Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
chyba linka nie wkleiles
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
ta twoja kukula jest ........ pinkna jak bedziesz w przyszlym roku sprzedawal pisze sie jako pierwszy na liste zainteresowanych chodzi mi po glowie albo kukula albo D3 po lifcie
-
[ALL B6] Mocowanie bagażu proszę o poradę
ale o jakie mocowanie bagażu ci chodzi jesli ori to sa siatki ktore zaczepia sie o 4 zaczepy w podlodze plus o rolete jak kto ma a ja mam no i 1 gumka w boczku prawym ale to chyba w B7 od 2006 roku bylo dopiero nic wiecej ori z pakietem schowek w B6/B7 nie widzialem za 10 zl z allegro ciekawe , zarzuc linka co tam wymysliles :gwizdanie:
-
[B7 ASB] Zgasł w trakcie stania na światłach
tak apropo, na światłach stał na P chyba że te światła zmieniały baaaaaaaaaaaardzo długo hmmm, odzwyczaj tego nie dobrego nawyku swojego tate wracając do tematu, zgaśnięcia silnika - to bez podłączenia pod VAG i zczytania ewentualnie zapisanych błedów - to dalsza rozmowa jak wróżenie z fusów
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
czekalem na foty i naprawde gratki Tomeks jesteś the best
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to mi się podoba, wkońcu jakieś miłe rezanko a nie babranie i szukanie szczęścia pod maską tylko zostaw OLA w weekend - niech pośladki wymasuje swojej połówce Tomeks pomyśl na letnim zlotem - jakby co to mogę pomóc jak tylko jestem w domku PL na wakacje woli na półwysep się wybrać więc łatwo przekonasz zarząd
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może Tomeks zoorganizuje w Jarosławcu
-
[ALL B7] Koszt wymiany oleju multitronic
j.w napisał Bart zadzwoń lub ich stronka www.az.gda.pl nie masz daleko do 3city a wymiane będziesz miał profi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
już myślałem kurcze szkoda że nie dam rady na ogólnopolski jechać teraz, sporo was tam jedzie , może letni bardziej mi podpasuje terminowo pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ty dalej z tą koszulką jestem ciekaw czy w tym roku dostaniesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
albo to jakiś wałek skoro przestawał istnieć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czułem ze zaraz antonio wejdzie w bajere a mojego vaga ma .......... uwaga --- TEŚCIOWA serio z tym akurat :> bo tak to bym ci pomógł artur [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 17:00_________________________________________________http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Duzy-pozar-w-Gdansku-na-sw-Wojciechu-n55649.html czyżby to tune up Tomeks opanuj się
-
[INNE] Audi a2 co to może byc ???????
obstawiam niedomagający alternator sprawdź ładowanie akumulatora miernikiem
-
[ALL B7] Koszt wymiany oleju multitronic
Na bank kolego masz tiptronic - a tutaj są 3 rodzaje olejów W moim przypadku mam auto z 2005.06 miałem pierwszą wersje oleju lifeguard 6. Występują jeszcze oleje lifeguard6 plus i lifeguard 8 do tego ostatniego koniecznie trzeba zmienic soft gdyż ma inną lepkość. Nie kupuj ani nie wymieniaj oleju w ASO audi - no chyba że jesteś rozrzutny - gdyż jeden ltr to koszt ok 200PLN dynamiczna wymiana ok 8 ltr plus filtr i koszt rbg to cena 2200PLN mogło być - pod warunkiem że jest to wymiana dynamiczna a nie statyczna zlanie oleju 5ltr i wlanie nowego - a to koszt ok 600-700zł. Ten sam olej wlewano w BMW i tam koszt w ASO OK 120PLN więc sam sobie odpowiedz na pytanie czy Audi przypadkiem nie przesadza z ceną j/w.[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 04:38_________________________________________________Aha zapomniałem o najważniejszym jak wspomniałem są 3 rodzaje oleju i tylko w przypadku pewności jaki olej jest w twojej skrzyni można zrobić wymiane statyczną tj. 5ltr gdyż nie wolno mieszać olejów Wymiana oleju w warsztacie gdzie zajmują się automatami to dobre rozwiązanie jednak nie wszyscy wiedzą że są 3 rodzaje olejów - różnią się kolorami - a do najnowszego LF8 obowiązkowo zmiana softu w ASO
-
[B7 BPW] A4 S-line by MACKO
furak a może chcesz odsprzedać chlapaki :gwizdanie:
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
A co tam, dopisz i mnie choć nie mam B6 Cenię forum nie tylko za informacje na temat naszych paździerzy ale też za ludzi którzy są częścią tego środowiska
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
poszlo grubo kurcze bieniek a my tez z moreny czy to juz wiocha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
myślałem że do lata od OLA nie wyjedziesz jak tam lata furak teraz kiedy na ścieżke stajemy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To już wszystko wiadomo, poczekajmy na Artura - choć podejrzewam że weźmie 10mm . W/g mnie cena jest Poprosze dla mnie tak jak w tabelce- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
nabieraja z beczki, ale ciekawe co w niej jest dokładnie dzięki devastation- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
tak czytam wątek i co prawda przez ostatnie 20 stron niema nic na temat 3.0 więc postanowiłem zapytać znawców jaki olej polecacie do mojego paździocha - BKN 2005.06 bez DPFa ori - 2 x katalizator, ori przebieg 98tyś ostatni przegląd był w ASO w PL i dałem im swój olej ori AUDI 507.00 Longlife III 5W-30 najlepsze było zdziwienie kolesia w ASO czemu przychodzę z własnym ori olejem skoro mogłem kupić u nich taki sam i by mi wlali - ale ja już mam na to swoją teorie aha olej wymieniam zawsze co roku po przebiegu ok 15-17 tyś <- tyle robie rocznie- [B7 BPW] Problem po wymianie rozrzadu:(((
hmmm gruba sprawa Nie przypominam sobie aby w mojej poprzedniej B7 BLB podczas wymiany rozrządu były wymieniane jakieś śruby, które należały do zestawu rozrządu - może rolka napinacza miała, ale głowy nie dam. Z drugiej strony śruba pęknięta to zbyt ogólne określenie, trzeba wykręcić całość śruby i ocenić co sie stało. Czy popłynęła na gwincie - to by świadczyło że nie była dokręcona prawidłowo, bądź źle przykręcona; czy też rzeczywiście pękła/ukruszyła się - to może świadczyć że dokręcono za mocno na ręke a nie kluczem dynanometrycznym, ale jak to im udowodnisz . Koniecznie sporządź jak najwięcej zdjęć abyś później miał dowody. Jeśli chodzi o odszkodowanie to zapewne mechanik ci nie zwróci kasy - to nie USA - poza tym jak już to może koleś jest ubezpieczony od takich ludzkich błędów w warsztacie, ale to inna historia. Czy masz paragon/fakturę gdzie wyraźnie napisane jakie zakres usług został wykonany? Wiem że może łatwo mi pisać ale nie raz czas, spokój, opanowanie i słuchanie innych podczas załatwiania takich spraw bardziej pomaga a nieżeli awantura na głosy.- [B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek
to już mega lepszy wybór , chodź ciężko o tę felge w dobrym stanie i rozsądną kase - szukałem do 3 tyś samej felgi i..... po roku poszukiwań poddałem się kupująć skręcane BBS OEM AUDI 18" chrom, które wyglądem przypominają w 90% DTMowe muszę wkrótce swoją tutaj podklejić bo konkurencja mi rośnie [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 03:59_________________________________________________kiedyś nie było, a teraz zimowa pora i pokazało się coś http://allegro.pl/audi-18-cali-et-43-oryginalne-4-sztuki-i2112064486.html moj setup na wiosne bedzie taki- B6 DIVISION
ja mam jeden zamek oparcia - prawa strona - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia