Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZuKeRs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ZuKeRs

  1. to ci się narobiło i po co wykupiłeś AC widziałem jeszcze przed wyjazdem twojego paździocha - miałem kiedyś taką samą obcierke poprzednią B7 i koszt naprawy był 15tyś w ASO u grobla, najlepsze to jak pojechałem na oględziny do ubezp z OC sprawcy to PZU wyliczyło mi na 4,5 tyś , wkur....wa takiego złapałem że ich ukarałem ASO - rzeczoznawca dając mi wycene zaczął się tłumaczyć to mu przerwałem i powiedziałem że przez jego wycene firma poleci na koszta, bo gdyby dali mi 10 tyś to zabrałbym kasiore i zawinał kite :gwizdanie: a dodatkowo wziąłem auto zastepcze na ponad 2 tygodnie z SIXT i doszło chyba kolejne 2 tyś
  2. ZuKeRs odpowiedział(a) na Bieniek temat w Audi A4 B6
    super pomysł z tą klamką - chyba skopiuje po tobie jak będzie trybić teraz masz autko w hali czy na zew? moje schowane
  3. nie widziałem wcześniej twojej furki tutaj a wypasik powala przebiegi robisz ja jestem kozak przy tobie rocznie max 15tyś :> dotychczasowe mody jak tylko ta felga na biało zastanawiam się czy nie będzie zalatywać
  4. antonio dla ciebie jaki rozmiar?
  5. jesteś wielki
  6. aha taki misz masz :> ja bede wstawial 4x20mm na 245/40/18 et53 chyba bedzie si co? opona jest szersza i boje sie wiecej
  7. wracam dopiero 6 marca [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 14:24_________________________________________________na swoim pazdziochu bedziesz odsuwal 17 czy 18" jakie et?
  8. a ty co bedziesz odsuwal? zle czytosz miedzy wierszami tak szybko mnie nie zwolnia mialem na mysli ze nie musze juz szukac kto to mial i kto mi to mowil
  9. o wlasnie olo tak ma thx dobra jestem w domu
  10. To może lista: 1. ZuKeRs - 1 kpl - 20mm 2. Tomeks - 3 kpl - size? 3. Antonio - 1 kpl - size? 4. Bieniek - 1 kpl - size
  11. Artur jakiś czas temu pisaliśmy na temat dystansów aby zamówić u Piotrka Zbliża się koniec zimy czas przygotować setup Ja pisałbym się na 4x20mm
  12. Kupilem to w Norwegii razem z klatka dla psa. Wiem ze w PL tez sprzedaja podobne. Fajne mocowanie, mata sie rozklada, latwa w czyszczeniu i zabezpiecza zderzak przed uszkodzeniem. [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 09:52_________________________________________________A btw niedlugo do kolekcji dolaczy juz dlugo oczekiwany i jedyny w swoim rodzaju SV Paul Dalton's Crystal Rock Dzięki za odp, muszę lepiej poszukać bo jakoś na alle nie znalazłem a moja labradorka nie słucha się jakoś jak mówie do niej aby nie rysowała zderzaka podczas wsiadania i wysiadania
  13. super pomysł z tą nakładką na zderzak możesz podpowiedzieć gdzie zakupiłeś
  14. jak już tak patrzysz to poszukaj 3.0 avant w automacie może być uszkodzona tylko lekko lubie takie
  15. kij z tym przebiegiem - szkoda że golas, wróciłem z psem ze spaceru ku...a jak zimno
  16. spot bez wladka tylko nie to ;( alona smutna, browarka brak itp
  17. Tam u ciebie to dolina wiecznej mgły - jak jeżdże w te okolice to znajomków to zawsze trafiam na mgłe
  18. wladimir cos dla ciebie http://allegro.pl/audi-a4-b6-3-0-v6-01-04r-oslona-kierownicy-i2021703628.html pod tempomat na 99% widac na zdjeciu glebokie wyciecie ps: moje cęgi do cięcia zostawiłeś u olka czy masz w swojej skrzynce [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 15:02_________________________________________________ na bank wiecej pali na tempo - lux z jazdy cos kosztuje
  19. thx za spota :> jak zawsze było :polew:
  20. Ciechan Pszeniczne - polecam
  21. ładne kwiatki piano listwy jakie igły moje lekko zoorane ;(
  22. mylisz się - nie w dsg chyba ze ktos czerwonym mazakiem se dopisal
  23. http://allegro.pl/audi-a3-8p0-sportback-dsg-galka-mieszek-biegow-i1990559396.html ta jest gladka http://allegro.pl/galka-biegow-audi-rs6-s6-a6-s-line-q7-i2029461515.html bierz tą, [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 22:58_________________________________________________to prezent, musi być igiełka, bierz tą od rs6 [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________ czają się brata Olka - Zoltara jeszcze brakuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.