Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
jak bedziesz bardzo chcial to pozycze ci ksiazke - ja nazywam ja biblia dzieki niej jest latwiej ale silna wola musi byc tez oczywiscie
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
no właśnie
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
dobre dawaj na silke poruszaj sie aby spadki ci sie nie narobily zalatwil ci nasz kolega witaminki?
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
nom tez mam wku....a na to a nie chce grac w hu...ka bo niedawno bylem na lekarskim jak maksim sie rodzil
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
nie podskakuj co u ciebie, stary w domu? ---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:04 ---------- wroce do PL to rozpisze dokladnie swoja wlepe kiedys sprawdzalem pare symboli - sline, bose, automat itp bajery pamietam ze mialem na wlepie
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
tomek na czas rozgrywanych meczow bedziesz musial wziac wolne z tyrki - autem nie wyjedziesz ze srodmiescia ps:kto jako czwarty idzie na mecz z wami?
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
auto bez programu jezdzilo tak se - w porownaniu do poprzednika 2.0 BLB to calkiem fajnie jak tylko soft wrzucilem - pomimo ze lajtowy - odczulem i to znacznie polecam i tobie marcin
-
Poszukiwana instytucja, która wykona polerkę auta
szeryfów .....
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
nawet bym się nie zastanawiał Robert tak sie zastanawiam czy pakiet exclusive był jakoś oznaczony na wlepie ORI wypasu - wiesz coś na ten temat? bo dla przykładu Recarosy sa z katalogu exclusive, te felgi BBS co mam również
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
ZNACZKI AUDI EXCLUSIVE - dzięki Młodemu zostały zlokalizowane numerki tych nowszych co sa na czerwonych recarosach 4H0853713B3Q7 - 47pln x2 sztuki lewe 4H0853714B3Q7 - 47pln x2 sztuki prawe N0120534 - spinki do znaczków - 0.47pln x12 sztuk ---------- Post added at 15:35 ---------- Previous post was at 15:27 ---------- dziękuje za miłe słowa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to opona 225 na 8 calowej feldze bedzie ideal na tyle ze kazdy kraweznik twoj i felgi tez 0.5 cala to 12mm do tego 2 mm z et 48 daje 14 czyli na kazda strone kola po 7mm szersze - a to za duzo Alona nie ryzykuj, 7,5 cala felga to max u ciebie i et od 45 do 50 i bedzie ok
-
[ALL] Szum z drzwi podczas jazdy
skoro intercars nie ma i to sprawdzona informacja to tylko ASO
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nom tez mi sie wydaje ze powinna miec 7 max 7,5 cala 8 cali to ja mam przy 18 i do tego opona w ori powinna byc 235/40/18 aby felga nie wystawala rantem i nie kraweznikowala cos mi sie wydaje ze ty powinnas miec opone 215 szerokosc i felge 7 cali - a et 45 / 48 / 50 to juz znikome roznice.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie ma to jak dobra szydera
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jaki rozmiar opony powinnas miec do leona
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
tak dokładnie te na ebayu na szczęście ktoś przelicytował mnie i obecnie cena to 92 eurosy za dwa znaki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona 48/50 et to 2mm zwroc uwage tez jakiej szerokosci sa te felgi 7 / 7,5 / czy 8 cali tutaj roznica jest wieksza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pozycja 42 tylko na druga strone bo to jest prawa ja potrzebuje lewa thx artur
-
Demontaż pasów (napinacza) z dzielonej kanapy.
napisałeś w temacie i w 1 wątku w liczbie mnogiej a środkowy jest jeden
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Mam fotel z ori instalacją, modułem i silniczkami pod memory. Tapicerka strony kierowcy zrobiona - tzn. wyposażona w ori wiązke, sterownik full i memory - składanie lusterek już działa . Jeśli dobrze rozumiem pozostała tylko czerwona kostka w podłodze do obłożenia - mam ja wyposażoną w piny 2,3,4,5 000 979 132 - czy tych pinów potrzebuje do tej kostki - rozumiem ze 5 sztuk tzn. 3 kabelki z ASO Możesz zerknąć poniżej i poprawić jak coś źle zrozumiałem Pin 6: CAN High z kostki czerwonej podłogowej do kabelka od PDC pomaranczowo/zielony Pin 7: CAN Low z kostki czerwonej podłogowej do kebelka od PDC pomaranczowo/brązowy Pin 9: Linia diagnostyczna sterownika memo - ty podpiąłeś sie w kabel diagnostyczny 15pin - ale napisałeś że można wykorzystać wiązke PDC - jaki kolor kabelka????? Pin 10: Połączenie sterownika memo ze sterownikiem drzwi kierowcy - tutaj nie moge skumac ze schematu ktory pin w jakiej kostce.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
all black mystic potrzebuje nerke dla kolegi - już szukam dla ciebie czerwono-czarnych
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tylko jakie ET przy 18" Bieńku
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie powiem ci dokładnie rozmiarem podobne do siemianowych
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
RSowe hamulce - ostatnio widziałem setup z hamulcami od touarega 5.0 w A4/B7- nie wiem jak to tam hamuje ale rozmiar jest koza
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
dla potomnych dzięki koledze młodemu nr. kat. to - 4H0853713B3Q7 - są to nowsze znaczki - kształt łódeczkowaty występują też w kształcie prostokąta jednak w RS4 2008 widziałem właśnie takie więc gites można zamawiać aha, błędnie zatytuowałem opis wątku gdyż te znaczki jak już występują to na 4 tapicerkach a nie tylko z przodu