Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to git już się bałem że trzebabędzie te godziny przerabiać a trochę z tym roboty jest
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Chopie czytej wątek pasi Ci 12:30? Daniel jedzie rano bo potem idzie do pracy i nie da rady.. Tobie nie pasuje po południu?
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam słyszałem że na 10meczy 6oglądasz na żywo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu zawsze jest co czy 100 czy 200 czy 500 kuców
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ok załatwione danielom Ty jesteś umówiony wstępnie na 9:00 a reszta chłopaków później.. w dalszym ciągu nie rozmawiałem z szefem bo jest zajęty i ma oddzwonić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szcześciarz dobry Synki jest ktoś chętny na hamowanie autka? GRUPOWA HAMOWNIA jutro- wtorek 12.06.2012r. godziny +/- 12-17 ? Koszt za autko ok. 100pln (75-125pln w zależności od tempa jak nam się uda wszystko pohamować) normalna cena 150 ośka, 300 quattro.. http://a4-klub.pl/slaskie-91/czerwiec-grupowa-hamownia-slaskie-ktos-chetny-236300/
-
Spoty Katowice i okolice
dobry Synki jest ktoś chętny na hamowanie autka? GRUPOWA HAMOWNIA jutro- wtorek 12.06.2012r. godziny +/- 12-17 ? Koszt za autko ok. 100pln (75-125pln w zależności od tempa jak nam się uda wszystko pohamować) normalna cena 150 ośka, 300 quattro.. http://a4-klub.pl/slaskie-91/czerwiec-grupowa-hamownia-slaskie-ktos-chetny-236300/
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
próbuję to zgrać żeby wszystkim pasowało... kędzior znów o 17 zadzwonię i zapytam ale jakby co jesteś pewien na 100 o 9?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry Synki jest ktoś chętny na hamowanie autka? GRUPOWA HAMOWNIA jutro- wtorek 12.06.2012r. godziny +/- 12-17 ? Koszt za autko ok. 100pln (75-125pln w zależności od tempa jak nam się uda wszystko pohamować) normalna cena 150 ośka, 300 quattro.. http://a4-klub.pl/slaskie-91/czerwiec-grupowa-hamownia-slaskie-ktos-chetny-236300/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki jest ktoś chętny na hamowanie autka? GRUPOWA HAMOWNIA jutro- wtorek 12.06.2012r. godziny +/- 12-17 ? Koszt za autko ok. 100pln (75-125pln w zależności od tempa jak nam się uda wszystko pohamować) normalna cena 150 ośka, 300 quattro.. http://a4-klub.pl/slaskie-91/czerwiec-grupowa-hamownia-slaskie-ktos-chetny-236300/
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
wypas Hammer, miazga jest mi co prawda jeszcze się ten wzór nie podoba ale wiem że to kwestia czasu poza tym w 19calach wzór jest mało istotny bo rozmiar zawsze zrobi robotę jakbym miał diesla to już dawno bym na 19 śmigał
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry PANY JUTRO JEST PODOBNO INTEGRACJA W WODZICHU NA KAUFLANDZIE O 14 WYBIERA SIĘ KTOŚ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek było głośno o takich sprawach- sprzedający jeśli nie wycofa aukcji ma obowiązek "sprzedać" zapewnić towar jak w opisie.. bądź zrekompensować to niedoszłemu kupującemu sprzedawanie "poza allegro" jest zabronione więc napisz do obsługi allegro wyjątek może być jeśli w opisie zawarł że pytać przez kliknięciem- może być wyjątek ale nie musi bo o takiej sytuacji nie słyszałem.. napisz do allegro i podaj w polu wyboru dokładnie o co chodzi - sprzedający co najmniej dostanie ostrzeżenie od allegro ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- ________ a ja kolejny raz wierzę w naszych i szczerze nigdy tak blisko nie było u siebie trójka wspaniałych szczęsny będzie dym z grupy wyjdą na pewno i trzymam za to patriotycznie jak zawsze ________ PANY JUTRO JEST PODOBNO INTEGRACJA W WODZICHU NA KAUFLANDZIE O 14 WYBIERA SIĘ KTOŚ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie mam pojęcia, na szczęście mój mechanik wie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
czarny avant b6 na dość fajnych felach (nie wiem dokładnie bo się kręciły:decayed:) z ramkami klubowymi w sobotę 02.05.2012 ok. 10 (między 9a11) koło auchana w Mikołowie - wylatywał na Gliwice
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no ja żartuje jak bym umiał to bym Ci zrobił ale nigdy tego nie robiłem:decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wal do Mervina mi darmowe godziny się wyczerpały :decayed::decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tu i tam w Hiszpani wyjechałem we wtorek o 6:30 dojechałem w środe o 14:00, mały trening od 17-19:grin: , w czwartek jakieś zwiedzanie potem trening 14-17:tongue: wieczorne zwiedzanie:naughty: i w piątek o 5 wyjazd powrót, dotarliśmy w sobotę o 8:decayed: taka to wycieczka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a coś to za kabel popsuł?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry po przerwie- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dziś tzn wczoraj 28.05 ok 20 Blant dookoła UM w Rybniku zatrąbił -> odmachane- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co do wyprzedzania/omijania zależy od warunków czasem łatwiej bezpieczniej i szybciej jest objechać auta z prawej ale wiadomo trzeba to zrobić uważnie i z głową - myślę tu oczywiście o korku kiedy auta stoją no i bezwzględnie ostrożnie i trzeba użyć w tym celu wydechu żeby nie zrobić tego niepozornie bo wtedy jest bardzo niebezpiecznie wiadomo różni są ludzie różni kierowcy więc Arku lepiej nie uogólniać że motocykliści to skur*** a co do praw to jest serio chore i nie myślę o rowerzyście ale i o przechodniach bo jeśli stoi przy pasach to ma pierwszeństwo no ja to rozumiem ale nie raz stoją żeby stać i nie chcą przechodzić i to jest serio kretynizm bo z kolei inni walą przed siebie w ogóle nie patrzą czy i jak się samochód zbliża- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Arturo wiem wiem żartowałem z ym zasięgiem oczywiście Badboy bo jak yno obudowy to bys jakies tanie uzywane dorwał a kompletne to zalezy jak trafisz- z anglika nie bedzie pasowała regulacja więc dobrze sprawdź Cabrio kapelusz najprosciej robisz piszac po prostu : hi : yno bez spacji- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo w Rybniku mamy juz zasieg mnie też nie będzie:wink: - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście