Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja wkładałem w swojej starej b6 i Kuna ma zamiar wyrezać teraz w swojej b6 ale jesli masz na mysli b5 bo nie napisales to wiecej rezania bo jeśli masz pół fis to czeka Cie wymiana licznika..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zajś pijecie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak pogoda dopisze możnaby coś klubowo pomyśleć chłopaki co myślicie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
staroforumowym zwyczajem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
telefonem rzucać to może w niektórych kręgach wręcz szpan ale jak rzucał z słabym stanie po piciu to na pewno wstyd Po komunii aaaaaaaaaaaa no fakt dyć to komunia była :grin: Wiesiu jak tam sezon? u mnie tragedia:facepalm: ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- http://motoallegro.pl/honda-cbr-1000-rr-sc59-i2320505084.html fotki polecam przejrzeć niezły zapaleniec:decayed: ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- http://motoallegro.pl/honda-cbr-1000-rr-sc59-i2320505084.html fotki polecam przejrzeć niezły zapaleniec:decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
telefonem rzucać to może w niektórych kręgach wręcz szpan ale jak rzucał z słabym stanie po piciu to na pewno wstyd
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie chodziło mi o saaba a raczej o wyrezaną moc i ich podejście.. jak z reguły się mówi i słyszy że takie duże moce z małych pojemności to tragedia.. że nie wytrzyma.. że auto na pewno zajechane tak oni uśmiech na ustach i jazda i super i wypas jak juz dłubnę moc nie będę się musiał martwić o sprzedaż powiem żeby zadzwonili do tvn turbo- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry w ten jakże piękny dzionek :decayed::decayed: ja zawsze edytuje i usuwam tego drugiego posta ale wiem ujowo z tym roboty masa ---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ---------- w zakupie kontrolowanym teraz- powtórka chyba - saab 9-5 2.0T zrobiony na 309km i sie Kornacki nim jara fest a gościu który chce kupić autko jak na 2biegu gaz wcisnął to przerażenie było widać jak zaniemówił :grin: autko 2000rok ok. 240kkm dorezane dość 22tys pln białe kombi z pomarańczowymi felami- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
faktycznie było coś takiego przy rezaniu pełnego FISu a powiedzcie mi odwrotnie.. jak ktoś wyrezał większe hamulce to musi coś gdzieś zmieniać w kodowaniu? czy gdziekolwiek?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to musisz nad tatusiem popracować bo on chyba ma świadomość że jak coś się przydarzy to jemu zniżki też polecą- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Egon ale doebałeś :grin::grin::grin::grin::grin::grin: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tela geburstagów Synki to po kolei: Arku, Wieśku i Andrzeju naj naj najlepszego kobitki żeby Was dalej słuchały dzieci dalej rosły jak na drożdzach (tak tak te Twoi Badboy też niech rośnie yno lepij jak się na mama podo ) najlepszego- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Kuna ja mam w pizetju na 30 i jest opcja 100% i jest że w ciągu roku auto nie straci wartości tylko coś tam trzeba pewnie dopłacić no a wartość furki duża różnica jednak 30 a 23.. ciekawe z czego to brali bo mi wg rocznika też wyszło jakoś niedużo ponad 20.. a jak pouzupełniała wyposażenie dodatkowe to doszło do 30500 jakoś- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zależy na jaki efekt liczysz.. bo jak liczysz że będą świecić na inny kolor to może i będą - zależy co masz teraz.. ale do koloru ksenonu i białości to im na pewno brakuje zależy czy wymieniasz je bo Twoje słabo świecą czy dlatego żeby lampy świeciły bardziej na biało.. jeśli mają świecić na biało to daruj sobie wymianę bo kasę wywalisz tylko.. To ma świecić żeby było jasno w nocy a nie dla lansu a tam opowiadasz musi wyglądać i świecić a tymi ich danymi marketingowymi nightbreakery bluevisiony +30 +50 +90 +100 że z roku na rok poprawiają to bym się nie sugerował ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- a Kuna w nocy jeszcze nie jechał więc tym się raczej nie sugeruje ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- a Kuna w nocy jeszcze nie jechał więc tym się raczej nie sugeruje- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zależy na jaki efekt liczysz.. bo jak liczysz że będą świecić na inny kolor to może i będą - zależy co masz teraz.. ale do koloru ksenonu i białości to im na pewno brakuje zależy czy wymieniasz je bo Twoje słabo świecą czy dlatego żeby lampy świeciły bardziej na biało.. jeśli mają świecić na biało to daruj sobie wymianę bo kasę wywalisz tylko..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak zaczniesz więcej z furki korzystać zauważysz ogromny brak schowków w b6 ja nie lubię nic mieć na widoku i lubię porządek więc do schowka często coś chowam a poza schowkiem i maleńkim pudełeczkiem w podłokietniku nie ma za bardzo więcej miejsc jak chcesz zmieniarkę kupić to Ci tylko bagażnik zostanie żeby ją zamontować- drożej Ci kabel wtedy wyjdzie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuna potrzebujesz tą lodówkę ja bym się zastanowił i ją wyebał za jednym zamachem schowek jest schowek a jak masz lodówkę to praktycznie schowka brak- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
widzisz Kuna... bierz i z tym do mechaniora- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wg mnie... szporuj na rnse masz ksiazke do concerta?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuna jaki masz silnik? i który to rocznik? avf? czy awx? ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- avf z końcówki produkji miały niby bardzo duży gratis od fabryki a nie wiem jak awx a pytam bo masz dosyć spory bonus więc się zastanawiam czy chcesz robić program i będziesz oszczędzał na niego czy nie:decayed: EGR chłopaki często na programie właśnie wyłaczają bo samo zaslepienie chyba nie wystarczy.. trzeba cos programowo wylaczyc ale nie jestem pewien:wink:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuna masz na myśli chyba egr a nie erg już któryś raz tak piszesz na rozrządach najlepiej się zna Robert zaczekaj jak wróci z golenia to Ci to ładnie wyjaśni jak będzie miał cierpliwość bo już nie raz o tym było jest po prostu kilka firm - to co Ci napisał stronę wcześniej - które produkują części ORI a najlepiej zrobisz jak zapytasz Roberta co on założył i bez zastanawiania się kup to samo bo na pewno bardzo dobrze zakup przemyślał- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co innego gwarancja a co innego okres/dystans po jakim rozrząd musisz wymienić mechanik nie da Ci gwarancji na przebieg bo wiadomo co u nas się z przebiegami dzieje mój z pompą wody i robocizną chce za 1.8T i 1.9tdi podobnie ok.850pln i wg mnie to dobra cena ale szczerze nigdy nie pytalem go na jakich częściach mi to robił na pewno ORI ale nie wiem które - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście