Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, jak rano budzisz się obok żony to mówisz jej, że ma potargane włosy, bo Ona "tego nie dostrzega", czy raczej prawisz komplementy wtedy, gdy wygląda atrakcyjnie? Uwierz mi, że dostrzegam wiele rzeczy - tych negatywnych też. Ale staram się koncentrować na pozytywach. Nie widzę sensu wywlekania brudów na forum - to trochę jak sranie we własne gniazdo.
-
SPOTY RADOMSKIE
O ile mój lokalny patriotyzm nikomu nie szkodzi, o tyle Twoja niechęć do Radomia i to, w jaki sposób ją wyrażasz, jest po prostu przykra. Obawiam się, że raczej tego nie zrozumiesz, więc lepiej więcej nie dyskutować na ten temat. Bałem się, ale tylko dlatego, że w tym czasie Ty przybyłeś do Radomia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nikogo nie polecę, bo nie korzystałem z tego typu usług. Ale nie lubię jak ktoś generalizuje. EOT.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, jak zwykle bzdury opowiadasz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Granatowy z fioletem?
-
SPOTY RADOMSKIE
B6 sprzedałem po 2 miesiącach od zakupu. Miałem zadowalającą marżę. To znaczy, że ten Twój samochód nadaje się tylko do stania w garażu, ewentualnie do jazdy w wyobraźni.
-
SPOTY RADOMSKIE
Znaczy się prowadzisz tę stronkę? Chyba czas zainwestować w lustrzankę.
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja nie mam Audi, a tym bardziej eSy. Chyba nie mogę być kierownikiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze wiedzieć. Też sobie wydrukuję taką kartkę. Dla większej wiarygodności postawię też koguta na dachu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Możesz później zdać relacje.
-
SPOTY RADOMSKIE
moskal, chodziło mi o tę budę z żółtym napisem "KURCZAK PO AMERYKAŃSKU" na niebieskim tle.
-
SPOTY RADOMSKIE
moskal, byłeś już na kurczaku na Struga?
-
SPOTY RADOMSKIE
Z każdym rokiem coraz bardziej lubię święta. Wesołości wszystkim.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Kali, to zależy co lubią i czy chcą zwiedzać czy się zabawić. Oferta jest duża - kino, teatr, koncert, kabaret, muzeum, sporo knajpek i imprez okolicznościowych na deptaku, aquapark, tenis, sqash, lodowisko, skatepark, boisko, bilard, kręgle, tor gokartowy. Myślę, że popołudnie można zacząć od wizyty w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "ELEKTROWNIA", a skończyć na deptaku, np. w Piwovarii na degustacji regionalnego piwa. Osobiście czekam z niecierpliwością na zakończenie projektu "Park Kulturowy Stary Radom" na Piotrówce. Projekt jest przewidziany na 5 lat. Jeśli nikt tego nie spieprzy to będzie to nr 1 na mapie Radomia. Jeśli trzeba komuś polecić jakąś knajpę lub disco to chętnie pomogę.- SPOTY RADOMSKIE
Armi, oczywiście czerwiec '76 zrobił swoje. Od tamtej pory jest nagonka w mediach, a ludzie bezmyślnie powielają stereotypy. A wiadomo, że media to czwarta władza - potrafią wmówić, że coś jest be, a to drugie jest cacy. W rzeczywistości Radom jest naprawdę przyjaznym i ciekawym miastem. Warto go poznać nie tylko zza szyby samochodu na przelotówkach, ale od środka. Codzienne życie jest tu naprawdę wygodne i przyjemne. Największą bolączką jest tu wysokie bezrobocie, ale to się powoli zmienia na lepsze. Warto wyzwolić się z szablonowego myślenia i poznać Radom na nowo, bez uprzedzeń. ? Żeby wywołać konstruktywną dyskusję na argumenty, możecie podawać przykłady ciekawych miejsc/rzeczy których nie ma w Radomiu, a są w innych, podobnych miastach. Co do zapiekanek na Moniuszki - powstał tam drugi punkt z zapiekankami, który bardziej się rzuca w oczy. Ci mniej wtajemniczeni często się mylą. Bielun pewnie też się pomyli i teraz narzeka.- SPOTY RADOMSKIE
To jest coś jak samosprawdzająca się przepowiednia. Jak tylko stanie się coś złego w Radomiu to od razu pada hasło: "no tak, przecież to Radom". Spory procent bezrobocia, kilka medialnych wpadek, między innymi z chytrą babą i już każdy jedzie po Radomiu, jak po łysej kobyle. Stereotypy poszły w ruch. Najśmieszniejsze jest to, że niektórzy naprawdę nie znają tego miasta, a się o nim wypowiadają. Wiadomo, że Radomiowi do ideału sporo brakuje, ale jest to miasto jak każde inne ćwierćmilionowe, przemysłowe miasto w Polsce. Wiadomo, że w miastach, w kórych za PRLu kwitł przemysł, po transformacji ustroju przyszły chude lata. Ale ludzie zbierają się do kupy i żyje się tu biednie, ale przyjemnie. Tyle z mojej strony,- SPOTY RADOMSKIE
Jakie wyścigi, jakie BMW? To tylko w Radomiu są wypadki BMW?- SPOTY RADOMSKIE
Po pierwsze - co masz do BMW? Swoją drogą to ja same Audi widzę w Radomiu. Po drugie - ja też lubię się ścigać spod świateł. Chociaż BMW nie jeżdżę.- SPOTY RADOMSKIE
I chłodnicę... To wszystko przez ten Radom.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Od dziś zamknięty wiadukt na Żółkiewskiego i jednocześnie blokada TIRów na Kieleckiej. Dobrze, że nie musiałem dziś jeździć po mieście. - SPOTY RADOMSKIE