Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- Widza Roberta i ciekawe czy to on czy Marzena
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry Synki ---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ---------- no dokładnie :polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kuna... nie pier_ol Tomek ale to by Ci nic nie dało co najmniej coolera byś jeszcze potrzebował nie wiem co jeszcze Egon rezał na pewno wydech odetkał.. samym programen u siebie 200 nie zrobisz Seves, Egon tylko kata wywalił i środkowy tłumik , reszta seria Dzień dobry i na tym jednym małym coolerku mu 200kucy zrobili a z kim bym nie rozmawiał każdy twierdzi że się nie da
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
no to dokładnie tak mi się kiedyś furka trzymała zanim porezało się z hamulcami tył i dystansami co do szybki caly mechanizm podobno 260pln ale u mnie linka się postrzępiła i gdzieś będę takiej linki szukał póki co nie wiem gdzie ale mam nadzieję że znajdę
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
pablo a w ogole jak furka w zakrętach pokonywanych z dużą prędkością po założeniu dystansów? jakbyś dynamicznie skręcił przy dużej prędkości w lewo i zaraz potem prawo? próbowałeś coś takiego? ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- hehe trzeba porobic przy autku tzn dwumasik i prowadnica od szyby mi sie zj***la wiec jakies 2500zl nie moje ale jak sie odbije to pierwszym modem bedzie programik :polew::polew: też mi się szyba zj***la ostatnio
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kuna Ty się tam moją historią nie przejmuj.. to odosobniony przypadek śmiało bierz kobietę i wpadaj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ufff już sie bałem że ze mną coś nie tak a czeszki ładne są hmm pamietam jedną... taaaaaka d*pa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
też mam smak jak chu bo już parę miesięcy nie jadłem ale nie dam rady mam zamiar dziś ogarnąć parę gratów w mieszkaniu a zabierałem się za to od 2tygodni dosłownie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Typowa pepola, tam raczej trudno coś fajnego wyrwać ale ponoć łatwo:whistling: to yno mi się podobo? ale co się dziwić stare kawalery tak chyba mają... bierom co popadnie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kuna jak pojedziesz ze swoją to możesz wejść i przy okazji szaszłyka zjeść
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
B4 zawsze mi sie podobało... od kiedy w domu mieliśmy vectrę A 90r ale wtedy wiedziałem że b4 jest nieosiągalne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a b4 którym jeździłes jeszcze tak niedawno Ci się nie podobało?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No jak za dawnych czasów To pier**le, siedze w domu nie no Kuna pisał że będzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dorezane konkret dokładnie Grzesiek 2DIN to może mieć każdy ba tam jest 2x1DIN ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- rozumiem rozumiem, dobrze mieć takiego znajomego który Ci przesieje informacje dnia i poda te najlepsze, najważniejsze, i najbardziej szokujące
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale ja sobie żartowałem i nie chodziło o gramatyczną formę zdania tylko o logiczność wypowiedzi czyli albo będziesz przed 20 albo po 20 a ja napisałem dla żartów że albo będę albo nie czyli tak jakbym nic nie napisał to był żart bez obrazy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Gonzus widzę że Ty codzień konkretną prasówkę w sieci robisz mi tam sie misska podoba oczy śliczne, ładniutka.. normlana
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ooooo właśnie dzieki :polew::polew::polew: Grzesiek toś dowalił a ja dziś będę albo nie w zależności od tego jak mi się dzień ułoży ja myłem wczoraj
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
doebane kolory tych felg
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
yyyyyyyyyyyy :slina: :slina: czemu o mnie pomyślałeś? że to anglik przerobiony:grin: za taką kasę ładnie pojechał ciekawe czy przyzna oficjalnie że angol idealna jest oczywiście trzebaby na dzień dobry wyrezać multi i rnse:decayed: tylko taka kiere w multi ciężko dostać hmm a może pomyślałeś o mnie bo benzyna czarny sedan i.. ray bany
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kuna... nie pier_ol Tomek ale to by Ci nic nie dało co najmniej coolera byś jeszcze potrzebował nie wiem co jeszcze Egon rezał na pewno wydech odetkał.. samym programen u siebie 200 nie zrobisz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
dasz dasz kwestia czasu:decayed: dokładnie widzę po sobie wszystko jest kwestią czasu kiedyś 17cali to był gigantyczny rozmiar teraz 18są małe kiedyś -30mm to był ideał teraz maaaaało:grin:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo z niekierymi kumplami tez i kolezankami do zjebow no ja nie wiem jak żeś to znalazł uuuuuuuuuuuu 2:1 piękna bramka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
u mnie też się błysko powiym Wom synki że przez te doebane posty Złego chytom się na tym żeby ładnie po polsku zdania skłodać katastrofa bo wola po naszymu