Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokładnie jest tak jak piszesz ale jak uderzasz w wyposażenie uderzaj w środek.. tam masę kasy się ładuje a pakiet s-line zewnętrzny kupisz +/- za 2-3tys tyle ile byś dał np za rnse i listwy alu 1nk 250tys dla w miarę zadbanego silnika audi to nic ale musisz mieć świadomość z ilu był cofany i tym bym się martwił bo z 400 nie robią 250 tylko też zrobią ze 180.. za inne marki sie nie wypowiadam co do fotela to jesli kierowca jest bardzo otyły albo ma problemy z poruszaniem może się wcześniej zurzyć - ja nie pisze nigdy że z powodu jakieś wady masz nie kupić tylko żeby z uwagi na nią baczniej przyjrzeć się pozostałym elementom wrzucę zaraz foty z aukcji jak ja fure kupowałem ---------- Post added at 16:43 ---------- Previous post was at 16:41 ---------- nie wiem czy będę w żorach bo już nie raz mnie pytałeś i w końcu nigdy żeś nie dojechał... ani do SR ani do SZO
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
plany masz idealne.. do tego pompowtryski i turbo i masz 200kucy i ponad 400Nm.. jeśli nie to szkoda kasy na ICka multi to to ORI na pewno nie jest ale może ktoś podpiął się pod przyciski i zaprogramował np zmiane stacji Kuna kiedy i gdzie Ci pasuje? jeśli chcesz oblookasz sobie moje autko i cos więcej będziesz wiedział.. poważnie... jak będziesz przejeżdzał przez Rybnik ten mi cos podpada... czymś.. nie wiem co ale jakis dziwny jeśli masz jechać go oglądać to od razu dzwoń po vin i niech Ci poda 3czy 4winy bo widzę że ma 4szt a4 na placu a 3z nich mają po 168, 170 i 174 tysiące czyli... czyli właśnie tyle ile mają mieć czyli porażka i dodatkowo nie mam pojęcia co ale coś mi nie pasuje fotele jakby względem siebie wygięte hmm źle fotki porobione - fotel jak jest tak wygięty to mógł być lekki dzwon a kierowca sporo ważył.. ale nie mówię.. może mi się wydaje że jest krzywy echhh
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert jak zawsze rzeczowo i na temat a co do mieszania to znów tak nie do końca myślę.. dieesel jak diesel.. wrzucisz 4 i lecisz od 30 do 130 sam bym generalnie polecił avf 6 bez wskazywania wad (głównie ze względu na większe sprzegło- tak samo jest w benzynowym 1.8 czyli u mnie ) no dobra jako wada.. koszt sprzegła jak padnie hahaha w 6jest droższe w zakupie i trudniej sie je wymienia bo cięższa skrzynia ---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:50 ---------- 5-tka nadaje się bardziej jeśli pokonujesz dużo tras po mieście, jest po prostu bardziej praktyczną, 6tką musisz więcej mieszać, zaś 6tka ma to do siebie, jak można sobie wyobrazić, że jest wygodniej i ciszej przy wyższych prędkościach. Wątpię żeby miało to jakiś sensowny wpływ na spalanie. ---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:06 ---------- co to ma za przyciski na kierze ? hmm ta kiera to chyba od automata nie mam czasu niestety się przyjrzeć
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szczęściarz masz za to więcej wolnego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja znowu kur wszystko do wypłaty biorę
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Kolego jak chcesz mogę zadzwonić bo mam kom do Aligatora, ale najlepiej zadzwoń sobie sam sprawdz nr na stronce bo nie wiem czy tamten jest ogólnodostępny ---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 13:15 ---------- śmiało możesz dzwonić... najlepiej na dzień dobry powiedz że chodzi o tą grupówkę z a4 +48 606 34 11 44
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no i prawidłowo ja zawsze szporuję bo mi szkoda a potem się wybiera tygodniami
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuna Ty mnie tu nawet nie wku od 6 w robocie siedzę a bym się chętnie wyspał
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
też mi się podoba ten wahacz i mocowanie tylnego koła ---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 12:10 ---------- 3maj się.. przyjemnej szychy
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Czester to porównanie faktycznie pokazuje jaka jest przepaść pomiedzy bixami
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak czułem chociaż lampy mi sie nie podobją to ogólnie w tym malowaniu jest kosa .... zaebisty ---------- Post added at 11:13 ---------- Previous post was at 11:11 ---------- dookoła baku i lamp jest jedna cała owiewka? no konkretnie:kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu no jo by powiedzioł to samo co Ty malowanie może nie najszczęśliwsze i ciekawi mnie jak lampy przednia i tylna wyglądają bo bmw miało trochę dziwne lampki czasem ale generalnie slina nieźle się prezentuje
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mario ładne mi z rana... przecież to jeszcze noc była- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no i właśnie o ta stacyja zech pytoł ale pamiętej... nie nadzadużej się dobra Pany na mnie czas... do jutra ---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:41 ---------- haha są nowości, trza się zaś kiedyś spiknąć na męską gadkę o d*pach i autach, albo na odwrót jo je za zgodomy się- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Badboy a jak juz my są w temacie... cos tam jakieś nowości? PS nie o pozycje pytom :grin::grin::grin:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew::polew::polew::polew: kur_wa jeszcze pora minut i nom wątek do +18 przeniesą- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: kurfa nie mam pytań ---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:29 ---------- badej seves ........jaki smyk Ci nauki prawi :polew::polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: no co za gość- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hmmm no właśnie jako to było ---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:25 ---------- no droga hamowania coraz dłuższa jestem na dobrej drodze... umowa z mechanikiem była że jak mu załatwie koło na wypasie to się weźmie za to i... wczoraj mu rower dostarczyłem więc jeszcze w tym tygodniu mam nadzięje że się za to zabierze- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde Badboy dobrze żeś spomnioł musza tapicerka wyprać ostatnio zajs mi się jedna pojscała Gentelmeni mam nadz że mi wybaczą ten tani żart ale jakos się taka atmosfera zrobiła- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
też myślałem że grill wymienił bo i zderzak z prawego przodu źle spasowany.. dość mocno odstaje.. a środek kur teraz nie wiem.. jak był full pakiet s-line wewnątrz to powinien chyba mieć jeszcze listwy progowe s-line a ma zwykłe... może serio jakis rezacz wsadził podsufitkę stołki kierę i listwy... i się okaże że to quattro Kuna... bierz go jak to jest quattro z tym silnikiem koks jeśli oczywiście faktycznie bezwypadek i tylko miał lekko ten przód przywalony kurw_a ale dedukcje ---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:10 ---------- i na esp zwala ,że się auto dobrze zimą prowadzi :grin::grin::grin::grin::grin: Badboy a Ty na lato grzane d*py szykujesz aaaaaa jak Ci kiero siedznie to ciul od razu na 5 i czekosz i czekosz.. czekosz hmmm sprytnie pora minut i już po sagu siedzi- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokłądnie dlatego prosiłem Kunę żeby brał to jak najbardziej z przymrużeniem oka i wybrał takiego który wg niego będzie miał.... najmniej wad hahaha wg mnie lepiej i lepiej jechać po furę mając świadomość czegoś czego można się przyczepić i szukać dokładniej- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Badboy masz racje sline na grilu w b6 nie było... mi chodziło o napis quattro przyciski widziałem wytarte i zamalowany chyba co... bo takich całych czornych jeszcze nie widziałem.. jak już to by sie wytarły na biało- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
deska z boczkiem z lewej cos nie pasi.. ale u mnie teraz po poprawkawkach majstra jest gorzej niz było:facepalm: - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81