Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a mie nie było
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zbieram się
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
sorki nie mogłem sie powstrzymać żeby tak durnowato zagadać
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
wypas jest się prezentuje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Paplok jak lubisz diesla to kupujesz diesla ja się troche najeździłem dieslami i strasznie je lubię ale wolę benzynę robię właśnie ok 30tys.. w ubiegłym mniej bo w sumie 23tys jakoś zrobiłem ale w poprzednim prawie 40tys.. mam benzynę i do teraz nawet gazu nie zakładałem ale nie wiem jak to się skończy a generalnie gaz nie wychodzi drożej niz ropa jeśli Ci na pieniążkach zależy.. ---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:56 ---------- Arturo ile Ty normlanie za opony dajesz? profil 47? <wow> to na specjalne zamówienie robione?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o ku przeoczyłem to przyznam sie bez bicia na prędko widziałem że dobra cena jasny i avant A to że jest to automat, to jest to coś złego tip to tip ale o multi co jakis czas sie słyszy.. trzeba po prostu dbać a nigdy się nie wie jak ktoś dbał
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o ku przeoczyłem to przyznam sie bez bicia na prędko widziałem że dobra cena jasny i avant
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
paplok 23900 z gazem http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231453-Sprzedam-A4-B6-Avant-1-8-turbo-AVJ-stan-bdb-2002-r-LPG-BRC-SQUENT-24- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
sorry jakos mie dziś wzięło- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://otomoto.pl/mv-agusta-f4-cc-M3098287.html niekierych poebało i to konkretnie 360koła- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
buellma piekne te wloty powietrza kumpel mabuella musze do niego zagadać http://otomoto.pl/buell-xb-9s-lightening-M3104075.html a ten zarejestrowany jako sam.. pewnie papierów nie miał bo po co hmm Kuna no ba ducati desmosedici to już w ogóle marzenie delikatnie przód te lampki do cbr rr mają podobne ale streety jak ducati monster już mi się tak nie podobają.. ta rama na wierzchu jakoś jeszcze do mnie nie przemawia... może kiedyś ---------- Post added at 20:31 ---------- Previous post was at 20:20 ---------- blisko było ---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:31 ---------- łoooooo no prawie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://motoallegro.pl/mv-agusta-f4-i2248016167.html kur coś w niej jest.. na pierwszy rzut oka mnie nie powala ale pewnie dlatego że ciągle widuję R1 i CBR a jak tak sie przyglądam... to coś ma takiego poza swoją przewyjątkowością.. a chyba w 60sekund angelina na aguscie takiej wjechała do portu jak sie zbierali nie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://motoallegro.pl/yamaha-r1-2004r-polecam-i2265142250.html katastrofa w pierwszej chwili ale oglądam go sobie od kilku dni codziennie i coraz mniej mnie te wydechy odstraszają.. takie ala agusta przede wszystkim ciągnie mnie cena no ale skoro gościu pisze że bezwypadkowy to po co potem opisuje że nie ściąga i "nie ma oznak że był szlifowany" ciekawe nie- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
no co za ściul śpię na starych bo nowych mi szkoda.. a podsufitką s-line z avanta sie fajnie przykrywałem i było miło i ciepło ale mi ją zabrałeś i teraz marznę- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to jak napisał Kuna istny szatan psiepienkny musze musze musze go mieć ale chyba nie wszystkie miały taki zawias jak olrołd dokładnie:thumbup1: .. mi się majsterkowanie zawsze podobało ale ani przy r6 ani a4 za dużo nie grzebię bo się boję że coś spier_dole a przy takim rometku nawet jak cos zdu_pisz to tanio kupisz no i od razu zasadę prostęgo silnika w każdym drobiazgu można ogarnąć co innego ural dniepr wska junak bo tego już może trochę szkoda jak na pierwsze grzebanie- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
ty jestes ciekawy a co dopiero ja mam powiedzieć jak mi tu jedna lezy w pokoju i patrze na nia codziennie no to się nazywa prawdziwy fan motoryzacji choć w sumie ćwierć fana bo jakbys miał 4 to byłby pełny fan- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chooooopy Kuna ale znałazłem tekst sama prawda Nordic walking – od czego zacząć? Czy od pobłażliwości dla ludzi, którzy potrzebują pretekstu? Pretekstu, by trenować wśród innych (na siłowniach, z tymi ich karnetami na dwa lata i dojeżdżaniem, parkowaniem, etc.), by chodzić, ale dopiero ze specjalnymi kijkami? Mogę to zaakceptować, ale trudno mi to zrozumieć. Specjalne kijki, specjalne buty, specjalne trasy - po to by ŁAZIĆ. Wtrącę istotne pytanie: kto jest zwykle bardziej do**bany? Wasz ziomek, który wykupił pół roku temu karnet na siłownię i przychodził tam, choć oczywiście zdarzało mu się, że kac/życie szkolne/zawodowe/rodzinne sprawiały, że opuszczał "sesje"? Czy koleżka, który właśnie powrócił po sześciu miesiącach z zakładu karnego, gdzie zamiast błyszczących hantli i wygodnych ławeczek miał butle z wodą lub połączone łóżka? Jasne, że ten drugi. Siła woli + dyscyplina! Nie kijki, nie karnety, nie atlasy. Oczywiście piszę to pełen pokory i podziwu zarówno dla tych, którzy ćwiczą za setki złotych, jak i dla skromniejszych graczy. Mój poziom dyscypliny zatrzymał się na trzeciej klasie podstawówki i zazdroszczę wszystkim ludziom, których stać na systematyczność. Wracając do nordyckiego spacerowania. Robiąc research znalazłem charakterystykę idealnych drągów do chodzenia - winny być "w jednym kawałku (bez regulowanej wysokości - wtedy są mocniejsze)". Użytkownik musi też uważać, by "nie kupować kijków narciarskich lub trekkingowych!", choć zagrożenia wynikające z tak karygodnego błędu nie zostały opisane... Obiecuję, że jeśli zobaczę na ulicy seniorkę, która odstawia nordic walking z kijkami od szczotki/mopa/dwiema gałęziami, wręczę jej kwiaty za to, że nie dała sobie wcisnąć kitu o "niezbędnym sprzęcie sportowym". MES ---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 16:31 ---------- http://www.t-mobile-music.pl/opinie,7458,ten_typ_mes_kulka_kocyk_kijek.html cały tekst MESa ---------- Post added at 17:11 ---------- Previous post was at 16:33 ---------- http://motoallegro.pl/romet-division-wyprzedaz-2011-lubliniec-i2242707735.html oglądam i sliiiiczny i ku podobał mi sie do momentu aż zeknąłem na dane techniczne tragedia ---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:11 ---------- http://otomoto.pl/junak-m-junak-s250-zakliczyn-M3105736.html to samo- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
też jestem ciekawy jak na tych białych felach wygląda.. zajrzałem pewny że fotki pooglądam a tu cisza w temacie buuuu- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
to tylko zwykła ciekawość- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
I co się chwalisz że licznik kręciłeś na 165 to by podpadło :polew::polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zastanawiałem się czy przyjechać ale w takim razie nie dam rady niestety. coś mi wypadło- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no jak dałeś jej aparat który ważył połowę tego co ona to nie dziwę się że jej rączka drżała :polew::polew: hmmm z Krakowa mówisz.... Andrzej SRB ma w tamte rejony jechać w tym tyg ja mam do odbioru dystanse ale.. z Wrocławia - jakby to nie był problem podjechałbyś Arturku- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a zastanawiałem sie jak z tego wybrniesz czy też fotkę wrzucisz :decayed: ---------- Post added at 09:59 ---------- Previous post was at 09:58 ---------- i pozdrowienia oczywiście dla Malutkiej i Duziutkiej- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście