Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no właśnie bo wlepka zawsze powinna być dzięki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiadomo.... mógł tunel wymienić np na 2DIN jak radio wrzucał i wziął tunel z anglika.. przy okazji mogł mieć zniszczony przycisk esp i też zmienił... wydaje mi się ze predzej sprzedał gałkę s-line niż dołożył kierę ale możliwe.. okienko jak jest białe to nie widziałem jeszcze żeby nie było tam VINu tylko białe coś Robert a jak do tych kodów wyposażenia dojść? gdzie to widać? tylko w etce? ---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:50 ---------- Robert nie kuś... ja się już rozmyśliłem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pytałem o fis bo mam manetkę do avanta no aż mnie ciekawi to autko ale na 99% myślę ze to anglik przerobiony tym bardziej że ma te dziury w tunelu ---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:42 ---------- Kuna działała mu kontrolka silnika? świeciła sie w ogóle pamiętasz? zwróciłeś uwagę? bo dziwne że mu suę tam tylko akku świeci
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no bo juz ześ mi namieszoł i się sam zacząłem zastanawiać Robert masz pełny FIS już u siebie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No a masz białe to okienko? Tolkowi już pare razy wymieniali szybę na taką z b7 z czujnikiem i okienkiem ale za każdym razem jakoś zaczernili to okienko... jak jest wymieniona to okienko nie powinno byc białe a nie widać na fotach czy jest w nim VIN czy po prostu jest tylko białe... wiadomo że mógł dołożyć kierę jak my.. jak się wszystko dokłąda- tylko po prostu wtedy to co napisałem wcześniej trzeba się przyjrzeć czy tego przy okazji jakiegoś zdarzenia sie nie wymieniało
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nowy targ... nie pisze że bezwypadkowy to musisz porządnie go pooglądać- miernik to podstawa.. a potem zerkać jak najgłębiej... pamiętaj że nielakierowane mogły byc wymienione bez malowania... ujowo nic nie widać na tych fotach szkoda ze pod drzewami je zrobił.... mozliwe ze prawy przod i moze lewy bok tył był robiony... ale nic nie widać z tych fot za wiele.. kiera gałka i ręczny pasują.. kiera nawet nie zniszczona ale nie widać dobrze nie wysweitla sie radio na wyswietlaczu ale chyba dlatego ze ma drzwi otwarte w tym SCI jeszcze kontrolka silnika sie nie paliła ciekawe czemu? Robert Tobie gaśnie zanim odpalisz auto?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert i jak tam po imprezie? autko dobrze przeriobione.. licznik jest ok-byle go przekodowali bo inaczej będzie źle km/h pokazywał... a od wielu lat robia tak że angole przywożą do nas, przerabiają i wywożą do innego kraju gdzie rejestrują i potem dopiero do PL przywożą jako import z tego ostatniego kraju- najczęściej Niemiec... bić i kopać takich chu... kanciarzy i cyganów... mogę się mylić oczywiscie ale tego akurat jestem na 99% pewien no i tak jak napisałem po kolei... dużo dziwności KUNA ZAWSZE VIN... nieważne z jakiego kraju... VIN i sprawdzasz jakąkolwiek historię- najważniejsze na jaki rynek szło auto i jakie miało ORI wyposażenie- to Ci zawsze sprawdzą a wtedy myślisz czy rezał ktoś furę i ma lepsze wyposażenie czy coś sie zj** i dlatego wymienił a co do kokretów... anglik dobrze przerobiony to nie ma się co bać... ale jak ktoś to ukrywa i sprowadza na handel to wiesz jak to może byc przerobione... ---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:02 ---------- tydzien temu przyjechał i już zarejestrowany? Kuna zadzwoń do gościa i zapytaj czy to co oglądałeś to angol ---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:04 ---------- juz oglądam się kurde za fest przyglądałem temu SCI
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a do rzeczy angol bo ma okienko vin na szybie a to w europejskich było dopiero od 2007 w b7 do tego roku miały tylko USA i angole... druga rzecz- na tunelu od gałki biegów widać dziury po mocowaniu od telefonu- od strony kierowcy by se tego chyba ktoś nie montował
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kur w tym aucie mi nic nie pasuje zderzak tył ma od benzyny 1.6/2.0 1.9 nie miały rurki... zawias przód za nisko siedzi... nie jest ORI.. albo nie z tego silnika kiera z pakietu "sport" a gałka zwykła... tempomat ma a nie ma pełnego fisu radio chyba zmienione bo w tych latach chyba nie wychodziło - dopiero w b7 inny odcien esp a inny szufladki i kubka.. ciekawe ciekawe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kuna wiesz ze dzis anglika ogladales? ---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:45 ---------- od kiedy byl w austri zarejestrowany?
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
Badboy no to już przesada... kaj są te foty?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
-
[B6 ALT] Moja karoca :)
a juz jest kwiecień
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Czester kiedy letnie wrzucasz?
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
no modzik z lusterkiem zajefajny i przydatny co? co tu taka cisza w ogóle?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a tego gdzie ogladałeś? i co to było konkretnie? skąd masz te ogłoszenia? pytam bo do nowego targu jest kawałek a jak masz tak jeździć tam i z powrotem to troche przejeździsz... chyba że traktujesz to jako zabicie czasu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to tak jak z francji
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a w ogłoszeniu co było? że ideał pewnie i serio miał na liczniku 160tys? sprawdzałeś po vinie? ksiażka?
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
ja robiłem pod Kielcami i sobie chwalę gościu magik dosłownie
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Nosb a z s4 co idzie na części nie masz jakiejś czasem bo autko wygląda jakby poducha wystrzeliła
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
potwierdzam ze tak bylo bo mam przed soba zdjecie ktore w poniedzialek przyjdzie do Seves`a :polew: niezły przeluj nie zamiast anulowywać czym prędzej tą fote to sie jeszcze chwali 3mam za zakup
-
Spoty Katowice i okolice
Mario w sobotę to ja nawet do tortu nie dotrwałem odpadłem niedługo po płonącej świni nie mom pojecia ale widac ze wszyscy znali tekst :decayed: ---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:29 ---------- po 4-tej wrocilem z kawalerskiego... ja z kawalerskiego przed chwilą do domku wróciłem ale było bez wyjścia na miasto na spokojnie w mieszkaniu kawalera ---------- Post added at 14:59 ---------- Previous post was at 14:56 ---------- tanio też tego nie da rady zrobić drożej o zwrotnice ? czyli zaciski i jarzma z 312 pasują ? pod 320 pewnie nie, ale jak zmieniasz z 288 to pewnie koszt podobny dokładnie czytałem wątek jakis czas temu.. tylko póki co można jeszcze dorwac graty z allrołda ale nie wiadomo jak długo części będą dostępne
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- [B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
no to niezła cena.. kompletne za tyle? czy same lampy bez przetwornic i zarnikow? różnica miedzy ksenonem a hidem to żarówki- mocowania mają inne.. środek miażdzy Ksiądz a Ty nie kupowałeś czasem kolorowego FISu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry no jak nie BT to tez bym mial jeszcze zimowki a tak trzeba ostroznie przejezdzic tych kilka dni ---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:21 ---------- kuna co jedziesz ogladac? Wyjdzie Ci pozyczyc autko od ojca a jak cos ja mam podobna myjke do sprzedania kupilem na allegro ale u mnie nie dziala tzn sika z przerwami.. Tak ze sika przerywa sika przerywa i w tym momencie mi swiatlo w garazu przygasa hahaha.. Nie chcialby se jej ktos zobaczyc co to za przyczyna- Spoty Katowice i okolice
Kędzior no i ja najlepszego w ogole Adasko o czym mty tu spiewali ? https://picasaweb.google.com/116319540166085882498/6UrodzinyAudiA4KlubPolskaBukowinaTatrzanska2012#5723896587082997298 - [B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ