Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZuKeRs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ZuKeRs

  1. :polew: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 21:28_________________________________________________tutaj sie udaj http://www.automat.gd.pl/
  2. spoko nie dziękuj przecież zapłaciłeś mi za nią 320 PLN tak tak pogadaj sobie [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:27_________________________________________________ ja mam na sprzedaz 18 s-line z lato oponami
  3. thx za kielbaske
  4. Nom , wkoncu w domku wiec jutro u Ola
  5. dzis lechia-legia o 1830 na tvn turbo :naughty:
  6. Szukam numeru przyciska wraz z ramka i kostka takiego - foto z B8:
  7. Nom w ori w A6 C6 i A4 B8 jest przycisk w klapie, prosze przycisk z B8
  8. w sumie dobry pomysl, tyle ze tutaj jest sporo niewiadomych - kompatybilnosc itp, znalazlem tez cos takiego http://allegro.pl/vw-touareg-7l6-silownik-hydrauliczny-klapy-i1472959967.html W sumie to ja myslalem aby efekt koncowy byl taki ze z klucza otwierajac klape aby sama sie otworzyla do gory, a zamykala z przyciska w klapie - wiec zalezy mi na pelnej kompatybilnosci. Z tourega to wrzucic same silowniki ale wtedy niemam fulla bo pewnie otwieranie z pilota by nie dzialalo no i pytanie czy woogole by odebralo prawidlowo sygnal wykonawczy z przycisku drzwi. Pomysl tyle ze za duzo pytan, wole zostac przy wersji A6 C6, podjade niedlugo ogladne na zywo te silowniki, jak podejda do naszych zawiasow i zmieszcza sie kolo klapy to dam znac. Jesli nie to wtedy rzeczywiscie touareg bedzie kolejny do sprawdzenia.
  9. Ja mam pakiet w Hesti - wszystko od mieszkania, psa az po samochod. Za OC 3.0 place 400 zl/rok, AC za rok pelne max opcje-65000 wartosc z recaro, navi - doslownie wszystko opisane w umowie 3200 Jesli chodzi o wyplacalnosc to niewiem, w ubieglym roku robilem bezgotowkowo w salonie COOO - 5 letnie audi A4 bez problemu. Mysle ze nie warto oceniac firmy ubezp po jednej sytuacji, kazda sprawa jest inna i kto madry ten walczy o swoje. Tak sie sklada ze jest sporo naciagaczy a ubezp walcza z tym jak moga bo przeciez prawo im w tym nie pomaga - handel kradzionymi czesciami, gieldy, zlomowane czesci z Niemiec itp. No i na koniec, wole sprawdzone ubezp jesli chodzi o AC a nie jakies Linki, comerciale, mtu itp
  10. W dealerke beda sie chlopaki bawic Trzeba uwazac na miescie kupujac cukier moze wy tam co innego bialego przywieziecie Bieniek uwazaj w tym Jaroslawcu co bedziesz sypal do herbaty
  11. 605 glos oddany po raz drugi Prezes moze jakas mobilizacja klubowa - wysylajac maila krotkiego do kazdego aby zaglosowal
  12. wy serio z tym cukrem ? :polew: bo juz nie kumam
  13. ZuKeRs odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Taaa...jak przyjadą do mnie koledzy z Warszawy to każdy sypie po 5 łyżek i nie miesza :kox:
  14. temat do zamkniecia
  15. Oj to niechce cie smucic ale chyba bedziesz musial skontrolowac albo instalacje fotela czy przypadkiem gdzies sie nie przetarla przy szynach, albo wydlubac obicie tylne fotela i odslonic tapicerke aby sprawdzic kostke do airbaga, Cos nie tak na 100% z sygnalem poduszki fotela kierowcy, jesli nic nie grzebales przy tunelu to obstawiam abys fotel dlubal dokladnie. Kurcze najczesciej topiny w kostce, moze zrob tak ze na podlaczonym vagu ruszaj kostkami aby upewnic sie ze ten element masz sprawny w 100%, szkoda dlubac fotel - tam raczej nie powinno sie nic stac.
  16. Sprawdz wiazke airbaga pot fotelem kierowcy - straciles sygnal z poducha - czy przypadkiem nie ruszales fotelem w krancowe polozenia, czesto tak wlasnie se zdaza.
  17. jestem fetyszysta stop mojej zony Tak na serio to MEGA wyglada jak w nocy swieca sie przestrzenie, pozatym jak wstawie sobie nakladki na pedaly od RS4 to musze sie na nimi podniecac nie tylko za dnia ale i w nocy .
  18. Zarzuce taki pomysl koledze elektrykowi, zobcze czy ogarnie. Podejrzewam ze w takim przypadku jesli nie idzie VAGiem tego zmienic to moze wystarczy gdzies zmostkowac sygnaly podswietlenia do wlacznika swiatel drogowych. Jak to zrobiles u siebie ?
  19. Mam takie pytanko, Czy jest mozliwa zmiana w VAGu tak aby podswietlenie przestrzeni nog swiecilo sie - podczas jazdy - czy tez przy zamknietych wszystkich drzwiach, a nie tylko zapalalo sie gdy drzwi sa otwarte. Pamietam ze u kolegi w A6 C6 po lifcie 2007 rok podswietlenie nog swieci sie caly czas. Mozna cos zmienic w Vagu w tej kwestii?
  20. W poprzedniej B7 wymienialem fotele i mialem szuflady od wersji manual i niestety ale nie podeszly do elektr. Zamontowalem wszystko ladnie ORI i po montazu fotela w autku zaczalem sprawdzac krancowe polozenia pochylu siedziska dolnego i niestety ale szuflady blokowaly zakres i to w znaczny sposob. Wiec jak szuflady do elektryki foteli to tylko z tej samej wersji, z manuala nie podejda.
  21. Po sciagnieciu tylnego obicia fotela bedziesz mial widoczne zaczepy tapicerki oparcia, po ich odpieciu odslonisz sobie strone po ktorej jest airbag i bedziesz mial elegancko dojscie do srubek, kabelka itp. PS: mega ciezko sie sciaga obicie fotela z tylu - wskazowka abys nie polamal zaczepow - na gorze sa 3 zaczepy metalowe, musisz bardzo mocno pociagnac obicie, ale kontroluj to abys nie powyginal sobie za bardzo, 3 sztuki zaczepow - nie do konca odczepia sie jakby tylko lekko odskoczyla tapicerka od fotela - nastepnie musisz zagladnac od gory do tych zaczepow i powysuwac je z prowadnic na obiciu - wszystkie 3 sztuki przesunac max w prawo az wyskocza z zaczepu oparcia - no i dopiero teraz elegancko do gory wysuwasz obicie fotela Montaz spowrotem to najpierw wyciagnij te 3 metalowe zaczepy z fotela wloz w obicie i chyba jasne, wcisnij komplet.
  22. dobre :polew: :polew:
  23. Leszcze moze nie pojada bo ciezko pracuja Za to plotki wysylamy PS: Bieniek - odzyskales moc w swoim, moja juz po nastawach turbo w ASO i smiga jak szalona :gwizdanie:
  24. poszlo - ale szybko ida glosy :gwizdanie: w jedna minute zmienilo sie z 123 na 135

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.