Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZuKeRs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ZuKeRs

  1. siema all, znacie kogos kto dobrze ogarnia kodowanie w BMW serii F? w moim dupowozie mam problem aby skrzynie sport 2TB zakodować a co za tym idzie łopatki i lewarek sportowy....
  2. ZuKeRs odpowiedział(a) na ZuKeRs temat w Inne marki
    parę fotek z przygotowań powłoki do sezonu tutaj widać panel klimy od LCI i długo oczekiwany felunek
  3. ZuKeRs odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    ogladalem tego zendera i ekstra ze maja unity p&p, neistety dla mojego dupowozu F25 30d nic nie ma w.g specyfikacji, zastanawiam sie czy od innej wersji moze podpasowac
  4. ZuKeRs odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    za***ista sztuka i ten wykres, graty!!!! zaraziłem się znowu , w pi****u a na felgach miał być koniec PS: te 377hp zrobiłeś na nowym większym intercoolerze czy serii ?
  5. do 1915 bede strzala PS: pumeks nie odpowiada na FB
  6. ja też w sumie mogę zajechać, moduł bym wziął dla ciebie przy okazji Bieniek, pumeksa wydzwoń może na wolne od dziadkowania
  7. Bedziemy coś dziś spocić ?
  8. ZuKeRs odpowiedział(a) na ZuKeRs temat w Inne marki
    Lakier właśnie Paweł ogarnął - Autowax w GDA - ceramika trzyma się jeszcze co rok temu pomagałeś mu nałożyć - dobra robota Tomek, PS:jeszcze twoje hologramy widać W piątek przywiózł mi przygotowaną na zimę, oby pogoda dopisywała to poświeci jeszcze troche Sławek, a komfort rzeczywiście trochę spadł na 20'' jednak prezentacja auta wynagradza ten ubytek
  9. ZuKeRs opublikował(a) temat w Inne marki
    Siema Po tym jak rozstałem się ze swoją A4 3.0 BKN przyszedł czas na coś większego. Docelowo miała być Q7 4.2 TDI po lifcie ale nic w rozsądnej kasie nie leżało w necie. Skusiłem sie na BMW X3 i nie żałuję z silnikiem 3.0 258KM 560Nm w serii jak na razie wystarcza Jak ją kupiłem wyglądała tak. Oczywiście długo seria wyposażenia M pakietowa mi nie wystarczała i sam wymodziłem: - kierownica z łopatkami - panel klimatyzacji od F25 LCI piano - nawiewy wentylacji od F25 LCI piano - DVD dedykowany OEM w podłokietniku i słuchawki bezprzewodowe, - pakiet shadowline - narazie tylko po bokach, nerki jeszcze swieca A w serwisie w Luzinie poszło: - nawigacja 2015 - DVD free podczas jazdy na ekranie, - ALU 20'' - to najlepszy mod, autko zmieniło swój wygląd, a felga wygląda tak W planach jeszcze mam: - wymianę dźwigni zmiany biegów na sport, - aktualizacja softu pod skrzynie sport Jutro pstrykne jakieś foty obecnego wyglądu. pozdro
  10. moze u ola tym razem?
  11. wlasnie jak zerkne to klikne na bank
  12. nom na wakacje chcialem je kupic, w sumie to juz znalazlem w DE tylko jak zerknalem na konto i planowane wydatki na wyposazenie domku, szybko zeszlem na ziemie i zawitaly BBS jak czegos potrzebujesz do modow zapytaj, mam gdzies w piwnicy skrzynke z gratami przeroznymi moze akurat cos podejdzie pod ciebie
  13. foty walą na cyce, a ten czarny przód bandit jest zaje...isty podziwiam Twoje zaangażowanie i mody pierwsza liga
  14. czesc byku a wiesz jak w pracy to mnie nie ma 5 tyg a jak w kraju to teraz mam zawrot glowy z synkiem i nowym domkiem na malego browarka moze dzis wpadniesz ? ---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- no wlasnie a gdzie dzis woogole?
  15. hej gdzie jutro?
  16. to jest to - AZ Serwis - ekstraklasa
  17. ok matarnia 19 ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- wladek, znowu do stolicy musisz sie wybrac
  18. mam to w d*pie:cool1: nie ma to jak hamstwo i prostactwo ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- ja tam nie wiem gdzie lepszy tor o ktorej planujecie?
  19. dziś się z nim widziałem ale zapomnieliśmy na koniec o bicie, nom sporo mam na głowie ostatnio opowiem więcej jutro a na którą to?
  20. Bieniek weź jutro mojego bita - zapomniałem dziś
  21. 1. Bieniek 2. Olo 3. Tomeks 4. Łepski 5. Gamoń Wladi 6. Mydło 7. ZuKeRs

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.