Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No dobra dobra, to idę pogadać z Madasem.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jest ryzyko, że się nie doczekasz. A tak to ja Ci robię teraz dobry grunt.
  3. Buahahaha. Szkoda, że nie wszyscy się dowiedzą o kontekście tego tekstu.. :gwizdanie: :>
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kutwa, chcesz tego dyploma czy nie??
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hahaha
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Madasku kochany, jak się jedzie do fajnych ludzi to miła atmosfera jest gwarantowana. :th:
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale zakazane mordy, haha. [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:11_________________________________________________ To nie my. To jest jakaś ekipa disko polo.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No dobra, ogólnopolski się uspokoił to czas iść pod prysznic i na kolację.
  9. O kutwa, Oźź, nie przy ludziach.
  10. O kutwa, może i lepiej, że mnie tam nie było.. :gwizdanie:
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    najki, Ty jeszcze nie znasz Ozia, więc rozumiem, że się zastanawiasz o co tak naprawdę chodzi...
  12. Delegacja z Radomia się spóźniła, bo trzeci kieliszek w ciągu 3 minut to przesada... :gwizdanie:
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Byłaby porażka jakbyś przyjechał bez A... :gwizdanie: Powtórzę się, ale to był najlepszy zlot na jakim byłem. Nie ważne gdzie, ważne z kim. odzim, mokom, dział ogólnopolski się gotuje - może wkrótce ktoś wrzuci jakieś ciekawe zdjęcia.
  14. O kutwa, no tak, ryłem z tego jak głupi. :polew:
  15. Macie zdrowie Pany. Ja próbuję doprowadzić swoje serducho do bezpiecznych obrotów. Popijam tylko herbatkę.
  16. "Jest zamówienie na córkę dla Ozia. Brynia z Ukciem mają na to tylko rok." Póki co moja biedna, zlasowana mózgownica była w stanie sobie przypomnieć tylko to.
  17. Kuffa, mięśnie mojego "sześciopaku" chyba dziś nie odpoczną. ROTFL. :polew:
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, witojcie. :th: Pany, OTa zrobię, ale patrzcie na ten filmik. KOX
  19. to fakt,moze nam sie tu maly burdelik zrobic, twoja twarzyczke tez mam w calej okazalosci w sobotni wieczor WOOW, mam już stresa.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Paanie, tylko nie to. Moje serducho musi najpierw wrócić do bezpiecznych obrotów. odzimie, Adrianek się postarał i szykuje dla nas konkretną galerię, więc cierpliwości. Możliwe, że jeszcze mu się ręce trzęsą, więc spokojnie.
  21. Mam taką skromną propozycję, żeby utworzyć kolejny wątek, do którego będzie się wrzucać tylko galerie ze zdjęciami. W przeciwnym wypadku może się zrobić duże zamieszanie.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak samopoczucie? Myślę, że jakby mnie ktoś wykąpał i ogólił to nawet mógłbym się nadawać do ludzi.
  23. Jestem już w domu, cały i zdrowy (a przynajmniej mam taką nadzieję.. ). Nie chcę wyjść na lizusa, dlatego napiszę bardzo ogólnie - zlot jak najbardziej udany. Jeszcze nigdy nie dostałem tylu gadżetów. Organizacja luks. Do tego dodać świetną ekipę i.. już więcej nie trzeba nic tłumaczyć. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę. Znów nie miałem okazji ze wszystkimi pogadać i się napić, ale liczę na to, że na kolejnych zlotach sukcesywnie będę naprawiał ten problem. PS. Rozpisałem się, więc chyba jednak wyszedłem na lizusa. Aaa, muszę jeszcze coś dodać. Zawsze uważałem się za spokojnego, bezkonfliktowego człowieka. Okazuje się, że czasem nawet i mnie mogą nerwy ponieść. Tych, którzy mieli okazję zobaczyć jak leci mi para z uszu bardzo przepraszam. Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych zlotach. :th: RFS
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Madasu, my również dziękujemy. Spisaliście się na medal. :th: :th: :th: Z resztą, zaraz idę do działu ogólnopolskiego..
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ładnie tutaj natłukliście stron. My wracamy, więc zrobimy z Wami pożądek. :gwizdanie: :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.