Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
Z samochodu zaczyna sie robić "migająca choinka"
wkoncu cos wymieniles i zaczelo dzialac, mowilem na poczatku z ta przeciwmgielna tylna to popisales sie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
lubisz to suko ....
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
a po vinie je sciagnales tak to co innego juz sie zalamalem ze mam jakiegos ulepa ASO to nie problem, jak wroce do domku a bede po jakies graty rozkoduje VINa i dam znac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobra dobra zajmij sie lepiej cena majowki albo "idz do kontenera" <- lubie to
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jaka roznica pomiedzy kolejka a pociagiem
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
U mnie oznaczenie pakietu exclusive jest takie: WQK - Audi exclusive line dodatkowo: WDA - design package plus PQT - exclusive wheels GP1 - vehicles with special upgrade measures No to u mnie nic nie ma z pakietu exclusive w/g wlepki felge mam opisana tak CH9 = Obręcz koła ze stopów lekkich 8 jx18 et57 nie wiem czy w nia tak wierzyc skoro wypisali tam rolety tylnych szybek, 4 szyby elektr, dekor piano i jakies gowna typu zderzak wzmocniony, tylne hamulce tarczowe bo brak w niej: - szyby tylne dymione ORI - webasto - homelink - pakietu oswietlenie - pakietu schowek - czujnik jakosci powietrza - podgrzewane przednie fotele te wlepy sa chyba nie do konca miarodajne ---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ---------- oczywiscie pakiety typu 1bv, e4j, navi, xenon i inne sa aby nie bylo za duzo szydery
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dalem znaka koledze Tzieland - on czesto tam jezdzi, moze ogarnia temat jak szybko/wygodnie dojechac public trans. pozdro AndyN
-
Dużo pali
temat zalozyles ze duzo ci pali - wiec tym sie zajmujmy, odpowiedz udzieliles sam sobie
-
Brak mocy + wysokie spalanie
PD korekcje ok tez obstawiam przeplywomierz, przejrzyj uklad doladowania powietrza przy okazji czy przypadkiem gdzies nie dmucha powietrze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
moze aresztowali tomeksa za te numery w golfie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobrze walnalem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaroslawiec-gdynia ile to jest km
-
Lcd w zagłówku kilka pytań
aaa no tak - skoro wszystko w jednym to nie trzeba do rnsa z tym schowkiem to wstawiles sobie tylko te rurke wraz z pokretlem - masz moze nr z etki tego gdzies
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tomeks negocjuje % z zarzadem ale mozna jaroslawiec zrobic w tym samym terminie - przeciez to jakies 60km - kto bedzie chcial ten pojedzie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
thx tomek ten caly proces lakierowania wlasnie mnie przeraza, boje sie roznicy kolorow - w realu wyglada to dosc naturalnie ale rozni sie od drugiego taboreta mam Megsa zestaw do skory, ladnie wyciaga brud i conditioner fajnie zmiekcza - to wszystko co dotychczas robilem i pewnie przy tym zostane
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://korki.trojmiasto.pl/Gdynia-nocne-wyscigi-na-cwierc-mili-n57378.html
-
Lcd w zagłówku kilka pytań
mialem te lodowke w poprzednim B7 w/g mnie ten mod to przyrost formy nad trescia - brak miejsca - no chyba ze potrzebujesz jak prowadzisz zimnego browara ja tam wole lodowke w bagazniku jak ogarniesz podlaczenie do rns, montaz w zaglowku daj znac tutaj czy w warsztacie - jestem ciekaw jak to ci wyjdzie
-
Brzęczenie po wyjęciu akumulatora
moze nie domagajaca syrena alarmowa - dodatkowego alarmu - zuzyla sie bateria backupowa syrenki i juz brzeczy zamiast ryczec
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
moge poprosic specow o jakis zestawik jak dopracowac taki fotel - kiepskie zdjecie co prawda, ale widac jak od wsiadania ladnie zalamuje sie skora znam cuda z lederzentrum - tam wszystko ladnie wyglada na zdjeciach i filmikach tylko moze od strony praktycznej a nie reklamowej czegos sie dowiem z gory
-
Lcd w zagłówku kilka pytań
kurde a kiedys sprzedalem 4 zaglowki skora czarne za psie pieniadze a tak bylby nowy modzik .Pablo - dobry pomysl z tym dvd gdzie wszystko jest w zaglowku - nie trzeba zapychac i tak malego schowka
-
B8 TrOOOOp
tak czulem mieso nosem zaraz wszystkie zderzaki z alle RS6 poznikaja
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
thx wlasnie ustalam warunki wykonu jeszcze nie jestem pewny czy to chce - jednak ponad tysiak nie moj
-
B8 TrOOOOp
ten zderzak przedni z tym grillem z jakiej to wersji
-
Zaślepki w miejsca po uchwycie do zestawu głośnomówiącego w kokpicie
nom z tym uchwytem moze byc ciezko, bo jak juz ktos chce sprzedac tunel to z uchwytem, ja widywalem tunele srodkowe z uchwytem telef za 50-80 zl - zawsze mozna zadzwonic do sprzedawcy i umowic sie aby nie wysylal tunelu tylko sam uchwyt - tansza przesylka PS: za 2 tyg bede zmienial swoj tunel kolor czarny - bede wstawial bez uchwytu, jak poczekasz oddam sam uchwyt za 60 z KW
-
Przekładka tylniej kanapy
to tylko lepiej dla ciebie skoncz temat wymiany do konca i napisz dla potomnych co trzeba bylo dokupic, co flexem potraktowac, co pasowalo a co nie