Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

otles2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez otles2

  1. heh ja tam na swojego klekota nie narzekam najmniej pali w trasie jak się jedzie około 160 mój wcześniejszy tdi to już inna sprawa bo to zabawka była ze 150ps na 240 amoment taki ze na 3 kolo gubiły przyczepność )
  2. taaaa ))
  3. heh Czary.... w Bydgoszczy studiuje i tu siedzę już 8 lat dlatego wpisałem Bydgoszcz ;P
  4. BUla87 zw Świecia to masz 20 min drogi :P ja śmigam z osia i mam 70 daje rade w 40
  5. to co robimy spota czy nie z chęcią bym poznał się w realu i po paczal na wasze autka
  6. www.interalu.pl to jest sklep mojego kolegi powiedz ze nr dostales od Otlesia napewno sie dogadacie a felgi ma naprawe dobrej jakosci
  7. 1 ale musi być przyzwoita gleba
  8. będzie trzeba umyć autko ;d;d
  9. NO to gra w weekend jestem w bydzi wiec mogę się do kulać
  10. Ja tez postaram sie podjechac moim klekotem tylko napiszcie szybciej gdzie i kiedy dokładnie:)
  11. Ładne auto trochę czasu minie i będzie gicior powodzenia w modach a co do przełącznika możesz sam go odnowić poszukaj na forum )
  12. no wlanie coś mi tu z tymi fotami nie poszło potem pokombinuje ---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:07 ---------- a kiedy w Bydgoszczy jest najbliższy spot to bym postarała się podjechać
  13. Witam wszystkich
  14. witam watek został odświeżony zapraszam
  15. nie tyle firma co specyfikacja poszczególnych springów bo jeżeli kupujesz sportowe to wiadomo ze musi być twardo a jeżeli kupujesz takie o charakterze standardowym które maja za zadanie jedynie obniżyć auto to oczywiście będzie bardziej komfortowo firma bym się nie sugerował.
  16. Ja więcej jak 1500 bym nie dal ja sprzedawałem moje 18" org AEZY z oponami na co najmniej 2 sezony za 1300 koledze z forum
  17. Hmmm niech wyśle ci zdjęcie od wewnątrz i będzie wiadomo co i jak cena średnia
  18. powiem tak moj kolega handluje chinskimi felami i sam jedzi na takich majac e46 3.0tdi i lekko nie maja i nic sie nie dzieje tylko jest sprawa taka ze na takich felgach opona musi byc z wyzeszj polki
  19. masz ośkę czy quattro
  20. Dodaje linke do foto z przymiarki 19'rs4 do mojego b6 myślę ze jedynym sensownym rozmiarem tej felgi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/539069d7d926380c.html
  21. a ilu calowe felgi miałeś ??
  22. Przymiarka tylko, założę dopiero jak zawias zmienię bo na tym to jak na szczudłach by wyglądał a oznaczenie moich sprężyn to kolory niebieski, biały i różowy ;d
  23. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/539069d7d926380c.html
  24. kurde a do przodu jakbym wsadził 8,5J tez z et 35 ?? to będzie Oki???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.