Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
Siłownik tylnej klapy AVANT
jak jest dojscie w slupku to petarda - proponuje wlozyc ten uchwyt i podjechac do jakiegos blacharza aby spawa polozyl od srodka - najlepsza rzezba:wink: tak mi sie wydaje z zalozeniem poradzilem sobie bez problemu - klapa byla lzejsza o szybe pozatym kazdy amor czy to podroba - ktore tez sa dobre, czy to ori maja swoistego rodzaju zabezpieczenia przed wypadaniem z uchwytu karoserii, gorzej bylo ze sciagnieciem, po demontazu zabezpieczenia - taka mala blaszka na uchwytach amorka w ori przypadku, trzeba ja sciagnac i zlazi amor u mnie nie chcial zejsc lekko, bylo ciezko i tez dalej nie chcial zejsc - a robilem to sam o 20:00 klapa otwarta i wkoncu stanalem z boku jak ........ to wyrwalem chwasta wypialem wkoncu amora ale ponioslem przy tej okazji pewne straty -szyba i karoseria wgnieciona teraz sie z tego smieje ale wtedy nie bylo mi do smiechu
-
Z samochodu zaczyna sie robić "migająca choinka"
a moze jakis chinczyk jest pod maska i robi ci takie psikusy sory ale twoj opis problemu mnie rozbawil i musialem nie wiem co masz za auto, brak w profilu dziwne masz objawy, moze auto po powodzi oby nie i lepiej sprez sie z ta wymiana zarowek i powymieniaj na nowe, dodatkowo te ktore ci sie wlaczaja i wylaczaja przegladnij dobrze, dognij blaszke, spryskaj electro-cleanem, poprostu poswiec autu troche czasu a one nie bedzie ci kazac biegac co chwile dookola auta i sprawdzac lampiony
-
Rozładowujący się akumulator
ja zaproponowałem najlepszą w/g mnie firme Varta - to drogi towar ale najlepszy nieraz warto rozwazyc cos tanszego - ale to juz decyzja do ciebie i dla twojego portfela
-
Rozładowujący się akumulator
jak myslisz o audio to patrz pod pojemnosc, jak dasz za duze Ah - powiedzmy o 20% wieksze niz powinny byc - a do tego krotkie trasy to tez akusia wykonczysz szybko przy srednim i zdrowym, przedewszystkim nowym - nie uszkodzonym aku i dobre audio pociagniesz nie kupuj uzywki jesli nie jest z pewnego zrodla no i nie radze kupowac na wysylke kurierem - bo czesto tak jest a kurierom ciezko i rzucaja tym po aucie itp a wtedy pekaja ogniwa Pb - i aku jest do d.....y ze swoja pojemnoscia
-
Rozładowujący się akumulator
zerknalem szybko na bosch i tez rozbieznosc, w/g mnie 63 jest juz dosc silna 610A - i cenowo bedzie rozsadniejsza ale wazniejsze od ceny jest dopasowanie pojemnosci pod twoj alternator, a tu nie mam pomysla
-
Rozładowujący się akumulator
hmm, to dziwne ze tak duza rozbieznosc pojemnosci ADR co to za silnik?
-
Rozładowujący się akumulator
z tego co piszesz to juz dlugo nie polatasz na tym akusiu bo jego zywot dobiega konca albo alternator nie domaga, tzn. zamiast ok 14V ladowac moze tylko 12 laduje albo mniej, przez co alarmu na zegarach nie ma akumulator kup dokladnie taki jak w specyfikacji do twojego silnika, nie wiekszy nie mniejszy polecam varta - online sprawdzisz jaki jest przypisany do twojego silnika
-
Montaż Alarmu
proponuje zwrocic uwage na syrenke alarmowa jaka bedziesz montowal do swojego alarmu w 99% przypadkow montuja najtansza syrenke z wlasnym zasilaniem warta 15pln ktora po schowaniu po maske nawet kota nie przestraszy a juz nie wspomne ze masz ja uslyszec w domku przy zamknietych oknach zainwestuj w dobra syrene i schowaj ja na tyle aby jednym ruchem dloni ktos jej nie chwycil i nie wyrwal zamykajac chocby w wiaderku po kiszonej kapuscie poszukaj na alledrogo sa dwa rodzaje malych syrenek za 35 i ok 50 pln ktore daja 135decybelkow albo wiecej, polecam to dopiero napierd......la
-
Siłownik tylnej klapy AVANT
ostatnio przerabialem temat silownikow w swoim avancie o szczegolach nie bede pisal- wtajemniczeni wiedza o co kaman podpowiem ci tyle ze te mocowania w slupku i w klapie sa wkrecane w blache w jakby przyspawana nakretke teraz musialbys miec na tyle dlugie te uchwyty aby zalapac dodatkowa nakretka, hmmm jakos nie wydaje mi sie aby te mocowania byly na tyle dlugie nie wiem jak w slupku ale w klapie nie dojdziesz kluczem do tego miejsca - nawet jak szyba wycieta nowe silowniki sa mega silne, nawet jednej sztuki nie bylem w stanie schowac naciskajac na maxa nie chce cie martwic ale to slabo to widze i jestem ciekaw jak sobie z tym poradziles
-
[ALL] Jak wyczyścić relingi?
olek_BB - zgadzam sie z twoja opinia raz wyczscilem srodkiem do czyszczenia baterii - nazwy nie pamietam, na bank prod. hansgrohe efekt przy nakladzie pracy prawie 1h w 50% mnie zadowolil - makki pokazal tutaj robote na 100% minal tydzien, dwa i znow utlenily sie relingi wiecej tego nie robie
-
Spoiler Lotka nr. części 8E9827933C Heckspoiler
lotka ori s-line B7 ma dwie tulejki do przykrecenia w klape oraz w/g elsy dodatkowo nalezy uzyc kleju aby zamontowac taka ori lotke na zwykla klape ktora nie posiada otworow /czyt. nie pod sline / nalezy obciac te dwie tulejki i dobrze przyklejic lotke
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
weź spójrz na te foty, jakość aparatu jak z biedronki, żarówki z biedronki, rozproszenie światła jak z biedronki nic dodać nic ująć zdania nie zmienie
-
Problem z czujnikiem pedału hamulca
dokładnie jak pisze tomek na tysiąc%
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
powiem ci że widać z daleka że to z Biedronki lampiony
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
co z tylna kanapa Grzechu, wyrezales podgrzewanie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
twoje manewry
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z tym koksem pojechal jak slysze te slowo odrazu przypominaja sie stare dobre czasy teraz wh...uj nie moge testy mi robia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurde, Poziek zaskoczyłeś mnie
-
A8 D3 na 20" :)
mialem przyjemnosc prowadzenia A8 po lifcie 4.2 tdi i od tego czasu zakochalem sie w tym aucie no i ten silnik mruczal i ciagnal rewela moc, komfort, przestrzen, jakosc poprostu miazga rocznie latam ok 10-15 tys wiec rodzaj napedu raczej nie ma u mnie znaczenia kolegi S8 to ta http://autovariant.otomoto.pl/audi-s8-5-2-v10-ceramika-tv-solar-bose-C23645888.html jazda tym autem - brak slow jeden minus to przy predkosci 295km/h w 45 min spalila 2/3 baku ---------- Post added at 00:04 ---------- Previous post was at 00:02 ---------- nie sprawdzalem tego spalania, przytaczam slowa sprzedawcy aby nie bylo ze zaraz znajdzie sie jakis szeryf i bedzie mi wyliczal pojemnosc baku itp
-
A8 D3 na 20" :)
graty auta moje nastepne wlasnie A8 D3 dlaczego szukałeś A8 benzyne i z tylko z taka pojemnoscia? Pytam, bo mam do kupienia S8 z fajnym rabatem ale kompletnie nie wiem nic na temat usterek tych jednostek silnikowych.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kiedys byl w Gdynii nazywał sie Las Vegas - od kiedy naszego kolege tam postrzelili zamknąłem interes ---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:32 ---------- tak na serio to ja nie znam godnego polecenia lokum blisko śródmieścia
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
sam już nie wiem tomek wymieniłem plyn i pady ostatnio, tarcze zdrowe, nowe pady nie piszcza - a to mnie wku...wia jak cos mi sie odwidzi znam droge latem odbieram chalupe wiec juz sporo spraw narasta z kazdym dniem - nie mam czasu na silke z kolegami skoczyc ---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 22:00 ---------- najlepszego wtedy czemu ja nic nie wypilem ty mendo
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
hiszpanki polskiego/wschodniego pochodzenia na La ramble street w Barcie sporo tam naszego towaru teraz na Wałach Jagiellońskich/Długa w Gda będzie się działo
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
widzisz Tomek - sluchaj sie starszych kiedy masz urodziny - dostaniesz w prezencie biblie odemnie
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
:hi:podziękował ściągałem pare razy przód auta aby do webasta się dostać więc jak słysze o ściąganiu zderzaka - drobne odrazu mi się nie zgadzają ---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:38 ---------- eee tam, z tym zaśmiecaniem tabsy nie dadza rady - ta tez jest nikotyna w bibli napisane ze to zaden sposob na rzucenie, bo to nikotyna jest tym drugiem a wiec nie pozbywasz sie glownego zla tylko odkladasz w czasie prawdziwa wole rzucenia od taki madry jestem