Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no właśnie ---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:32 ---------- Elegancka , sprawdzić VIN i brać Zauważcie , że masa aut ma na zdjęciu licznika "przebieg chwilowy" ( TRIP ) zawsze bliski zeru , ciekawe czemu nie nie rozumiem tylko nazywania aut s-line'ami, jeśli nimi nie są. kur ten zajś jest jakiś krojcowany mo 2wydechy a w 1.9tdi 2wydechy miały tylko quattro hehe czyli albo to jest quattro (ale skrzynia chyba byłaby 6biegowa dla quattro co bo nie jestem pewien no i nie ma oznaczen na listwie i grilu) albo se wydech dołożył.. ale po co dokladać wydech jak i tak jest schowany pod zderzakiem nie wiem podsufitka jest kiera jest listwy i fotele ma s-line czyli coś tam z s-lina ma - pełen środek tylko gałki brakuje... ciekawe czemu zamienił gałkę (bo nie było pakietu bez gałki haha) ale ta skóra na kanapie tył wygląda dziwnie jakby świeżo je od handlarza kupił (ale wątpię bo reszta pakietu jest to ew podmienił kanapę na inną hmm ale po co) także nie wiem... zboczenie ale co bym nie oglądał to coś mi jakoś podpada
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahahahahaha zguba sie znojdla choooooopie emotki jak znojs mosz opisane 150stron wczesnij wszyscy my to przerabiali ale juz nie pamietom
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Kolego tego nie jestes w stanie sprawdzić... a jeśli jest jakaś usterka (typu check silnika) to w ogóle nie ma co jechać na program! Kiedyś było wyraxnie powiedziane że na program przyjmują tylko w pełni sprawne samochody (nie wiem jak teraz ale wątpię żeby coś się zmieniło). Aligator dostosuje program pod konretną motorownię nie ma się co obawiać z doświadczenia wiem że przy większym przebiegu piętami achillesowymi są przepływki ew. wtryski... wiadomo.. wszystko wyjdzie jak napisał gregski
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
no i elegancko od razu widać że teraz jest "normalnie" i jak wrażenia?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
że niby nie chce Ci się chcieć ,a chcieć Ci się nie chce by Ci się chciało zachcieć bo na razie nie chesz chcieć mieć na chęć ochotę :polew::polew::polew::polew: ---------- Post added at 21:17 ---------- Previous post was at 21:14 ---------- Przesadzasz z tą dokładnością. A z drugiej strony skąd wiesz co w trawie piszczy A ty co na żartach się nie znasz?? Ale Daniel przynajmniej wie o co kaman hmm no skoro Daniel wie co w trawie piszczy to ja już lepiej zostawie ten temat w spokoju ---------- Post added at 21:26 ---------- Previous post was at 21:17 ---------- kurde chłopaki ja już nic więcej żartem nie napiszę bo tu sie zaraz każdy z każdym powadzi przez ta historię- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
może nie zauważył jeszcze że się różnią No bo ciągle myśli, że kierowca mówi mieć zawsze wygodniejsze ciekawe jak go zapytasz jaką ma "śpiewkę" pewnie coś w stylu... Panie to był specjalny pakiet "kierowca"- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeśli to wszystko prawda to super książki nie potrzebujesz bo jest z Niemiec chyba że go nie serwisowali... wszystko sie sprawdzi popros o wiecej zdjec ---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:09 ---------- Badboy ale to mazury- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuna Ty przy nas nic nie kupisz zróbmy tak... my będziemy szukać znajdować i narzekać (a każde używane ma jakąś wadę nawet jak już nic nie będzie to wadą będzie albo wysoka cena albo okazyjna cena ) a Ty wybierzesz to z najmniej ważną dla Ciebie wadą powiem Ci szczerze dziwne że 3autka które pokazałeś miały elektrykę szyb tył... bo to jest w tych silnikach niemalże nieosiągalne więc coś czuję że możesz się tym sugerować ... a jak będziesz chciał to "dorobisz" to za ok.500-1000pln jak coś- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokładnie... że sprzedający w zeszłym tygodniu zmieniał żeby kupującemu się lepiej jeździło- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokłądnie ori s4 tył dokładka ori nie była malowana a on ma... przód dokładka sline z lewej str delikatnie odstaje (u mnie też odstaje bo tak w aso zmontowali ) listwy drzwiowe prawy tył ma z s4 nie s-line ... może to jakiś rezacz poprawiał... może coś było.. Wiesiek przy 250tys może już byc delikatnie sfatygowane- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
1.6 albo 2.0 poczytaj cos tam więcej znalazłem i daj znać co myślisz- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuna ta ma wypas:thumbup1: szczerze nie wiem czy te lampy to ori ksenon bo ich nie rożróżniam.. tylko zwykłe i biksy rożróżniam alkantara 150ps to pewnie po sofcie jest.. albo koleś się ciulnął jak z tym że to ori s4 hahaha Przebieg realny będzie miała z 250tys dlatego o nim nie pisze ale wg książki tak wyjdzie czyli ok bo to nie dużo serio fajnywypa, wygląda zadbany chociaż słabe foty wnętrza tak jak Badboy pisze... gałka kiera... dekory i będzie malina hehe a cena może + opłaty chociaż pisze ze zarejestr w kraju... VIN sprawdź tak czy tak tylko co od pewnego czasu dla mnie najważniejsze nie pisze że bezwypadkowy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu zerknij tam swoim bystrym okiem na te autka którymi się Kuna interesuje- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew::polew: proszę proszę jaki cwaniak- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no właśnie ja z bratem :polew::polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no bo Ty i kolega z leona no wiesz oni Cie nie znają a ja spoko spoko pare razy nawet Kolezankę se dla niepoznaki zabrałem na spota- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
oj tam oj tam, juz kiedyś pisałem komuś kto mi tu takie rzeczy przypisywał, ja na spotach jestem zawsze z kobieta a nie samotnie no kurde juz się bałem że też się na żartach nie znasz i wyjdę na uja- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Przesadzasz z tą dokładnością. A z drugiej strony skąd wiesz co w trawie piszczy- [B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
jaki jaki jaki kolor- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry Daniel jeśli jesteś mężczyzną/chłopakiem i Twój kolega również to pisze się obaj nie oboje bo to trochę dziwnie brzmi- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki no bo to nie jest takie oczywiste skąd auto zostało sprowadzone... potem sprzedający udaje że nie wiedział że to anglik przerobiony wywieziony za granicę i dopiero sprowadzony Robert a masz jakąś ściągę jakie rynki są lewostronne? tzn kiera jest po prawej? bo wielka brytania na pewno... na japonie szły a4? haha- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuna szczerze ja bym aż tyle za swoje nie dał raczej spodziewam się że mam anglika więc zawsze muszę chcieć mniej.. popros tego z Nowego Targu żeby lepsze fotki przesłał- i żeby auto czasem pod drzewami na nich nie stało i przy okazji jaki miał dzwon... coś tam zawsze przez telefon powiedza ---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:08 ---------- zbieram sie do wyra ---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:10 ---------- no to trochę tego jest... jadąc po a4 trza se taka ściąge wydrukować- [B6 ALT] Moja karoca :)
a juz jest kwiecień czasowo sie nie wyrobilem ale mysle ze juz niedlugo bedzie ja tam wiem na co czekasz koks będzie - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81