Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert chyba też ale tego jednoznacznie nie potwierdził
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany kiedy będzie jaki spot w kwietniu Może następny weekend w sobotę jakiegoś grill'a w miejscu gdzie Blant kiedyś znalazł 1. no niesamowicie to zdupczyli... przez 5min umieli te 2bramki utrzymać zeby kurw na 30sek do konca jeszcze z takij akcji dac se ciulnyc 2. to co robiymy? jo tam jakieś koleżanki mom ale byłoby raźniej i ciekawiej chołotą objechać... jo moga kierować 3. grill... w końcu grill 4. a to Badboy o maluchu pisoł o mnie? ale żech tego nacyferkowoł
-
Grupowy chiptuning Katowice?
napisz do mistrza Gregory jest z Kalet i jak mało kto zna się na 1.8T ale logi w dieselku też Ci bez problemu zrobi.. tylko nie zapomnij o jakimś skromnym prezencie dla niego bo ostatnio jest strasznie zajęty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry no i pojechała ---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:57 ---------- aaaaaaaaaa i Wesołych Świąt dla wszystkich ---------- Post added at 16:13 ---------- Previous post was at 15:59 ---------- Synki.... co byscie powiedzieli żeby w poniedziałek się jakoś zgodać i objechać razem pora Waszych Frel
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty to wiesz i ja to wiem i.. kasku się nawet nie powinno pożyczać ale zapytał czy mam jakiś bo widocznie nie ma .. powiedziałem że mam ale shoeia za którego dałem 1700 więc powiedział yyyy no to dodałem ze zapytam brata bo brat jeździł w naxa i ten kask gratis dostanie bo się brat zgodził jeśli się nie rozmyśli oczywiście.. kurde nie wiem czy go nie zniechęcić czymś czasem dylemat mam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
łooooooooooooooo a tak właśnie się zastanawiam co się tak gorąco w temacie zrobiło no Siemian aleś doebał konkret czapki z głów
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
ciepło ciepło oooo właśnie o to mi chodziło ale z normalnej a4 ma taki jak ja mam nie?? więc wychodzi na to że tak... biksenon ma ciemne środki, ksenon z s4 ma ciemne środki (ale pewnie małą soczewkę? ), a ksenon z a4 tak jak zwykla lampa są takie same (chodziło mi m.in o układ żarówek bo np w biksach soczewka jest większa a postojówka jest gdzie indziej ) a nigdy nie umiałem rozpoznać czy lampa jest zwykła czy ksenon (nie sugerując się spryskami )
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak chcesz za darmo kapa z wentyla to przijedź do zakupu motora dostaniesz gratis ta kapa a szczerze to synek co dzwonił prawdopodobnie dostanie kask gratis i może jakieś 100-250 mu na paliwo spuszczę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
10% do mnie jak to kupuje dziołcha bo jednej posłałem twego linka Jo też posłoł, to chca 15% kuzynka ? to jo jej tyż posłoł to Tomasz nieobciążając Sevesa do każdemu po 12,5% K-uuuuurwa jeszcze pora synków sie odezwie i bez moto i bez kasy zostana
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jutro podobno sprzedom moto
-
Grupowy chiptuning Katowice?
jeszcze muszę przekonać "ministry of finance (żonę)", że wirus to podstawa egzystencji wiesz co.. najefektywniejszą ofecjalną zaletą jest... "spalanie spadnie po programie... i tu podajesz wymyśloną wartość np- 20% " faktycznie jak tu pisaliśmy wcześniej może spaść przy spokojnej jeździe, a drugi pewnik: będzie bezpieczniej bo wyprzedzanie krócej trwa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie gadaj to jest kilka śrubek na krzyż jak podsufitke z garściami spinek s-line to zrzucałeś w czornym blb ,a hebelków nie zmienisz no nie ale mi pomagał taki facet złota rączka z Jastrzębia i przegościu z zabełkowa a podsufitka jak odpadnie to najwyżej guza kierowcy albo pasazerowi zrobi a heble jak odpadną to niezły umfall może być a szczerze to podobno jest wielki problem z odpowietrzeniem tylnych hebelków po wymianie
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Darecy nie zastanawiaj się ja bym się nie zastanawiał u Was wrażenia po programie to kosmos jakiś, a że cena trochę wyższa .. trudno... przyrost jest bardzo duży i wyraźnie odczuwalny
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no ja w chwili słabości namyśliłem się i ok 18 rozmawiałem z pewnym Kolegą który powiedziął mi że nie ma sensu bo nikogo nie będzie achhh i na kolację zjadłem kanapki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja prawdopodobnie dziś lub jutro wymieniam komplet tył ... jarzma zaciski pomalowane 288 w końcu wpadają ---------- Post added at 07:27 ---------- Previous post was at 07:26 ---------- oczywiście sam tego nie robię nie jestem tak rozgarnięty jak Wy
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
to też od żarówki/żarnika zależy jak wrzuciłem hid to też jest przepaść ale mi chodziło o budowę zewnętrzną... czy są jakieś widoczne z zewnątrz zauważalne różnice pytam praktycznie tylko dlatego żeby wiedzieć czy mój hid będzie się wyróżniał z zewnątrz względem prawdziwego ORI ksenonu
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
jaka jest w ogóle różnica z zewnątrz pomiędzy zwykła lampą a ksenonem? zwykłą i biksa znam i rozróżniam
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Kolego otwieranie/domykanie szyb jest ustawiane na pewno w adaptacji- jest tam też otwieranie/zamyaknie szyberdachu z pilota.. sprawdz jakie masz wartości wpisane z tego co pamiętam powinno być 15 bez szyberdachu.. 95 z szyberdachem... ale mogę się mylić także proszę to sprawdzić
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a co w leonach jest cos nie tak z amorami? -30 to nie jest dużo i seryjne amorki wiadomo że będą pracowały na innym skoku ale wiem że wielu chłopaków zakłada same sprężyny i nic się nie powinno dziać wg mnie nie ma co się obawiać.. ajk klękną amorki to dopiero wymienić... szkoda niepotrzebne wg mnie wydatki piętrzyć ale to tylko z tego mówią użytkownicy wiem... nie znam się
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Chopie jo już od 22 zech się zbiyroł spać więc ani też żech się staroł za fest nie zagłebiać w pisanie z Wami bo potem roz dwa i godzina 2h mijają a i tak mi to wczoraj zaś średnio poszło i kolejny kryzys z rana
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mario ładne mi z rana... przecież to jeszcze noc była Co ty gadasz... dla mnie to taka pora akurat Jak bym tyle spotów w tygodniu obejżdżał też bym nie miał kiedy spać :grin::grin: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
na razie tylko tyłem jest w klubie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
wydech to się nazywa rura
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
idealnie a było tak blisko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no spoko Kuna luuuz ja sobie żartuję jak zawsze sorry że tak dziwnie zdanie sformułowałem