Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZuKeRs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ZuKeRs

  1. nom mialem takie wnetrze - z sentymentem wspominam do twojego wnetrza w/g mnie zmieni jego jakosc alu szczotkowane sorki ale nie dopuszcze ci tego 2005/2006 - jak rejestracja 2005 to i prod. 2005 a nie przelom 2005/2006 ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- PS: co za kretyn zamontowal ci syrene w tak widocznym miejscu - wystarczy otworzyc maske, chwycic syrenke i do pudelka zamknac i po krzyku
  2. wiadomo co ori to ori jesli chodzi o gumowe nie ori to tylko petex - guma nie smierdzi, wykon 1 klasa, zaczepy na miejscu - mam i polecam
  3. fajno ze po sprawie i dla potomnych zostawione info szkoda ze wczesniej nie udalo sie nam podpowiedziec abys zerknal na bezpiecznik
  4. nic sie nie zablokuje na milion % - jak sciagniesz klemy - smialo rezaj
  5. mam pytanie co masz na mysli ze rocznik 2005 a modelowo 2006? aha i zapomnialem wczesniej - zmien dekor wew
  6. do teraz doj**ales z tym kraweznikiem witam w klubie - choc ja mam troche miesa ale tez dwa razy sie zastanowie zanim przywitam sie z kraweznikiem
  7. ja obstawiam ze to uzywane jest do wersji dla policji/strazy - np. wlacznik syreny
  8. ladnie idziesz z modami - rob softa jak najszybciej tez sie zastanawiam nad zaciskiem S4 poczules roznice?
  9. 235/35 w B8 to chyba jeden rozmiar za wasko - ale spoko bedzie bardziej kozacko wygladalo a do tego mniejsze spalanie i utraty mocy nie poczujesz teraz uwazaj na krawezniki - szkoda takiej ladnej felgi - 8,5 cala i 235 - hoho
  10. dopiero znalazlem posta 19 / 8,5 / ET32 - felga rakieta dr.J w mojej B7 tez mam 1 rozmiar za szeroka (mam 245/40/18 a powinno byc 235/40/18) i pierwsze wrazenia to odczuwalny spadek przyspieszenia
  11. aby sprawdzic IC wystarczy jak sciagniesz dolna gumowa rure dolotowa do IC jak czesto robisz dolewki oleju?
  12. zapomniales o panelu w tapicerce drzwi kierowcy z 4 ikona skladanych lusterek mimo wszystko gratki moda PS: mnie troche zawiodl ten mod - myslalem ze lustra same beda sie rozkladac po przekroczeniu 10km/h, albo po wrzuceniu wstecznego
  13. z checia oddalbym glos ale nie bylem i mam nadzieje ze nie bede musial nigdy byc na fejsie mam nadzieje ze koledzy z forum nie zawioda
  14. moze w twojej wersji niema sygnalizacji obowiazku zapiecia pasow skoro to sie nie pali a lampka na zegarach jest - ale nieaktywna - znaczy ze byla to dodatkowa opcja
  15. Ten twoj zawias i air wykon jest 1 liga - GRATY !!! Piotrek czy ty tak jezdzisz z ta blenda przednia caly czas?
  16. a nieskromnie sie zapytam te odplywy szyberdachu gdzie ich szukac - wole za wczasu przedmuchac je niz czekac az woda sie pojawi
  17. Ciezko jednoznacznie odpowiedziec, rzadko kto ryzykuje takie testy dlatego brak odpowiedzi. Dla przykladu, ja kiedys pytalem sie czy lustra z A6C6 podejda do A4B7 no i nikt nie byl w stanie jednoznacznie odpowiedziec - zapewne nikt tego nie robil - a ja odpowiedz znam ja obstawiam ze klamka bedzie pasowac z A3 8P - chcialem kiedys wstawic airbag off w lampce podsufitki i okazalo sie ze lampiony z A3 8P sa identyczne co w A4B6/B7, wiec na tej podstawie wnioskuje ze i klamki tez beda takie same - ale jak sam widzisz pewnosci 100% ci nie daje.
  18. no to ja nie pomoge z tym, nie chce wprowadzac w blad - ale skoro kostka pasuje w jednym kierunku tzn ze nie wolno ci pomieszac polaryzacji najlepiej poszukac fotek na allegro - nie raz sprzedaja napinacze z obcietymi kostkami a najlepiej jak jakis kolega z forum zerknalby do siebie do autka w srodkowy slupek i ci fotke strzelil moze podjedz na spota w swoim regionie
  19. ten blog jest czaderski - polecam rowniez starsze watki http://samcik.blox.pl/html
  20. jakie bledy - podepnij VAGa
  21. wydaje mi sie ze gniazdo w napinaczu jak i kostka na kablu daje tylko jedna mozliwosc podlaczenia
  22. mam na sprzedaz srebrne lustra skladane, pamiec, fotochromy z LEDami od spodu - max opcja - jakby co to dziale sprzedam lezakuja
  23. czy do rnse podlacze takie gniazdo? http://allegro.pl/audi-ipod-i2288310087.html czy montujac ami station musze pozbyc sie zmieniarki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.