Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
O k**wa. Jakby z kapiszona strzelił. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Coś ty, k**wa majki, samochody są po to, żeby czasem jajca mogły odpocząć..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj, jak dobrze, że się nie wczytujecie w to co piszę... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jezu, idę na spacer, bo chyba przegiąłem... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem czy nie pogorszę sytuacji, ale słowem "dziwki" to się po prostu tak uogólnia...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ona jest najlepsza - z nią się mogę żenić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Była zaproszona. W sumie to może i lepiej, że nie dotarła...
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa jasna, co mam zrobić jeśli dziewczyna - fajna, z którą flirtuję już od dłuższego czasu przysyła mi dziś smsa z błędem ortograficznym??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to bym się normalnie wziął i obraził.
-
SPOTY RADOMSKIE
Idę se, na razie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie musiałeś pisać o tej wódce i piwie no ale i tak podjadę - tylko że za ok 2 h. Zadzwonię.. Jak nie będziesz miał czasu to wyjdziesz tylko na peta.
-
SPOTY RADOMSKIE
Podjadę wieczorem na peta.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie pierdolta już temu majkiemu, bo przecież wiadomo, że pojedzie..
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie majki, nie jedź, i tak nie wyrobisz za nami..
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiem, że teraz was to nie interesuję, ale proszę, popatrzcie na to: :kox: :kox: Prawie jak moja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra majki, w sumie to lepiej będzie bez ciebie..
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
O maasz, nabrałem se ochoty. Ale nie przywiozę, bo beemka mi nie odpala.- SPOTY RADOMSKIE
do jednego tylko tak mówię jak popiję, i chyba nie chciał byś nim byc Jakby wujo się na łyso ogolił..- SPOTY RADOMSKIE
A no tak, tylko że Ty miałeś w twardej paczce.- SPOTY RADOMSKIE
Majki, jakie palisz?- SPOTY RADOMSKIE
mcm, trzeba zrobić tak: ILOŚĆ REZERWACJI - 163 MIEJSC WOLNYCH - 7 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
W piątek mój brat zakupił takie urządzenie: :doh1:- SPOTY RADOMSKIE
No ok, streszczenie przyjąłem do wiadomości, ale mimo wszystko nic sobie nie przypominam. Po prostu wierzę wam na słowo.- SPOTY RADOMSKIE
Mimo dochodzenia, które wczoraj prowadziłem to niestety nie przypomniałem sobie zakończenia piątkowej imprezy.. Może ja już jestem defterytem?? Hmmm. No nic, ważne, że było fajnie. - SPOTY RADOMSKIE