Treść opublikowana przez otles2
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heh ja tam na swojego klekota nie narzekam najmniej pali w trasie jak się jedzie około 160 mój wcześniejszy tdi to już inna sprawa bo to zabawka była ze 150ps na 240 amoment taki ze na 3 kolo gubiły przyczepność )
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
taaaa ))
-
[ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2
heh Czary.... w Bydgoszczy studiuje i tu siedzę już 8 lat dlatego wpisałem Bydgoszcz ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
BUla87 zw Świecia to masz 20 min drogi :P ja śmigam z osia i mam 70 daje rade w 40
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to co robimy spota czy nie z chęcią bym poznał się w realu i po paczal na wasze autka
-
Felgi Repliki
www.interalu.pl to jest sklep mojego kolegi powiedz ze nr dostales od Otlesia napewno sie dogadacie a felgi ma naprawe dobrej jakosci
-
Felgi do oceny
1 ale musi być przyzwoita gleba
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
będzie trzeba umyć autko ;d;d
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2
NO to gra w weekend jestem w bydzi wiec mogę się do kulać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja tez postaram sie podjechac moim klekotem tylko napiszcie szybciej gdzie i kiedy dokładnie:)- [B6 AWX] Avant TDI srebrna rozpierducha
Ładne auto trochę czasu minie i będzie gicior powodzenia w modach a co do przełącznika możesz sam go odnowić poszukaj na forum )- [ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2
no wlanie coś mi tu z tymi fotami nie poszło potem pokombinuje ---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:07 ---------- a kiedy w Bydgoszczy jest najbliższy spot to bym postarała się podjechać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich- [ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2
witam watek został odświeżony zapraszam- [ALL B7] Które sprężyny najbardziej komfortowe H&R,Eibach,Weitec...............
nie tyle firma co specyfikacja poszczególnych springów bo jeżeli kupujesz sportowe to wiadomo ze musi być twardo a jeżeli kupujesz takie o charakterze standardowym które maja za zadanie jedynie obniżyć auto to oczywiście będzie bardziej komfortowo firma bym się nie sugerował.- [ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę
Ja więcej jak 1500 bym nie dal ja sprzedawałem moje 18" org AEZY z oponami na co najmniej 2 sezony za 1300 koledze z forum- [ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę
Hmmm niech wyśle ci zdjęcie od wewnątrz i będzie wiadomo co i jak cena średnia- [ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę
powiem tak moj kolega handluje chinskimi felami i sam jedzi na takich majac e46 3.0tdi i lekko nie maja i nic sie nie dzieje tylko jest sprawa taka ze na takich felgach opona musi byc z wyzeszj polki- [B6 AVJ] Sprężyny Spraco - warto ?
masz ośkę czy quattro- [ALL B7] Ma ktoś takie felgi w b7? jak to wygląda na zywo?
Dodaje linke do foto z przymiarki 19'rs4 do mojego b6 myślę ze jedynym sensownym rozmiarem tej felgi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/539069d7d926380c.html- 19" 9,5j et35 do b6 ???
a ilu calowe felgi miałeś ??- 19" 9,5j et35 do b6 ???
Przymiarka tylko, założę dopiero jak zawias zmienię bo na tym to jak na szczudłach by wyglądał a oznaczenie moich sprężyn to kolory niebieski, biały i różowy ;d- 19" 9,5j et35 do b6 ???
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/539069d7d926380c.html- 19" 9,5j et35 do b6 ???
kurde a do przodu jakbym wsadził 8,5J tez z et 35 ?? to będzie Oki??? - [ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2