Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
dobry kopę lat sorki że tak bezczelnie ale pilnie mi zależy na sprzedaży:facepalm: : UWAGA! Bardzo pilna sprawa.. Kupiłem w ubiegłym tygodniu nowy narożnik w kolorze szarym (cena katalog 4299pln) wziąłem go przez grouppona i wyszedł mnie dokładnie 3000pln Chcę go odsprzedać bo zmieniła się koncepcja tj nie pasuje mi do szaro-niebieskich ścian (dosłownie i nie ma tu żadnej ściemy!!!!) Chcę po prostu ten sam tylko w czarnej skórze a oni nie przewidują zwrotów - mogą mi dać rabat na nowy.. ew Pani powiedziała że poszuka chętnego ale nie wie ile to potrwa.. Faktura gwarancja 2lata i wszystko jak za nowy!!! MEUBLES.COM.PL - sklep intenetowy z wyjątkowymi meblami. Meble tapicerowane, meble skórzane. Narożniki, zestawy wypoczynkowe. :: Narożnik MUSCAT Tkanina - kolor vila11 Cena do dużej negocjacji - dostawa w okolicy pod dom w cenie - wniesienie we własnym zakresie! Dostawa do 100km w dobrych pieniądzach do dogadania:wink:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jednak co quattro to quattro ---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- PS UWAGA! Bardzo pilna sprawa.. Kupiłem w ubiegłym tygodniu nowy narożnik w kolorze szarym (cena katalog 4299pln) wziąłem go przez grouppona i wyszedł mnie dokładnie 3000pln Chcę go odsprzedać bo zmieniła się koncepcja tj nie pasuje mi do szaro-niebieskich ścian (dosłownie i nie ma tu żadnej ściemy!!!!) Chcę po prostu ten sam tylko w czarnej skórze a oni nie przewidują zwrotów - mogą mi dać rabat na nowy.. ew Pani powiedziała że poszuka chętnego ale nie wie ile to potrwa.. Faktura gwarancja 2lata i wszystko jak za nowy!!! MEUBLES.COM.PL - sklep intenetowy z wyjątkowymi meblami. Meble tapicerowane, meble skórzane. Narożniki, zestawy wypoczynkowe. :: Narożnik MUSCAT Tkanina - kolor vila11 Cena do dużej negocjacji - dostawa w okolicy pod dom w cenie - wniesienie we własnym zakresie! Dostawa do 100km w dobrych pieniądzach do dogadania:wink:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Mam taką nadzieję przede wszystkim może będzie się dało strzelać ze sprzęgła bo do tej pory za strzałem szło ślizganie i smród Mechanik prawdopodobnie wymieni tylko tarczę bo powiedział że docisk w idealnym stanie, łożysko też więc jakieś co najmniej 5stówek zostanie w portfelu dziś lub jutro postaram się w końcu ogarnąć fotki i coś powrzucam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:grin::grin: ja ja ja ja Wy się śmiejcie a kolka to serio masakra na szczęście już to rozjeździłem i tylko na początku sezonu jak się zimę źle przepracuje przeszkadza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry i po mp i weekendzie w Kielcach nie wiem czy słyszeliście.. moja Koleżanka i koledzy jebli Mistrza Polski
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
a mi z ost modów najbardziej się dzienne na długich spodobały... jakoś nie byłem przekonany dopóki Laki nie jechał za mną i sobie w lusterku to ładnie pooglądałem - na serio robią robote i taka groźna badA4 się z niej zrobiła z przeciwka nawet na te 30% trochę ślepią ale co tam.. wygląda prześlicznie PS Eleanor moje marzenie
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
dzięki za dobre słowo Kuna a z nowości to postrzępiła mi się linka mechanizmu otwierania szyby pasażera. Szyba zablokowała się i dała się opuszczać ale zamykała się delikatnie z oporami po kilka cm i nie chciała się domknąć- został z 1cm podjechałem do mechanika i okazało się że linka postrzępiona a nie wie gdzie taką linke kupić a cały mechanizm jakieś 260pln podobno i póki co jeżdzę z szybą zablokowaną na stałe ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 19:35 ---------- usterek ciąg dalszy w końcu sprzęgło się poddało - w sumie od kiedy kupiłem furkę sprzęgło brało bardzo wysoko i spodziewałem się wymiany także żadne zaskoczenie ale autkiem jechał mój brat i nie wiem jak to się stało że w kikanaście minut sprzęgło totalnie się skończyło wczoraj odstawiłem furkę do mechanika jadąc zupełnie bez sprzegła - trochę się trzeba przy tym nagimnastykować
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakbyśmy jednak razem pili to bym o tym wiedział
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czemu wcześniej nie mówiłeś, wczoraj wszystko u dzika zamówiłem kiedy wysyła? już wysłał wczoraj?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Synki nie potrzebujecie czego? taile? oleje? bo mi za 4L oleju wychodzi 300peelenów
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry zdrowia Robercik Dokładnie Wiesiu tak jak napisał Gonzus trzaby imprezke mała zrobić porządnie się ściul_ać i grabami wymienić na zgodę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo ida spać byłem pewien że tu jedziecie żeby spam się mnożył a to są chyba jakieś porachunki :grin::grin::grin::grin:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A czy ja panie Onion tą "gburownię" piję do Ciebie akurat o urwa przecież żartowałem!!!!!!!!!!!!!!!!! bo sam jeszcze przed chwilą byłem pewien że też se jaja robisz także z mojej str luuuuzik
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert chłopcze ależ Ty się zmieniłeś gburownia pełną gębą ---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ---------- leca
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kopa lot synki :thumbup1: Hiszpania - Niemcy i wygrają nasi ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- łoooooooooooooooooooooooooo jaka akcja Espańczyków ja iniesta to zdupił SYNKI NIE POTRZEBUJE KTOŚ CZEGOŚ OD TOMA? JA POTRZEBUJĘ DOŚĆ PILNIE OLEJ MOTUL OW30 jeśli ktoś też coś to się zrzucamy na wysyłkę
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Badboy dziś ok 9:15 wlatywał od orzesza do Rybnika machałem ale zagadany z jakimiś d*pami ale mógł nie zauważyć bo leciałem służbowym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: o lol Hammer to udanej zabawy
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
mi się zdupiła na szczęście pasażera
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A byłeś chociaż raz w Rybniku na spocie ciekawe Chyba nie, bo nie odpisał temat zmienił czyli na bank nie był a tu "mądruje"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hammer nie opowiadaj że nie dasz rady się urwać Nie bardzo, bo zaliczenie jest mam nadz że śliczna ta do tego zaliczania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hahahahaha dobre:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A byłeś chociaż raz w Rybniku na spocie ciekawe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czyli Twoich postów nie można brać na poważnie bo nie wiadomo kiedy piszesz Ty a kiedy Twoja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hammer nie opowiadaj że nie dasz rady się urwać