Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZuKeRs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ZuKeRs

  1. wlasnie nie mam vinu na 100% z ori exclusive - a nie dostawiana musze ruszyc tylek i jechac odebrac pare pierdolek z ASO - lezakuja juz 2 miechy - zagadam z chlopakami odnosnie tych blaszek jak uda mi sie cos nowego ustalic napisze tutaj
  2. Z paru powodow odpuscilem temat ostatnio. To co udalo mi sie ustalic jakis czas temu to aby miec pewnosc na 100% ze otrzyma sie znaczki audi exclusive najlepiej zamawiac je z nr VIN auta ktore posiada taki wypas w ori. Takie zamowienie idzie inna droga niz pozycjonowanie czesci z etki. Aha no i nowsze znaczki nie dosc ze sa ladniejsze to i sporo tansze od starych prostokatow.
  3. ZuKeRs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do B7 avant pasuje ? jaki kolor? ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- 1rffbnmj vmbcxzza
  4. awaryjne otwieranie klapy bagażnika
  5. do następnego alona działaj z wrześniowym
  6. ja wezme gwiazdke dla ciebie
  7. byłem dwa razy po graty w ASO ale nie brałem bo jak wezmę to muszę specjalnie lecieć do GD Ci je przywieźć ja cie zaraz przetrące za te specjalnie jechać do miasta to z miłości i dumy powinieneś codzień przyjeżdżać lepiej nie będe pisał jaki to jest koszt tych blaszek:naughty: ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- mi tam pasuje jak ulał tylko wtedy bez grilla??
  8. myslalem ze mowilem ci abys chwycil przy okazji jak sam tam bedziesz - ale moze zle pamietam w takim przypadku zaraz odbiore
  9. ja bede dopiero ok 20 browarka chwyce, kielbache i malosolne ogory jesli nie zapomne
  10. kurde, ja mam tyle roboty ze wkolko zapierdalam z "pusta taczka" w najblizsza srode odwiedze was jeszcze nie bylem na strzelnicy a ty?
  11. B6 S4 Toruń - śmiga Twoja jak szalona do następnego:hi:
  12. jak ci podawalem kielbache mowiles co innego:decayed:
  13. szyberdachu zazdrościsz
  14. na twoim ulepie będą słabo wyglądać lepiej w moim update zrobić
  15. transbud na trakcie - mają nowoczesna maszyne i do tego wiedza co robia - tak mi sie wydaje to jest przed straza pozarna jak lecisz w kierunku pruszcza
  16. Nie raz tak jest ze Oleg nie odbiera, ale nie obrazaj sie na niego, czasami mu sie nie dziwie, ze ma dosyc rozmow telef. Sorki - nie doczytalem Na serio ciesze sie ze kolejna forumowa 3.0 smiga jak nalezy a dwa ze serwis z GD podolal zadaniu
  17. Fajnie Lukasz ze udalo ci sie ogarnac temat swojej strzaly, tylko te koszta Jednak, jak sam napisales, radosc z prowadzenia wynagradza wszystko Ja mam przelot udokumentowany obecnie 101 tys i jak narazie - odpukac - korekcje wtryskow sa b.ladne a rozrzad leciutko na zimno rano tylko da o sobie znac. Klapy wirujace wskakiwal na jednej blad, ale Oleg nie wymienial, jeszcze nastawniki nie byly tak wyklepane, lekki modzik i pasta miedziana i juz 5 tys km bez bledu. Pisze to aby pochwalic tez jednostke BKN a przypadek opisany przez ciebie nie jest pewnie wyjatkiem ale zalezy od przelotu, serwisu, sposobu uzytkowania itp. ---------- Post dopisany at 02:53 ---------- Poprzedni post napisany at 02:49 ---------- PS: Aha, zapomniales Lukasz ze nowsze silniki 3.0 tdi mozna wrzucic do B7 - Olgierda A4 B7 przeciez ma te jednostke
  18. ZuKeRs odpowiedział(a) na rav temat w Audi A4 B7
    do postojowki akurat jest latwy dostep w B7 sa dwa dekielki, jeden jest z boku od strony grilla po jego sciagnieciu jest latwy dostep do wydlubania postojowki nie trzeba sciagac lampy - nie dawno tez to przerabialem
  19. zaczalbym od kostki w slupku - czy przypadkiem woda gdzies nie zachodzi, a potem sciagniecia tapicery i przegladniecia wiazki - ewentualnie wymiana samego przycisku z tapicerka tylna - jesli masz tyl elektryke PS:mam taki przycisk jakby co
  20. tomek podrzuc mi kontakt do kolegi ktory mial problem z hestia - pamietam jaro.... a dalej juz mam luke w pamieci
  21. ja bede za 30 min

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.