Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra dobra, to idę pogadać z Madasem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jest ryzyko, że się nie doczekasz. A tak to ja Ci robię teraz dobry grunt.
-
Dobre teksty - Piła
Buahahaha. Szkoda, że nie wszyscy się dowiedzą o kontekście tego tekstu.. :gwizdanie: :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Kutwa, chcesz tego dyploma czy nie??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Madasku kochany, jak się jedzie do fajnych ludzi to miła atmosfera jest gwarantowana. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale zakazane mordy, haha. [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:11_________________________________________________ To nie my. To jest jakaś ekipa disko polo.
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, ogólnopolski się uspokoił to czas iść pod prysznic i na kolację.
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
O kutwa, Oźź, nie przy ludziach.
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
O kutwa, może i lepiej, że mnie tam nie było.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
najki, Ty jeszcze nie znasz Ozia, więc rozumiem, że się zastanawiasz o co tak naprawdę chodzi...
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Delegacja z Radomia się spóźniła, bo trzeci kieliszek w ciągu 3 minut to przesada... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Byłaby porażka jakbyś przyjechał bez A... :gwizdanie: Powtórzę się, ale to był najlepszy zlot na jakim byłem. Nie ważne gdzie, ważne z kim. odzim, mokom, dział ogólnopolski się gotuje - może wkrótce ktoś wrzuci jakieś ciekawe zdjęcia.
-
Dobre teksty - Piła
O kutwa, no tak, ryłem z tego jak głupi. :polew:
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Macie zdrowie Pany. Ja próbuję doprowadzić swoje serducho do bezpiecznych obrotów. Popijam tylko herbatkę.
-
Dobre teksty - Piła
"Jest zamówienie na córkę dla Ozia. Brynia z Ukciem mają na to tylko rok." Póki co moja biedna, zlasowana mózgownica była w stanie sobie przypomnieć tylko to.
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Kuffa, mięśnie mojego "sześciopaku" chyba dziś nie odpoczną. ROTFL. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, witojcie. :th: Pany, OTa zrobię, ale patrzcie na ten filmik. KOX
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
to fakt,moze nam sie tu maly burdelik zrobic, twoja twarzyczke tez mam w calej okazalosci w sobotni wieczor WOOW, mam już stresa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Paanie, tylko nie to. Moje serducho musi najpierw wrócić do bezpiecznych obrotów. odzimie, Adrianek się postarał i szykuje dla nas konkretną galerię, więc cierpliwości. Możliwe, że jeszcze mu się ręce trzęsą, więc spokojnie.
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Mam taką skromną propozycję, żeby utworzyć kolejny wątek, do którego będzie się wrzucać tylko galerie ze zdjęciami. W przeciwnym wypadku może się zrobić duże zamieszanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak samopoczucie? Myślę, że jakby mnie ktoś wykąpał i ogólił to nawet mógłbym się nadawać do ludzi.
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Jestem już w domu, cały i zdrowy (a przynajmniej mam taką nadzieję.. ). Nie chcę wyjść na lizusa, dlatego napiszę bardzo ogólnie - zlot jak najbardziej udany. Jeszcze nigdy nie dostałem tylu gadżetów. Organizacja luks. Do tego dodać świetną ekipę i.. już więcej nie trzeba nic tłumaczyć. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę. Znów nie miałem okazji ze wszystkimi pogadać i się napić, ale liczę na to, że na kolejnych zlotach sukcesywnie będę naprawiał ten problem. PS. Rozpisałem się, więc chyba jednak wyszedłem na lizusa. Aaa, muszę jeszcze coś dodać. Zawsze uważałem się za spokojnego, bezkonfliktowego człowieka. Okazuje się, że czasem nawet i mnie mogą nerwy ponieść. Tych, którzy mieli okazję zobaczyć jak leci mi para z uszu bardzo przepraszam. Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych zlotach. :th: RFS
-
SPOTY RADOMSKIE
Madasu, my również dziękujemy. Spisaliście się na medal. :th: :th: :th: Z resztą, zaraz idę do działu ogólnopolskiego..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ładnie tutaj natłukliście stron. My wracamy, więc zrobimy z Wami pożądek. :gwizdanie: :>