Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
To już wiem kto mi prezent zrobi.. Wolę Łąki Łan niż pinkiego. Bryń, granatowy kompakt wygląda fajnie - cza jechać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ta srebrna wygląda mi na auto po dresiarzu.. Chcę mieć płytę tej grupy, kto mi zrobi prezent?? http://www.youtube.com/watch?v=TBtFr4GnU4E
-
SPOTY RADOMSKIE
Żeby kompakta zVAGować?? Już mówiłem Jarkowi, że jeśli się wyrobię to pojadę z Wami, a jak nie to chociaż Wam dam miernik.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzień dobry, Bryniu, podobno dziś "będziemy w kompakcie"...
-
SPOTY RADOMSKIE
Uwielbiam korki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Yhy. Wróciłem do domu no i przed snem trzeba odpalić forum, prawda?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
WIADOMOŚĆ DO POZIA: Na ogólnopolskim jest za duży młyn więc piszę tu. Ty jako moderator pewnie to wychwycisz.. Dzielny Poziowcu, cieszymy się, że dałeś nam pomysł na taką medialną nazwę. Na Twoją cześć logo RFS będzie oczywiście zielone.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ja wiem czy z Powodzi.. Może z Radomia Ci kogoś znajdę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiem, że prezentów się nie oddaje, ale znam kogoś, kto jest w większej potrzebie.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ja mam urodziny dopiero w grudniu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Król myśli, że absolutną. No i niech sobie tak myśli, bo tak jest lepiej.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Teraz mów mi Korzeń :polew: :polew: Kurna, czekałem na to. :>[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 15:24_________________________________________________Morcin Morcin, wszystkiego najlepszego na urodziny. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Później se kupie te gazetkie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrianie, fajny masz podpis. Korzen, dzięki za linkę.
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
No cóż, ja niewiele pamiętam, więc nie będę się kłócił..
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, nie pamiętam. Jeśli pytał zaraz po naszym przyjeździe to przepraszam. A jeśli pytał później to... no dziwisz się??
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że w takie wdzianko to powinna się ubrać kierowniczka tajniackiej Skody. Wtedy będziemy siać postrach.
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Widać, że nie przeczytałeś całego tekstu. Zobacz to: "W jednym z pojedynków zmierzyły się A4 z fordem mustangiem. Na suchej nawierzchni wygrał ford, na mokrej bezkonkurencyjne okazało się audi." - Twój byczek też został wyróżniony. [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 15:12_________________________________________________ Fotkę cykałeś jak była Asia. A później ona sama robiła zdjęcie (już bez niej).
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo jaa, przejmujemy władzę na parkingu Billi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hyhyhy, fajnie. Ja to będę musiał jeszcze pogadać z Asią, bo mam kilka fajnych pomysłów na teksty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nie chodziłem z aparatem do stołu. Możliwe, że został gdzieś na lotnisku, albo w pokoju..
-
SPOTY RADOMSKIE
Byłem przekonany, że aparat wraca z nami...
-
SPOTY RADOMSKIE
No cóż, kaszana..
- SPOTY RADOMSKIE