Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Klamka kierowcy


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Co potrzebuje do pozbycia sie klamki kierowcy?

Klamka z tylu pasuje?

Czy tylko anglik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci pewnie nie o pozbycie się klamki, tylko wkładki zamka od strony kierowcy. ta z ttłu powinna pasować na podmianke. Z tego co pamietam to adamoo wymieniał klamkę od drzwi kierowcy bez wkładki. Jakby co to wal do niego.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pomysł z tą klamką - chyba skopiuje po tobie jak będzie trybić :naughty:

teraz masz autko w hali czy na zew? :cool1: moje schowane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysponuje klamka drzwi tylnych to zrobie przymiarke.

Zukera-auto na hali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł. Później znów będzie temat typu: Centralny padł, jak dostać się do środka :polew:

Może lepiej wykombinować jakąś zaślepkę na zamek aby potencjalny złodziej sądził że nie ma wkładki? A taką zawsze jak będzie potrzeba można wydłubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł. Później znów będzie temat typu: Centralny padł, jak dostać się do środka :polew:

Może lepiej wykombinować jakąś zaślepkę na zamek aby potencjalny złodziej sądził że nie ma wkładki? A taką zawsze jak będzie potrzeba można wydłubać.

Nie pytam o zasadnosc zastosowania takiego rozwiazania,tylko o konkretne czesci itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej samą nakładkę klamki wymienić na taką bez dziury zawsze można ją zdjąć gdyby centralny padł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że lepszym rozwiązaniem jest nałożenie samej zaślepki nie musisz rozbierać drzwi tylko zdejmujesz malowane elementy z klamki i podmieniasz (trochę zabawy bo niedokładnie pasuje ale 10min roboty) niestety pełną zaślepkę trzeba będzie przykleić do klamki z zamkiem bo pod wkładką brakuje jednego uchwytu ale za to masz zawsze dostęp do wkładki ja mam tak już w drugiej b6 zrobione i z wierzchu nie widać różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że lepszym rozwiązaniem jest nałożenie samej zaślepki nie musisz rozbierać drzwi tylko zdejmujesz malowane elementy z klamki i podmieniasz (trochę zabawy bo niedokładnie pasuje ale 10min roboty) niestety pełną zaślepkę trzeba będzie przykleić do klamki z zamkiem bo pod wkładką brakuje jednego uchwytu ale za to masz zawsze dostęp do wkładki ja mam tak już w drugiej b6 zrobione i z wierzchu nie widać różnicy

no to bardzo dobre rozwiązanie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś już przekładał klamkę? da się to zrobić bez podnoszenia ramki szyby? bo chyba trochę mało miejsca jest zeby włożyć rękę i zdjąć blachę mocującą klamkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

I jak tam ktos sprawdzil czy klamka z tylnych drzwi podejdzie pod klamke kierowcy?

Dołączam się do pytania.

Samą nakładkę zamówiłem w ASO , ale chce zlikwidować całkowicie możliwość otwierania z klucza i wstawić klamkę z drzwi pasażera lub drzwi tył. Pytanie czy wszystko będzie pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...