Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
nom mialem takie wnetrze - z sentymentem wspominam do twojego wnetrza w/g mnie zmieni jego jakosc alu szczotkowane sorki ale nie dopuszcze ci tego 2005/2006 - jak rejestracja 2005 to i prod. 2005 a nie przelom 2005/2006 ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- PS: co za kretyn zamontowal ci syrene w tak widocznym miejscu - wystarczy otworzyc maske, chwycic syrenke i do pudelka zamknac i po krzyku
-
Dywaniki gumowe - jakie polecacie? zaufany sprzedawca?
wiadomo co ori to ori jesli chodzi o gumowe nie ori to tylko petex - guma nie smierdzi, wykon 1 klasa, zaczepy na miejscu - mam i polecam
-
Problem z czujnikiem pedału hamulca
fajno ze po sprawie i dla potomnych zostawione info szkoda ze wczesniej nie udalo sie nam podpowiedziec abys zerknal na bezpiecznik
-
Demontaż Zegarów, i AirBag'a kierowcy... będą błędy?
nic sie nie zablokuje na milion % - jak sciagniesz klemy - smialo rezaj
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
mam pytanie co masz na mysli ze rocznik 2005 a modelowo 2006? aha i zapomnialem wczesniej - zmien dekor wew
-
'My nineteen inch fotostory', czyli 19x8,5 ET32 do B8
do teraz doj**ales z tym kraweznikiem witam w klubie - choc ja mam troche miesa ale tez dwa razy sie zastanowie zanim przywitam sie z kraweznikiem
-
Niebieska kostka 4d0 971 636 d - od czego?
ja obstawiam ze to uzywane jest do wersji dla policji/strazy - np. wlacznik syreny
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
ladnie idziesz z modami - rob softa jak najszybciej tez sie zastanawiam nad zaciskiem S4 poczules roznice?
-
'My nineteen inch fotostory', czyli 19x8,5 ET32 do B8
235/35 w B8 to chyba jeden rozmiar za wasko - ale spoko bedzie bardziej kozacko wygladalo a do tego mniejsze spalanie i utraty mocy nie poczujesz teraz uwazaj na krawezniki - szkoda takiej ladnej felgi - 8,5 cala i 235 - hoho
-
'My nineteen inch fotostory', czyli 19x8,5 ET32 do B8
dopiero znalazlem posta 19 / 8,5 / ET32 - felga rakieta dr.J w mojej B7 tez mam 1 rozmiar za szeroka (mam 245/40/18 a powinno byc 235/40/18) i pierwsze wrazenia to odczuwalny spadek przyspieszenia
-
Wyciek oleju okolice przeustnicy.
aby sprawdzic IC wystarczy jak sciagniesz dolna gumowa rure dolotowa do IC jak czesto robisz dolewki oleju?
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
zapomniales o panelu w tapicerce drzwi kierowcy z 4 ikona skladanych lusterek mimo wszystko gratki moda PS: mnie troche zawiodl ten mod - myslalem ze lustra same beda sie rozkladac po przekroczeniu 10km/h, albo po wrzuceniu wstecznego
-
Mam wielką prośbę do Was ;)
z checia oddalbym glos ale nie bylem i mam nadzieje ze nie bede musial nigdy byc na fejsie mam nadzieje ze koledzy z forum nie zawioda
-
[ALL B5] Napinacze Pasów
moze w twojej wersji niema sygnalizacji obowiazku zapiecia pasow skoro to sie nie pali a lampka na zegarach jest - ale nieaktywna - znaczy ze byla to dodatkowa opcja
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Ten twoj zawias i air wykon jest 1 liga - GRATY !!! Piotrek czy ty tak jezdzisz z ta blenda przednia caly czas?
-
Woda dostaje się przez spód filtra kabinowego
a nieskromnie sie zapytam te odplywy szyberdachu gdzie ich szukac - wole za wczasu przedmuchac je niz czekac az woda sie pojawi
-
Rączki/uchwyty podsufitki ?
Ciezko jednoznacznie odpowiedziec, rzadko kto ryzykuje takie testy dlatego brak odpowiedzi. Dla przykladu, ja kiedys pytalem sie czy lustra z A6C6 podejda do A4B7 no i nikt nie byl w stanie jednoznacznie odpowiedziec - zapewne nikt tego nie robil - a ja odpowiedz znam ja obstawiam ze klamka bedzie pasowac z A3 8P - chcialem kiedys wstawic airbag off w lampce podsufitki i okazalo sie ze lampiony z A3 8P sa identyczne co w A4B6/B7, wiec na tej podstawie wnioskuje ze i klamki tez beda takie same - ale jak sam widzisz pewnosci 100% ci nie daje.
-
[ALL B5] Napinacze Pasów
no to ja nie pomoge z tym, nie chce wprowadzac w blad - ale skoro kostka pasuje w jednym kierunku tzn ze nie wolno ci pomieszac polaryzacji najlepiej poszukac fotek na allegro - nie raz sprzedaja napinacze z obcietymi kostkami a najlepiej jak jakis kolega z forum zerknalby do siebie do autka w srodkowy slupek i ci fotke strzelil moze podjedz na spota w swoim regionie
-
Jaka lokate wybrac?
ten blog jest czaderski - polecam rowniez starsze watki http://samcik.blox.pl/html
-
Głos na auto z firmy...
- Za dużo czynnika? Czy to przyczyna usterki?
jakie bledy - podepnij VAGa- [ALL B5] Napinacze Pasów
wydaje mi sie ze gniazdo w napinaczu jak i kostka na kablu daje tylko jedna mozliwosc podlaczenia- Choinka zapachowa 'wleciała' do tylniej kratki nawiewu - jak / czym wyjąć
najwazniejsze ze vanilia twoja- [A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
mam na sprzedaz srebrne lustra skladane, pamiec, fotochromy z LEDami od spodu - max opcja - jakby co to dziale sprzedam lezakuja- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
czy do rnse podlacze takie gniazdo? http://allegro.pl/audi-ipod-i2288310087.html czy montujac ami station musze pozbyc sie zmieniarki? - Za dużo czynnika? Czy to przyczyna usterki?