Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammerku sprawdziłbyś mi nr halogenu lewego do mnie jaki będzie? dzięki
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ja Ipoda nie mam... u mnie uchwyt wgląda tak http://img13.imageshack.us/img13/9291/sam25151280x768.jpg takie gumowo-plastikowe mocowanie, które można kupić na allegro pod dany smartfon. U mnie jest on przymocowany na jednej śrubce. Możesz kupić też oryginalny uniwersalny uchwyt, który podobno wzmacnia sygnał antenowy Audi Universelle Handyablage BT für die Handyvorbereitung 9ZF in der Armlehne | eBay ---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ---------- Jak już to do Ustronia ja jadę przez CZ, wyjazd o 8:30 i gdzieś tam na was poczekam Hamer nie obraź się ale te listwy to wiocha http://cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif nie no na żywo to nawet całkiiem fajnie sie prezentuje- co prawda mógł lepiej kolor dobrać ale jeśli jemu/jego kobiecie taki kolor się podoba Jeszcze zadzwonisz i będziesz coś potrzebować ---------- Post dopisany 31-08-2012 at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2012 at 11:38 ---------- Hammerku może jakieś foty z wczorajszego rezanka?
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
To trzeba cały bagażnik wybebeszyć chyba? a nie masz tych srebrnych uchwytów u siebie w sedanie?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Najlepszy :polew::polew: Dlatego reszta dopisała, było ze 20 furek i dostaliśmy rabat na szaszłyka 15% Pani powiedziała że jak ten w okularach nie będzie przyjeżdzał to rabat będzie stały na wszystko
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i dzięki za spota
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
rozumiemy rozumiemy:wink: Laki to siła wyższa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
yyyy mi tez sie przypoamnialo mam cos waznego do zalatwienia :grin::grin:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja nie wiem czy z nimi tyle wytrzymam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja się dziś melduję- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja kiedyś słyszałem że jeśli chodzi o wahacze passat b5/audi a4 to lepiej brać regenerowane ori, niż zamienniki bo zamienniki często padają. Wiadomo zamiennik zamiennikowi nie równy.. i tak tylko słyszałem nie wiem ile w tym prawdy- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale się dałeś przyłapać H4mm3r :polew::polew::polew: Ty też się ładnie wypinałeś :polew::polew: co jak co ale riposty Hammer ma ładnie dopracowane ---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chętnie ale ja odpadam niestety pozwolicie że pociągnę temat może chodzi o większą średnicę całego koła zastanawiam się bo sam o tym kiedys słyszałem tj że mniejsze koło=lepsze przyspieszenie, większe koło= wyższa Vmax może tu chodzić o auta które mają za krótką skrzynię tj na "małych kołach" nie pojadą szybciej bo obroty im nie pozwolą ale mnie wzięło na przemyślenia w ogóle jestem po dość ciężkim treningu i... kasztelan psssst- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Pane powiem Ci ,że jak tak czytam to tok dedukcji bombowy :grin::grin::grin::grin::grin: hahahahahha o lol na swoje usprawiedliwienie mam tylko godzinę o której to pisałem bo pracuję do 14:00 seves nie przejmuj się ja widziałem felgi 17" w całości z carbonu, które ważyły ok 1kg więc wszystko zależy od materiału a nie rozmiaru ja trzymałem takie w ręce niestety nie są zbyt trwałe bo trzymałem je u tego majtra co naprawia felgi od tego czasu szukam na ebayach i allegro ale ni ma- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Pane powiem Ci ,że jak tak czytam to tok dedukcji bombowy :grin::grin::grin::grin::grin: hahahahahha o lol na swoje usprawiedliwienie mam tylko godzinę o której to pisałem bo pracuję do 14:00 ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- nooooo- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hello Gryfi powiem Ci że nie wiem czy nie miałeś racji z tą Vmax na większych kołach bo nie wziąłem pod uwagę szerokości opon ---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- ciekawe jakby było na laczkach tej samej szerokości ale pewnie miałaby do tego znaczenie jeszcze masa całego koła bo wiadomo że cięższe koło to mniejsza moc a większe koło z reguły jest cięższe od lżejszego- [B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
cały bagażnik wygląda jakby nie był używany:decayed: gdzie kupiłeś siateczkę i za ile jeśli to nie tajemnica?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry dzień- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ja Ipoda nie mam... u mnie uchwyt wgląda tak http://img13.imageshack.us/img13/9291/sam25151280x768.jpg takie gumowo-plastikowe mocowanie, które można kupić na allegro pod dany smartfon. U mnie jest on przymocowany na jednej śrubce. Możesz kupić też oryginalny uniwersalny uchwyt, który podobno wzmacnia sygnał antenowy Audi Universelle Handyablage BT für die Handyvorbereitung 9ZF in der Armlehne | eBay ---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ---------- Jak już to do Ustronia ja jadę przez CZ, wyjazd o 8:30 i gdzieś tam na was poczekam Hamer nie obraź się ale te listwy to wiocha http://cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif nie no na żywo to nawet całkiiem fajnie sie prezentuje- co prawda mógł lepiej kolor dobrać ale jeśli jemu/jego kobiecie taki kolor się podoba- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
dokładnie, ciekawi mnie jak to się mogło stać... albo dzieciaki robiły coś... nie wiadomo co albo ktoś specjalnie podpalił furę obok przecież taki ogień nie bierze się znikąd i przez przypadek bo niby jak- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
o urwa Pablo i ja współczuję... dopiero dziś Twój wątek odgrzebałem- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zagłosowane- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
dzięki za cynk Domin- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Był pomysł że wystarczy zakryć klapę, bagażnik i zderzak i się pomaluje ale są na niej bąble i nie mogę tak po prostu malować w poprzedniej b6 2001r tą listwę miałem w idelnym stanie ale w tej furce ten chrom odchodzi jakoś badziewnie - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81