Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- Widza Roberta i ciekawe czy to on czy Marzena
  2. dobry Synki ---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ---------- no dokładnie :polew::polew:
  3. Kuna... nie pier_ol Tomek ale to by Ci nic nie dało co najmniej coolera byś jeszcze potrzebował nie wiem co jeszcze Egon rezał na pewno wydech odetkał.. samym programen u siebie 200 nie zrobisz Seves, Egon tylko kata wywalił i środkowy tłumik , reszta seria Dzień dobry i na tym jednym małym coolerku mu 200kucy zrobili a z kim bym nie rozmawiał każdy twierdzi że się nie da
  4. no to dokładnie tak mi się kiedyś furka trzymała zanim porezało się z hamulcami tył i dystansami co do szybki caly mechanizm podobno 260pln ale u mnie linka się postrzępiła i gdzieś będę takiej linki szukał póki co nie wiem gdzie ale mam nadzieję że znajdę
  5. pablo a w ogole jak furka w zakrętach pokonywanych z dużą prędkością po założeniu dystansów? jakbyś dynamicznie skręcił przy dużej prędkości w lewo i zaraz potem prawo? próbowałeś coś takiego? ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- hehe trzeba porobic przy autku tzn dwumasik i prowadnica od szyby mi sie zj***la wiec jakies 2500zl nie moje ale jak sie odbije to pierwszym modem bedzie programik :polew::polew: też mi się szyba zj***la ostatnio
  6. Kuna Ty się tam moją historią nie przejmuj.. to odosobniony przypadek śmiało bierz kobietę i wpadaj
  7. ufff już sie bałem że ze mną coś nie tak a czeszki ładne są hmm pamietam jedną... taaaaaka d*pa
  8. też mam smak jak chu bo już parę miesięcy nie jadłem ale nie dam rady mam zamiar dziś ogarnąć parę gratów w mieszkaniu a zabierałem się za to od 2tygodni dosłownie
  9. Typowa pepola, tam raczej trudno coś fajnego wyrwać ale ponoć łatwo:whistling: to yno mi się podobo? ale co się dziwić stare kawalery tak chyba mają... bierom co popadnie
  10. Kuna jak pojedziesz ze swoją to możesz wejść i przy okazji szaszłyka zjeść
  11. B4 zawsze mi sie podobało... od kiedy w domu mieliśmy vectrę A 90r ale wtedy wiedziałem że b4 jest nieosiągalne
  12. a b4 którym jeździłes jeszcze tak niedawno Ci się nie podobało?
  13. No jak za dawnych czasów To pier**le, siedze w domu nie no Kuna pisał że będzie
  14. dorezane konkret dokładnie Grzesiek 2DIN to może mieć każdy ba tam jest 2x1DIN ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- rozumiem rozumiem, dobrze mieć takiego znajomego który Ci przesieje informacje dnia i poda te najlepsze, najważniejsze, i najbardziej szokujące
  15. ale ja sobie żartowałem i nie chodziło o gramatyczną formę zdania tylko o logiczność wypowiedzi czyli albo będziesz przed 20 albo po 20 a ja napisałem dla żartów że albo będę albo nie czyli tak jakbym nic nie napisał to był żart bez obrazy
  16. Gonzus widzę że Ty codzień konkretną prasówkę w sieci robisz mi tam sie misska podoba oczy śliczne, ładniutka.. normlana
  17. ooooo właśnie dzieki :polew::polew::polew: Grzesiek toś dowalił a ja dziś będę albo nie w zależności od tego jak mi się dzień ułoży ja myłem wczoraj
  18. yyyyyyyyyyyy :slina: :slina: czemu o mnie pomyślałeś? że to anglik przerobiony:grin: za taką kasę ładnie pojechał ciekawe czy przyzna oficjalnie że angol idealna jest oczywiście trzebaby na dzień dobry wyrezać multi i rnse:decayed: tylko taka kiere w multi ciężko dostać hmm a może pomyślałeś o mnie bo benzyna czarny sedan i.. ray bany
  19. Kuna... nie pier_ol Tomek ale to by Ci nic nie dało co najmniej coolera byś jeszcze potrzebował nie wiem co jeszcze Egon rezał na pewno wydech odetkał.. samym programen u siebie 200 nie zrobisz
  20. dobry
  21. dasz dasz kwestia czasu:decayed: dokładnie widzę po sobie wszystko jest kwestią czasu kiedyś 17cali to był gigantyczny rozmiar teraz 18są małe kiedyś -30mm to był ideał teraz maaaaało:grin:
  22. jo z niekierymi kumplami tez i kolezankami do zjebow no ja nie wiem jak żeś to znalazł uuuuuuuuuuuu 2:1 piękna bramka
  23. u mnie też się błysko powiym Wom synki że przez te doebane posty Złego chytom się na tym żeby ładnie po polsku zdania skłodać katastrofa bo wola po naszymu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.