayed::decayed: :decayed::decayed::decayed: :decayed::decayed: :decayed::decayed::decayed: :decayed::decayed: :decayed::decayed::decayed: :decayed::decayed: :decayed::decayed::decayed: :decayed::decayed: sorki Szymek nie powstrzymałem się ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- a tak na poważnie to blondasek w czerni niczego sobie :polew::polew::polew::polew::polew: ładna.. bardzo ładna kobietka
  14. dzięki dzięki Andrzejku Ty Hammer teraz jak na nia patrza to w sumie podobno do tej ostatniej
  15. dobry Synki Andrzejku podobno teraz przez rok jak mie policja chyci w SR to wypuszczą bez mandatu
  16. dobry był ktoś może na wyscigu na elektrowni wczoraj?
  17. jak chcesz podpiąć nie ma problemu - dziś po południu/wieczorem mam czas jak coś
  18. To trzeba cały bagażnik wybebeszyć chyba? a nie masz tych srebrnych uchwytów u siebie w sedanie? Nie... Gładka podłoga, po lewej kieszeń jest i jedyne co się tam mieści to gaśnica a po prawej też niby kieszeń, ale nic nie da się tam trzymać, bo wypada. przykładowa fota bagażnika w sedanie (ogłoszenie allegro) http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/80/11/88/2580118872_7 kliknałęm pierwszą lepszą aukcję i u mnie też tak wygląda bagażnik- nawet nie wiedziałem że bagażniki w b6 różniły sie podłogą bo że boczki- ściany były różne to wiedziałem..
  19. Kuna Ty na tym zawiasie że na 20 jedziesz nie zauważysz co najwyżesz zwrócisz uwagę na szerokość opon Będzie gwint na przyszły sezon:naughty: wypas Musisz być hardcorem :kox::kox:
  20. Kuna Ty na tym zawiasie że na 20 jedziesz nie zauważysz co najwyżesz zwrócisz uwagę na szerokość opon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.