Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja mam przeciez taka z rs6 szukam tej pikowanej od S3 dsg i niemogę znaleźć dwa dni temu była na bank [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 22:41_________________________________________________bo ta co jest dsg s3 z wybierakiem to padaka jakaś i chyba gładka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aha sa takie galki tez pikowane - tak aby Olo nie musiał zmieniać kiery z s3 niewiem czy podejdzie choć piszą niektórzy na alle w tytule że s3 8P0 i rs6 4F0
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dopisz i mnie bedzie mniejsza dzialka PS: odnosnie tej galki to widzialem ostatnio ze s3 ma idealnie taka sama gale jak rs6, a cena byla jakies 200-300 zl :gwizdanie: chyba ze nowa chcesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
właśnie później zacząłem przeglądać inne aukcje na ebayu UK i sporo mają tego więc zapewne to laminat poproszę kolegę aby na szrot jakiś w UK podjechał i poszukał w czasie urlopu wydawało mi się że ma sedana
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
poszukam teraz je*^$ią huragany więc mam więcej czasu wolnego [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 06:33_________________________________________________takie cóś http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-S4-8E-B6-Sport-Boot-Spoiler-Lip-Trim-S-Line-DTM-/220795898399?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3368760a1f
-
[ALL B6/B7] Numer nakładki popielniczki tylnej
Czy ten numer 8E0857961 to kompletna tylna popielniczka czy sama nakładka? - pomińmy już końcówki, koloru, typu Zastanawiam się czy jest możliwość kupna samej nakładki na popiołke ewentualnie jaki jest numer bazowy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://allegro.pl/tunel-srodkowy-audi-a4-8e0-04-08r-czarny-i2004572308.html 2 din - ledwo co widać, ale igła i cena :gwizdanie: ja swój 2 din wychaczyłem za 80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie działa link AKP
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
więc teraz wiadomo skąd korki na trakcie - tomeks z browarem jedzie i dziury omija
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dawaj antonio w drugą środe stycznia przyjeżdżamy do ola i będziemy przymierzać - pożyczymy z jego paździocha dystanse 17 i po problemie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
patrze teraz że moja ma 7,5 cala i napewno bezpiecznie będzie 17mm u mnie i tej oponie z A6 twoja chyba ma 7 cali, opona wymiarowa dlatego też 17 będzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja mam bez dystansu i nie obciera więc tak, opona wymiarowa, mam taki felunek u siebie i dość ładnie jest schowany, z tego co pamiętam to tam iest et43 albo 45 wiec spacer też 17 w/g mnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
po tym co napisał Tomek Et45 i spacer 25 i nie obciera to też już tak właśnie myśle
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w.g ciebie 15 czy 17 przy oponie 245/40/18 zamiast 235/40/18
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zapomniałem o tym że guma tam jest 245 zamiast 235, więc po 5mm na strone szerzej chyba jednak 15 mm
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja do letniego setupu 18 calowego zastanawiam się nad 15 czy 17 bo tam w ori jest et 53 Wracam za tydzień, więc jak coś będzie wiadomo szybciej to proszę o info
-
Karty rabatowe na stacjach LOTOS!!!
ja się zapisałem ale nie wpłacam do póki umowy nie podpiszą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 15:32_________________________________________________A co tam w temacie dystansów od Piotra Tomek ty też coś chciałeś, jakieś newsy ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja pierwszy raz w życiu "Becks - non alcohol" :gwizdanie:
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Dobrej zabawy i lepszego Nowego Roku
-
[INNE] Było A4 B6 Avant 1.9 TDI quattro Sport. Jest A6 C6 3.0 TDI LeMans quattro
gratki furki silnik 3.0 i Q to frajda z jazdy, coś wiem na ten temat Często jestem w Abeerden, może jakiś spocik - papieroski, tytoń - tyle że ja zawsze bez auta
-
Karty rabatowe na stacjach LOTOS!!!
Szkoda że u nas kiedyś rozsypał się ten plan z Orlenem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kolega simon_75 pewnie się pomylił i skojarzył że jak prace na warsztacie u devastation to odrazu upgrade układu hamulcowego na eSowy, rsowy czy prosiakowy :gwizdanie: . Ja tylko chce zrobić pożądny set up obecnego stanu a jako że mam 3.0 tdi to nic nie będe zmieniał - no chyba że się trafi tylny komplet od eSy.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Dzięki w sumie mody już skończone Co do numerów chlapaczy, szukałem faktury i niestety nie mogę jej znaleźć a na chlapaczu nie widać numerów bez ściągania z auta [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 10:33_________________________________________________ZuKeRs znalazłem numerki tych chlapaczy: 8E0 075 111 A Dziękuje Najbardziej zrobił mnie pakiet MS DESIGN ---- miazga :kox: Z czystej ciekawości, czy ten pakiet kupywałeś w/g cen z ASO - bo tam ceny zabijają - chciałem zgapić od ciebie pomysł na tylny dyfuzor pod mojego ultera ale cena 1415 to gdzie s-line dwururka kosztuje ok 350
-
[B6 AVF] Koncentrat a chłodzenie silnika
Ja wiem że czysty koncentrat jest dość agresywny żrąco, co może w niewyjaśnionych sytuacjach doprowadzić do uszkodzenia uszczelek, uszczelnień gumowych czy też zbyt duża zawartość chemii przy wyższej temperaturze przyśpieszy odkładanie cząstek chemicznych w chłodnicy, silniku co spowodować może w ekstremalnych sytuacjach zablokowanie jakiejś jej części. Nie wolno zalewać układu chłodzenia wyłącznie koncentratem!!!! a mieszać najlepiej z wodą destylowaną aby ograniczyć zawartość minerałów w wodzie z kranu.