Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
prawie jak moja strzała recarosy, bose, rnse, pełen s-line i wiele innych gratki furki, jest proponuje na początek sofcik
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
2 tygodnie temu wialo ponad 70 wezlow, byles wtedy w pracy :gwizdanie: ja niestety zaliczylem wyjscie w ubieglym tyg ze stavanger przy 50
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Gratuluje modów Ciesze się że graty dotarły całe i zdrowe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie wczoraj spociłem się 5h naprawiając fuszere łapy i tego drugiego
-
Artykuły na temat ubezpieczeń
Jeśli masz jeden kluczyk od auta to .......... ubezp może wyhu.......ać cię taktycznie :gwizdanie: http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8813123,Sposoby_ubezpieczycieli_na_niewyplacenie_odszkodowania.html
-
Aukcje Allegro - historie z życia wyjęte.
Nudzi mi się troszke w pracy Tak na serio pomyślałem aby stworzyć taki temacik dotyczący sytuacji jakie nas spotkały podczas zakupów na Allegro <---- które to za nic nie bierze odpowiedzialności i co najgorsze nie zamierza pomagać w odzyskiwaniu pieniędzy, czy też zawieszaniu konta itp. Może warto wrzucać tutaj artykuły, przepisy prawne, opisy własnych historii i przestrogi na co uważać dokonując zakupów oraz i zwrotu towaru. Więc jako pierwszy copy-paste Uwaga na naciągaczy na Allegro. Nowy sposób - na zniszczony towar Pani Eliza: - Kupiłam buty dla córki do konnej jazdy na Allegro. Buty 80 zł. Supersprzedawca ale miał negatywy. Buty miały być skóropodobne. Nie były. Zapakowałam je i odesłałam. Pani Eliza skorzystała z prawa do odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni od zakupu (bez podania przyczyny). W tym celu składa się oświadczenie Sprawa była teoretycznie czysta. Zakup przez „kup teraz” nie aukcja (przy aukcji - zwrotu w ciągu 10 dni nie ma). Kiedy pani Eliza poinformowała sprzedawcę o swojej woli z entuzjazmu nie szalał. Szczeka jednak czytelniczce opadła gdy przesłał jej maila z informacją: pieniędzy nie oddam, buty zostały zniszczone. Pani Eliza przesyłkę dobrze zabezpieczyła, zaklina się też że buty były całe gdy je pakowała. - Wiem na 100 proc. że nie były uszkodzone. Ten człowiek po prostu nie chce oddać pieniędzy. I nic nie można mu zrobić. Jest kompletnie nietykalny - oburza się pani Eliza. Alarmowała w Allegro. Polecili jej kancelarię prawną która doradziła oddanie sprawy do sądu. Była w Federacji Konsumentów. Tam usłyszała: a zdjęcia pani przed wysyłką robiła? - Nie. - To będzie bardzo trudno - skomentowano. Z podobnymi przypadkami ludzie zgłaszają się tam często. I co dalej? Nic. 80 zł przepadło. Pani Eliza dalej ma zamiar robić zakupy na Allegro. Ale teraz ma zamiar również robić zdjęcia. - Tyle że tak naprawdę co mi da takie zdjęcie jeśli sprzedawca zacznie mi znów wmawiać że towar jest uszkodzony - zastanawia się. ---- update Zgłosiła się poznańska kancelaria Działyński i Judek która chce udzielić bezpłatnie pomocy pani Elizie. Namiary na nią przekazałem czytelniczce.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może byśmy zrobili BAZAR POMORSKI i podczepili tak jak mają w innych regionach sporo z nas ma coś na sprzedaż, zaczynając od ciuszków niemowlęcych telefony po sprzęt AGD,
-
[ALL B6] Maty podgrzewania foteli
Kiedyś trochę głupot popisałem więc małe sprostowanie Maty grzewcze są przyklejane w OEM, w szczególności mata siedziska jest solidnie przyklejona do gąbki - jakby taką taśmą dwustronną, natomiast oparcie jest tylko na górze i na dole przyklejone w 3 punktach <- tym się kiedyś sugerowałem i dlatego takie głupoty wypisałem . Jeśli chodzi o maty grzewcze siedziska, to różnica pomiędzy taboretem a sportowym fotelem jest nie tylko w tym wysuwanym podkolanniku ale gąbka jest chyba jakby bardziej wyprofilowana na bokach - sport. Z powodu braku części zamiennych a OEM koszt 350pln albo więcej :gwizdanie: - jednego elementu grzewczego - można też przerobić matę z taboreta na sport - poprostu odklejić ją od gąbki, potem dokładnie oczyścić z pozostałości gąbkowych i przyklejić przy pomocy taśmy dwustronnej do sport gąbki (po odklejeniu dwóch stron taśma powinna być z takim jakby przeplotem nitkowym) - oczywiście przy takiej opcji nie będzie działać ogrzewanie wysuwanego podkolannika.
-
[B6 AWX] Obudowa filtra powietrza - dolot od nadkola
tam powinien byc taki kołnierz gumowy - ale to jest element obudowy filtra z tego co etka pokazuje fotka rozwiała by wątpliwość czy masz ten kołnierz
-
[B7 BPW] Wymiana silnika
Podpytaj kolegów z regionu na spocie jacy mechanicy sa godni polecenia w mazowieckim. W Gdańsku mamy taki klubowy warsztat który nie takie auta stawiał na koła Nie rzucaj sie w kupno kolejnego silnika, chyba że masz pewność co do jego historii :gwizdanie:
-
[INNE] Bagaż podręczny w samolocie - czy można zabrać CB radio i antenę 50cm
W Rębechowo Airport nie przejdziesz z anteną , radyjko myśle że jak wyciągniesz zanim zrobią x-ray to "powinno" być oki Zawsze grzecznie możesz poprosić o wyjście i oddanie rodzince.
-
[ALL] Koszt wybudowania domu.
20 ptysi? niemożliwe czemu niemożliwe tutaj nie tylko jest koszt samego płaszcza, trzeba to wszystko doprowadzić do pieca - powiedzmy gazowego no i wszystko zależy od producenta oraz lokalizacji w PL
-
Ciekawy temat odnosnie cofania licznikow w autach
super pomysł
-
[ALL B7] Mrugające xenony
po wymianie żarników jak ręką odjął
-
[INNE] Koniec w LIBII, czy teraz czas na IRAN!!!!
pojechałeś po bandzie Dojdzie do wojny. Nawet gdyby ktoś skomentował, że to przeciek to jest to propaganda. Media w USA i na świecie to samo robiły przed Afganem i Irakiem. Jestem ciekaw czy Izrael posiada system "parasola" do zestrzeliwania rakiet, ja uważam że posiadają i zaskoczą tym Europę i nie tylko. Może nie koniecznie kontratak być przeprowadzony na Izrael, ale przecież UAE, Arabia Saudyjska czy Qatar to kolonie USA, jak tam coś doleci bedzie niezły dym z cenami paliw.
-
[INNE] Koniec w LIBII, czy teraz czas na IRAN!!!!
Już myślałem że trochę się uspokoiło, a jednak coś jest na rzeczy z tym Iranem http://www.tvn24.pl/12691,1723030,0,1,nato-nie-wybiera-sie-do-iranu,wiadomosc.html http://www.tvn24.pl/12691,1722992,0,1,londyn-nie-wyklucza-ataku-usa-na-iran,wiadomosc.html Jak to się zacznie to pozostaną tylko wspomnienia o paliwie poniżej 6PLN
-
[ALL B7] Jakie wybrać jak sądzicie
wedlug mnie pierwsze i drugie będą ocierały jeśli masz zawias komfort wcześniej miałem zawias komfort i wkładając opone 205/60/16 ocierało, nom z tą różnica że była na feldze et48 najlepiej porównaj sobie tutaj http://www.rimsntires.com/specs.jsp
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Bieniek Dzisiaj dopiero małolat ma urodziny
-
[INNE] Koniec w LIBII, czy teraz czas na IRAN!!!!
Przerażająca przemowa prezydenta Iranu... On dobrze wie na czym świat stoi. Powiedział w 100% całą prawdę. Tak naprawdę dlaczego Iran ma poddawać się groźbą Amerykańskiej dyktatury. Tak naprawdę jak Amerykanie wychodzili z sali to pokazali właśnie prawdziwe oblicze i zamiary wobec Iranu.
-
[ALL B7] Dokładka Sline B7
to jest dokładka tylnego zderzaka zwykła jest zaokrąglona a s-line jak ta z aukcji posiada taką jakby "płozę"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
serio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no no widze że muszę zacząć myśleć nad modami swojej strzały - może dokładka o cupry, airraide itd dotychczas miałem najbardziej wypasioną i najszybszą - Tomeks jak go zapraszałem to bał się stanąć :gwizdanie: a tutaj antonio zaczyna sie sprężać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co dla siebie chciałeś? przecież miałeś nie inwestować w swojego paździocha coś czuje że naprawde dobre żniwa w tym roku miałeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Poszedł za 200pln
-
Problem z oszustem na allegro.
Jeśli skorzystałeś z opcji "Płacę z Allegro" może taką drogą odzyskasz kase http://allegro.pl/country_pages/1/0/education/pok/index.php?page=0