Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Dwa dni temu przystapilem do montazu pamieci fotela w/g wariantu 3 opisanego przez Bart-S, czyli elektrycznie sterowanie foteli ori bez pamieci. Po przygotowaniu wszystkiego co niezbedne nagle ZONK - otoz w instrukcji w tym watku wkradl sie blad. Okazuje sie ze wersja wyposazenia w elektryczne sterowanie foteli posiada 4 silniczki wyposazone tylko w 2 piny, a do podlaczenia pamieci potrzebne sa silniczki 4 pinowe. Rozebralem dla potwierdzenia tej informacji jeden silniczek - pomyslalem moze w srodku cos jest zaslepione, ale niestety poza wirnikiem, szczotkami itd nic tam niema. Moj elek mowil ze silniczki pod pamiec posiadaja - o ile dobrze pamietam - dodatkowo silniczki HALA <- ktore to odczytuja aktualne polozenie fotela a ten sygnal wiadomo jest niezbedny do dzialania memo foteli. Dowiedzialem sie od Czakiego ze fotele od A6 C6 posiadaja takie same silniczki jak w B7 jak rowniez instalacja fotela jest P&P.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Ja też kupiłem osłone 8E0 103 927 F i tak samo jak u ciebie zawadza osłona, na górze o wiązke na dole o dolot powietrza Myślę że w naszych silnikach niema sensu wymieniać zbiorniczka wyrównawczego z dodatkowym uchwytem bo jest on dokładnie w tym miejscu co wiązka elektryczna. Ja planuje wyciąć uchwyt z osłony tak aby zrobić miejsce na te wiązke. Dodatkowo kupiłem osłone 8e0 103 928 B osłaniającą węże klimy i też bez rezania dremelkiem się nie obejdzie, filtr paliwa i jego przewody wszystko utrudniają .
-
[ALL] Propozycje renowacji felg
Zamówiłem dysk szlifierski z rzepem do tego gąbkę polerska wraz z futrami i polerką wszystko do montażu na szlifierke kątową. Pytanko odnośnie tego podkładu, bazy i klaru - nie za bardzo orientuje się w tym temacie a chce to wszystko zrobić w garażu. Czy jest możliwość kupna tego jako gotowy produkt w sprayu? Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/lakier-akrylowy-spray-farba-do-felg-srebrny-500-ml-i1707144683.html rozumiem że do tego potrzebuje podkład i klar?[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 16:24_________________________________________________a takie coś się nada? http://allegro.pl/motip-zestaw-do-felg-kolpakow-podklad-baza-lakier-i1745413768.html
-
[ALL] Propozycje renowacji felg
Myślałem raczej o ręcznej pracy typu papier ścierny, polerka itd. Ten środek do usuwania lakieru wygląda czadersko i napewno wejdzie w skład mojej listy. Mam małą kątówke boscha do cięcia kamienia zazwyczaj używałem i tak się zastanawiam, czy ta maszyna nada się do szlifowania?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie jestem pewien ale czy Rdzewek jest w stanie dorobić jakieś dsytanse? Gdzieś czytałem jego wypowiedzi żę oferował wykonanie, ale nie mogę już tego znaleźć, a do tego PW ma pełną skrzynke .
-
[ALL] Propozycje renowacji felg
Witam was Kupiłem felgi aluminiowe i chciałbym usunąć uszkodzenia. Wszystko znajduje się od wewnętrznej strony felgi - felga jest skręcana ori Audi BBS i korozja zaatakowała miejsce styku talerza z obręczą - koła jeździły zimową porą i sól wdarła się pod bezbarwny lakier i jak się domyślacie ostro potraktowała alu. Felgi wyglądają jak na poniższym foto ale nie zrobiłem jeszcze fotek uszkodzeń - pstryknę i wrzuce w wątek Zastanawiam się od czego zacząć taką regeneracje - jaki papier ścierny, jaki lakier no i jak do tego się zabrać. Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Polecam ten warsztat, maja dobre ceny nordglassa i nie tylko http://www.anglass.pl/ Ja u nich wstawiłem SaintGobaina pod czujnik za 750 a to naprawde rewelka cena [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 22:35_________________________________________________opinie same mowią za siebie http://www.trojmiasto.pl/Anglass-o29160.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na biednego nie trafiło
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Śledzę ten wątek od samego początku i jestem tego samego zdania co Yaqb to było na bank zlecenie - trzeba szukać wśród jego sąsiadów, środowisko, znajomi itd , na szczęście dla Barta jego fura się zachowała. Takiego zdechłego B6 szybko na pocięcie nikt nie weźmie - chyba że oddadzą za bezcen co często się zdaża wśród chwastów . Tak się zastanawiam że tyle ludków jest z Poznania i nikt niema kontaktu do chwastów aby wykup zrobić . Mi Bart co prawda nigdy nie miał okazji pomóc fizycznie jednak zawsze służył swoją wiedzą na forum i PW . Czekam na info dotyczące cegiełek :good: aby wspomóc Barta
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jeśli dobrze widze to ten przycisk był od A6
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ma padac wieczorem na serio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antoniny nie bedzie - cwaniaczek czyzby mija sie od imprezy urodzinowej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wlasnie wracam do kraju we wtorek, nie obiecuje ale moze chwasta ci przywioze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
najlepszego antonio
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To mi się udało taniej kupić Kupiłem kiere od S5 biała nić, multi i łopatki w chromie za 850 :gwizdanie: Może ty 1300 razem z poduszka a to wtedy cena
- Konkurs
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Projekt mat jest :good: Jesli chodzi o felgi to Avusy a OZ sprzedaj mi
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
Wiec jeszcze troszke stresu a potem będzie - oby jak najszybciej przeszli audyt i akceptacje KNF.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wściekłeś się na te auto czy jak :shocked: :polew: zostaw coś sobie na przyszłe lata bo B9 dopiero za 2-3 lata wyjdzie mody :good: :good: :kox: :kox:
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
bzdury... Limit gwarancji środków zgromadzonych w banku przez jednego deponenta wynosi obecnie równowartość 100 tys. euro. Środki te podlegają 100% gwarancji. W przypadku środków na rachunkach wspólnych (np. współmałżonków) limit gwarancji 100 tys. euro dotyczy każdego ze współposiadaczy rachunku.Więc nic ci nie grozi no chyba,że masz więcej niz 100k euro A kto porecza ten limit gwarancji jak sypie sie kraj - narodowy bank grecji , albo moze grecki fundusz gwarancyjny ktory tez nalezy do bankrutujacego kraju. Nie przewidzisz co bedzie sie dzialo i jakie uchwaly podejmie rzad aby uspokojic panike rynkowa.
-
[ALL B7] Grzanie w fotelu kierowcy za mocne
Musisz wyciagnac fotel Zgadza sie tam jest ten inny rodzaj torxa - niewiem jak fachowo to sie nazywa, ale na ja na szczescie mialem w swojej skrzynce Slyszalem-nie probowalem ze czasami idzie dopasowac normalnymi torxami rozmiar i jesli sruba nie jest dobita to odkrecisz. Jak sciagniesz fotel zacznij od pochylenia oparcia, odczep od dolu zaczepy na gumce od siedziska, wyciagnij je do srodka pomiedzy siedziskiem a oparciem. Teraz musisz sciagnac dolny plastikowy boczek fotela tam gdzie jest unoszenie gora dol-masaz plecow, nastepnie jak juz to sciagniesz to przy pomocy dlugiego plaskiego i malego plaskiego odczepic listwe plastikowa tapicerki siedziska z lewej i prawej strony - najtrudniejszy element, trzyma sie to g....o - ciezko jest to opisac i nazwac, jak bedziesz robil sam skumasz o czym pisze. Jak bedziesz mial juz dwa boczki odczepione i gumki z zaczepami spod oparcia wyciagniete to wtedy zacznij wypinac tapicerke z gabki siedziska - tutaj przyda sie szerszy plaski srubokret aby przytrzymac zaczep w gabce-mozna oderwac od gabki- i troche sily aby szarpnac i wyczepic . A koncowka tzn przod siedziska to juz pikus Jak sciagniesz tapicerke szukalbym kabla ogrzewania bez izolacji, w ori sa one galwanizowane i pokryte biala mata klejaca przyklejona do gabki fotela. Powodzenia
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
ROR zostaw w polbanku skoro tanio i z serwisu jestes zadowolony ale: -nie oszczedzaj tam pieniedzy<-jak padnie grecja nie odzyskasz szybko kasy, odzyskasz ale nikt nie wie jak dlugo bedziesz czekal - ani tez nie zaciagaj kredytu<-maja wysokie ukryte koszta
-
[ALL B7] Grzanie w fotelu kierowcy za mocne
Instrukcji nie mam - brak elsy system win 64bit uprzykza mi zycie Powiem ci tylko ze jest mozliwosc sciagniecia samego siedziska. Zmienialem kiedys tapicerki welur na alcantare i pomimo braku instrukcji udalo mi nic nie zepsuc, no moze lekko obdrapalem zaczepy plastikowe wlasnie siedziska - tyle ze to nie mialo zadnego wplywu na funkcjonowanie. Zadnej relacji DIY nie zrobilem niestety
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak tam twój zderzak, ja zabrałem tego s-line z pdc i xen Jak będziesz na spocie powiedz Oli ze mam cos takiego może znajdzie mi chętnego - nie chce tego wysyłać w polske, wysłałem niedawno tylną klape B7 s-line i skatowali kurierzy DHL :wallbash:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Koleś strzelił sobie w jajo tym wątkiem :polew: :polew: Pojechali po nim ;( ;( ;( ;( ;( ;(