Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
[ALL B7] Sygnał dźwiękowy biegu wstecznego
Na pewno padl ci jakis czujnik parktronica z tylu - dzialajacy prawidlowo parktronic to 1 - 2 sek
-
[B6 AWX] Pompa paliw nie chodzi....co zrobić??
potwierdzam, sygnal idzie na pompke krotki czas moze jakies 2-3 sekundy a moze troszke dluzej a pozniej juz zasilania niema, powinno to sie powtarzac za kazdym razem jak przelaczysz kluczyki na fazy w dalszym ciagu nie sprawdziles co sie dzieje po wyciagnieciu wezykow z gory pompy - w ten sposob okresli na 100% czy pompka cos pompuje czy tez cisza jeszcze na twoim miejscu sprawdzilbym jeden bajer - pompa paliwa w srodku w baku jest mocno scisnieta no i ma 2 albo 3 plastikowe wezyki jesli masz webasto, moze ktorys wezyk poprostu sie przetarl, pekl i paliwko wycieka ja obstawiam ze padla ci pompa - niema co panikowac, jest od cholery tych pompek w uzywce na allegro, spisz sobie model seri swojej i szukaj dokladnie takiej samej - jest ich sporo rodzajow w zaleznosci od poj silnika, benz czy ropa, no 4x4 czy 2x Sa tez zamienniki ale nie powiem ci nic na ich temat. koszt nowej pompy w ASO zaczyna sie od 700 zl az po 1500 zl jesli z autko z webasto.
-
Będę tatą :-))
To i ja sie pochwale , za 7 miesiecy tez zostane TATĄ - ale czadersko, pierwszy dzieciak a moze blizniaki kto wie !!!!!!
-
[B6 AWX] Pompa paliw nie chodzi....co zrobić??
Dobrze rozumujesz , wystarczy ze wypniesz przewody paliwowe czy to pod kanapa przy pompie czy to przed filtrem paliwa i przekrecisz stacyjke na fazy a pompa powinna zaczac podawac cisnienie - jesli tego nie robi to mozesz miec ja do wymiany, ale to nie znaczy ze przekaznik jest caly - najlepiej sprawdz na kostce przy pompie czy masz napiecie w momencie przelaczenia kluczyka, wtedy bedziesz wiedzial czy przekaznik podaje zasilanie.
-
[B6 AWX] Nie działa tempomat
Przyczyn moze byc kilka niedzialajacego tempo - w moim przypadku pald czujnik sprzegla. Najlepiej oczywiscie zapnij VAG i bedzie wszystko jasne - jak niemasz czasu na ASO to jedz na spota.
-
[B7 BPW] Ograniczony przebieg licznika dziennego
No niewiem czy taki standard :gwizdanie:, u mnie kreci sie do minimum 3-4 tys dalej nie sprawdzalem - kolorowy FIS.
-
[ALL B6] Plastik na tył fotela kierowcy
jakby ktos szukal to mam dwie oslony plastikowe koloru szarego na sprzedaz 50 zl sztuka jakby ktos sie uparl to mozna je prysnac lakierem matowym do plastikow pod dowolny kolor soul, granat itp - mam taka mozliwosc zrobienia tego za dodatkowa oplata
-
[B7 BLB] ZuKeRs'a czarna strzała SPRZEDANA!!!! mozna zamknac
Pamieci niemam, ale modul juz udalo mi sie wychaczyc na ebay :naughty: tyle ze zastawie go sobie do nowego mojego nabytku B7, juz wkrotce fotki i zmiana profilu. Jakies 2,5 tys wyniosla mnie zmiana tapicerki, plus glosniki BOSE w drzwiach podlaczone pod rns 500.
-
[B6 AMB] Obramówka Automatycznej skrzyni biegów
otworz popielniczke i od tej strony podwaz do gory narozniki, mozna uzyc plaskiego srubokreta, tam niema opcji cos polamac jesli bedziesz podwazal w gore a nie na boki, po odczepieniu przodu juz lekko podnoszac do gory wysuniesz z tylnych zaczepow
-
[ALL B7] Problem z domykaniem klapy bagażnika(sedan)
Nic wam nie pomoze odmrazacz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: , mialem to samo i 2 lata kombinowalem rozne patenty, az wymienilem wkladke i jak reka odjal :tongue4:
-
[ALL B7] Spojler tylnego zderzaka Audi A4 B7 (sedan)
Wszystkie zderzaki do sedana B7 sa takie same jesli chodzi o montaz dolnego spojlera to kazdy spojler - pomijajac od RS4 - bedzie pasowal z kazda konfiguracja zderzaka, nawet spojlery od kombi a sedan to te same elementy, bez roznic montazowych Smialo kupuj zderzak a spojler sobie dopasujesz <- tyle czy to ci sie oplaca???, nie lepiej kupic komplet zderzak ze spojlerem
-
Pomoc dla Psiaka !!!!!!!!
kocham psiaki :good: :good: :good: :good: :good:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja do swojej B7 MF w ori wstawilem kiere z B8 też MF p&p i tak czytam ostatnie twoje mody Bart i zastanawiam sie co tam ci nie podchodzi. Pewnie wszystko pieknie <-- jak zawsze opiszesz niedlugo w nowym DIY i sie wyjasni. Twoj furak jest naprawde :kox:
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Widzialem na wlasne oczy mandat kolegi za przekroczenie predkosci na 50 jechal 58 i ............. oczywiscie mandacik dostal :thumbdown: :thumbdown: :wallbash: :wallbash: Ja tez zawsze myslalem ze fotoradary ustawiaja z jakimis widelkami, ale widac bylem w bledzie.
-
[ALL B6] Elektryczne szyby z tyłu. Mam wiązki, co dalej! Schematy i pytania
niewiem jak z b6, w/g mnie tak samo sie podlacza tylko inny modul komfortu ale najlepiej zapytaj sie bart-s on spec od tych tematow
-
[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3
ale ma wyobraznie :oklaski:
-
[ALL B7] Problem z tylną klapą
mialem to samo i bez wymiany zamka sie nie obejdzie dwa lata sie z tym bujalem i nic nie pomagalo OT <-- mam taki zamek, lezy i sie kurzy, za 50 oddam, z nowej klapy s-line ktora nabylem :kox:
-
[ALL B6] Elektryczne szyby z tyłu. Mam wiązki, co dalej! Schematy i pytania
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162929.0 tutaj znajdziesz troche info tak na przyszlosc
-
[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3
ciekawe jak wygladaja takie TIRY :polew: :polew: co mlody ????
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Witam w klubie szarego wnetrza z alcantara :kox: :kox: Cos mi sie wydaje ze ktos juz modzil w tym autku <-- kiera sport, galka zmiany biegow sport ???
-
[B7 BLB] Przesiadka z B3 na b7:)
fakt... różnica kosmiczna:) tym bardziej ze na zime / co pewnie zaraz wyśmiejecie / załozyłem stalowe 15 z balonikami i żadnych nierówności nie czuje:) Tez jezdzilem dwa sezony zimowe na 15 i rzeczywiscie na gdanskie dziury sprawdzilo sie, jednak wybierajac sie na zachod to przekraczajac 180 i wiecje mialem tylko jedno na mysli <--- czy aby opony dadza sobie rade :blink: wiec od tego roku zmianilem komplecik na 16 alusy. Tak apropo ladna sztuka s-line, czarna :evil: :evil: jednak nad RNS-E bym sie zastanawial na twoim miejscu, super sprawa :kox: Jesli mowa o BLB to ja mam przelatane juz 173 tys i poza czyszczeniem zaworu EGR <-tak profilaktycznie przy wymianie oleju -> nic mi sie nie dzieje, jednak widzialem motory i koszta na ktore padli wlasciciele BLB.
-
[ALL B7] Numer obudowy lewarka
Wielkie dzieki :good:
-
[ALL B7] Numer obudowy lewarka
Czy ktos podpowie jaki jest numer czarnej obudowy plastikowej lewarka zapasowego. thx
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Milego rezanka wrclaguna <---- juz wszystko jasne do czego kolego potrzebowales info odnosnie kabelka zielony/czerwony :naughty: pozdro
-
[ALL B7] Czy jest możliwa instalacja tempomatu w B7 3.0 TDI z tiptronic skrzynia
Tak kiere mam multifunkcja w nowym furaku. Dzieki za info na prv , wyglada wszystko mega latwo tylko ciekawi mnie taki myk. Otoz w poprzednim moim furaku mialem ori tempo i w pewnym momencie przestalo dzialac. Okazalo sie ze czujnik pedalu sprzegla padl, po jego wymianie wszystko dzialalo jak nowe. Prawidlowo tempomat dzialal mi tak ze jak ustawilem set speeda to do poki nie wcisnalem sprzegla czy hamulca tempo trzymalo zadana wartosc. Moje pytanie wlasnie czy przypadkiem nie trzeba dokupic czujnika/wlacznika jak go zwal no i instalke wyrezac - do hamulca, sprzegla dla wersji manual skrzynia ? Powiedz juri-gtd jak obecnie dziala ci tempo, czy po wcisnieciu sprzegla wylacza sie set speed ?